Web POS

Tüm cihazlarda kolayca çalışan,kurulum gerektirmeyen POS sistemi

Menulux Restoran Web Pos
Menulux Web POS sistemi adisyon programı restoran otomasyonu idisplay giriş ekranı

Menulux Web POS Sistemi ile tanışın

Menulux Web POS, personelinizin hızlı bir şekilde çalışması için tasarlandı. Ürün menülerinizi ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde satış yapmaya başlayın.

BULUT TABANLI WEB POS SİSTEMİ

Menulux bulut altyapısı sayesinde online yönetim panelini kullanarak sisteminizi internete bağlı herhangi bir cihazdan yönetebilirsiniz.

MENÜ VE FİYAT GÜNCELLEMELERİ

Ürünlere menüleri, fiyatlar ve kategorilerde yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri online yönetim paneli ve mobil yönetim uygulamalarını kullanarak gerçekleştirin. Yapılan güncellemeler mobil satış sisteminize otomatik olarak aktarılır.

ÜCRETSİZ UYGULAMA GÜNCELLEMELERİ

Menulux Web POS'a eklediğimiz tüm yeni özelliklere uygulama güncellemeleri sayesinde tüm dünya ile aynı anda ücretsiz sahip olursunuz.

Satış yapmaya hemen başlayın

Menulux Web POS sistemi, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde eğitim gerektirmeyecek kadar kolay bir kullanıma sahiptir. Personelinizin dakikalar içerisinde satış yapmaya başlamasını sağlar.

İSTEDİĞİNİZ CİHAZDA KOLAYCA KULLANIN

Menulux Web POS, web tarayıcısı bulunan masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, iMac, MacBook, iPad ve tabletlerde sorunsuzca çalışır.

NAKİT, KREDİ KARTI VE PARÇALI ÖDEMELER

Masanın hesabını yazdırmak veya ödeme almak için tek tıkla işlemi tamamlayın. Ödemeleri nakit, kredi kartı, ticket vb. türlerde tek seferde veya parçalı olarak alabilirsiniz.

Menulux Web POS sistemi adisyon programı restoran otomasyonu idisplay masalar ekranı
Menulux Web POS sistemi adisyon programı restoran otomasyonu idisplay satışlar ekranı

Gelişmiş raporlar ve analizler

Günlük iş sürecinizin sonunda gün özeti, satışlar, tahsilat ve gün sonu vb. rapor ve analizleri içeren gelişmiş raporlama özellikleri sunuyoruz.

SATIŞLARINIZI ANALİZ EDİN

Gün içerisinde gerçekleşen ürün satışlarınızı görsel grafikler ve raporlar üzerinden analiz edin. Gün sonu, adisyon, satış ve tahsilatlarınızı raporlayın, yazdırın.

CARİ HESAPLAR VE KASA HAREKETLERİ

Cari hesaplarınızı oluşturun, bu hesaplara bağlı alacak ve borçlarınızı takip edin. Gün içerisinde gerçekleşen kasa hareketlerinizi inceleyin.

STOKLARINIZI YÖNETİN

Ürün ve hammadde stoklarınızı takip edin, stok hareketlerinizi gözlemleyin, periyodik sayımlarla stoklarınızı doğrulayın.

Özellikler

Menulux Web POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Web POS Sistemi
Web POS Sistemi

Menulux Web POS Sistemi, Tüm cihazlarda çalışan restoran otomasyonudur. Web tarayıcıdan açarak kullanmaya hemen başlayın.

Menulux Web POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar veya akıllı telefonunuzdan erişerek işletmenizi uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux Web POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Cafe Pastane Otel Sistemi
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Web POS Sistemi, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanı, perakende ve oteller ile zincir işletmeler için uygun bir sipariş ve satış otomasyonu çözümüdür.

Menulux Web POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Stok Sistemi
Stok Takibi

Menulux stok ve üretim sistemi sayesinde yiyecek ve içecek stoklarınızın yanında ürün reçetelerine bağlı hammadde stoklarınızı anlık olarak takip edersiniz.

Menulux Web POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Cari Hesap Yönetimi
Cari Hesaplar

Menulux Web POS sistemi, adisyonları müşteri, tedarikçi, personel veya ödenmez cari hesaplarına kapatmanızı, alacak ve borçlarınızı takip etmenizi sağlar.

Menulux Web POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Termal Fiş Yazıcı
Termal Yazıcı

Menulux, kasa, garson veya el terminallerinden alınan siparişleri mutfak ve barlardaki termal yazıcılardan anında yazdırarak sipariş süreçlerini hızlandırır.

Menulux Web POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Barkodlu Satış Sistemi
Barkod Okuyucu

Menulux Web POS sisteminin barkod okuma özelliği sayesinde barkodlu ürünleriniz ile barkodlu terazi etiketlerini okutarak kolayca hızlı satış yapabilirsiniz.

Menulux Web POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Yemeksepeti Entegrasyonu
Online Sipariş Entegrasyonu

Menulux Web POS Sistemi, Yemeksepeti ve Getir'den gelen siparişler için otomatik olarak paket adisyon açarak mutfaklardan yazdırmanızı sağlar.

İstediğiniz cihazı kolayca satış sistemine dönüştürün

Menulux Web POS ile cihazınıza uygun kablosuz barkod okuyucu, POS yazıcı, tablet standı vb birçok cihaz ve aksesuar kullanarak kendinize özel satış otomasyonu oluşturabilirsiniz.

Menulux Web POS Hızlı Satış sistemi hızlı satış programı hızlı satış otomasyonu Tablet donanım kiti

Hemen Deneyin

Menulux Web POS'u istediğiniz cihazda açıp hemen deneyebilirsiniz.

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restoran yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

SERAFİNA RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

DEDEMAN HOTEL, KAZAKİSTAN

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Restoran otomasyon sisteminden memnun olmadığımız bir dönemde Menulux POS sistemini denemeye başladık. Menulux'ün etkin ve kesintisiz desteği sayesinde 2014 yılında 4 şubemizde hızlı bir geçiş yaparak, tüm satışlarımızı tek merkezden kolayca yönetebildiğimiz bir sistem kurmayı başardık.

ALTINOLUK PASTANELERİ, KOCAELİ

Web POS restoran otomasyon sistemi - restoran otomasyon programı - Restoran programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir tablet restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux restoran otomasyon sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux Tablet POS sistemi programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyon programı ile bugüne kadar karşılaştığımız en iyi Tablet POS restoran otomasyon sistemi.

Web POS restoran POS sistemleri - restoran otomasyon sistemi - Restaurant programı

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Tablet POS restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi Tablet POS restoran adisyon programı

Web POS restoran otomasyonu - Android restoran POS sistemi - Web POS programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux Tablet POS programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux Tablet POS adisyon programını öneriyoruz.

Web POS restaurant otomasyon sistemi - Web POS adisyon programı - Web POS restaurant otomasyonu

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Web POS restaurant yazılımı - Restoran Web POS programı - Restaurant Web POS adisyon sistemi - Cafe yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız Tablet POS yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Web POS restaurant otomasyonu - Web restaurant POS sistemi - Web POS restaurant programı - Adisyon programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Web POS restoran otomasyonu - restaurant adisyon programı - Web POS restoran sistemi - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Web POS restaurant otomasyonu - Android restoran programı - Web POS restoran yazılımı

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı ve Web POS programı ile kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve Tablet POS programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ile ve restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.