Menulux POS Sistemleri - Telefon Icon

Dijital QR Menü, Restoran Karekod Menü, Temassız QR Kod Menü Oluşturma

MENULUX RESTAURANT QR MENÜ
Yeni Nesil Dijital QR Kod Menü & Sipariş Sistemi

Restoran, cafe, pastane ve oteller için yeni nesil temassız dijital menü, karekodlu qr menü sistemi

Menulux POS Sistemleri - Dijital QR Menü - Restoran Karekod Menü
Menulux Dijital QR Menü, Restoran Menü Programı, Karekodlu Menü Sistemi, Giriş ekranı
Dijital QR Menü ile beklemeden, hızlı sipariş!

Dijital QR menü ile akıllı telefonunuzun kamerasına QR kodunu tarayarak saniyeler içinde menüye ulaşabilirsiniz. QR kod menü ile ürünlerinizi görsel olarak sunabilir, kolay ve hızlı bir şekilde sipariş alabilirsiniz.

Etkileyici ve kullanıcı dostu tasarım

QR menü ürünlerinizi düzenli, anlaşılır ve etkileyici bir şekilde sunmanıza yardımcı olur. Akıllı telefonlara özel tasarımı sayesinde ürünlerinizi etkileyici görseller ve detaylı açıklamalarla sunabilirsiniz. QR kodlu menü ile müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki yaratabilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.

Daha az temas, daha çok hijyen

QR kodlu menü müşterilere kendi akıllı telefonlarında sunulduğu için temassız ve hijyeniktir. Temassız menü ile klasik baskılı kağıt menülerden bulaşabilecek hastalık riskini en aza indirebilirsiniz.

Yabancı dil desteği ile sınırları kaldırın

QR kodlu menü sisteminin yabancı dil desteği ile tüm sınırları kaldırın ve müşteri ağınızı genişletin. Menü ve ürün detaylarınızı istediğiniz dillere göre özelleştirebilir, satış oranlarınızı artırabilirsiniz.

Teklif iste
Menünüzü dilediğiniz zaman düzenleyin

QR menü oluşturmak ve güncellemek yalnızca birkaç dakika sürer! Ürünlerinizi tanımlayın, görselleri, açıklamaları ve fiyatları istediğiniz zaman güncelleyin. Hepsi bu!

Baskı maliyeti ve süresini azaltın

QR kod menü ile klasik baskılı kağıt menülerinin baskı maliyetlerini ve baskı sürelerini unutun. Ürünlerinizi kolayca güncelleyin, maliyetlerden ve zamandan tasarruf edin.

Yıpranmış menülerle uğraşmayın

QR kod menü basılmadığından zamanla yıpranmaz, sayfaları kırılmaz, dağılmaz. Bu sayede menüleri tekrar tekrar yazdırarak zaman kaybetmezsiniz. QR kod menü ile hem bütçenizi hem de doğayı koruyabilirsiniz.

Teklif iste
Menulux Dijital QR Menu, Restaurant Menu Programı, Karekodlu Menü Sistemi, Ürünler ekranı
Menulux Dijital QR Menü, Restaurant Qr Menu Programı, Temassız Menü Sistemi, Ürün detayı ekranı
Dijital menü ile daha çok detay, daha az problem

Ürün görselleri, seçenekler, içerik bilgileri gibi birçok detayı karekod menü üzerinden sunabilirsiniz. Bu sayede aklınıza takılan her türlü soruyu önceden yanıtlayabilir ve sipariş sürecini kusursuz hale getirebilirsiniz.

Standart bir menüden fazlası

Ürünlerinizi kolayca tanımlayarak QR menünüzü kolayca oluşturabilirsiniz. Etkileyici bir sunum için ürünlerinize görseller, etiketler, detaylı açıklamalar ve seçenekler ekleyebilirsiniz. Karekod menü ile daha iyisini sunmak her zaman elinizde.

Seçici müşteriler için alerjen uyarısı

Gluten, süt, soğan gibi ürünleri ve kritik beslenme detaylarını karekod menüde belirtebilirsiniz. Müşterilerin seçimlerini kolaylıkla yapmalarını sağlayarak müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Yeni, favori ve indirimli ürünler

Dilediğiniz ürünleri karekod menü ile ön plana çıkarabilirsiniz. Ürünlerinize "Yeni, Favori, İndirim" gibi etiketler tanımlayarak müşterilerinizi bu ürünlere yönlendirebilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.

Teklif iste
Dijital QR menü ile daha hızlı ve kolay sipariş

Dijital QR menü ile akıllı telefonlar üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Yönetim panelinden kare kod menü aracılığıyla gönderilen siparişleri takip edebilir, ürünlerinizi hatasız olarak servis edebilirsiniz.

Sepete ekle, kontrol et, gönder

QR menüden ürünleri tek dokunuşla sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Ürün seçeneklerini ve fiyatlarını görüntüleyebilir, istediğiniz seçenekleri ürüne ekleyebilirsiniz. Siparişi göndermeden önce sepeti kontrol edebilir, ürün adetlerini değiştirebilir veya dilerseniz siparişe not ekleyebilirsiniz.

Masadan mutfağa hızlı sipariş

QR kod menü sisteminden gönderilen tüm siparişleri online yönetim panelinde görüntüleyebilir ve mutfak yazıcılarından yazdırabilirsiniz. Dilerseniz mutfak ekranlarını kullanarak siparişleri yönetebilir, hazırlıklarını takip edebilirsiniz.

Teklif iste
Menulux Dijital QR Menü, Restaurant Qr Menu Sistemi, Karekod Menü Programı, Sipariş ekranı
Menulux Dijital QR Menü, Restaurant Qr Menu Programı, Restoran Kare kod Menü, Garson çağrı ekranı
Dijital QR menü ile garson çağırmak çok kolay

Dijital QR menüde masa numarasını girerek garsonu kolayca çağırabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin garsona ulaşmak için yapacağı el hareketleriyle oluşabilecek kötü görüntüleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Hızlı iletişim, mutlu müşteri

QR kod menü sistemi gelişmiş özellikleri sayesinde müşterilerinizle iletişiminizi artırır. Menüyü görüntülemek, garsona ulaşmak, sipariş vermek veya ürün ve hizmetleriniz hakkında geri bildirimde bulunmak için dijital menünüz her zaman hazır!

Daha keyifli deneyimler

QR kod menü sayesinde müşterileriniz ihtiyaç duydukları anda sipariş verebilir ve garson çağırabilirler. Müşterilerinizi sürekli takip etmenize gerek kalmadan daha keyifli bir deneyim sunabilirsiniz.

Teklif iste
Dijital menü ile müşteri geri bildirimleri alın

Dijital QR menü ile müşteri geri bildirimlerini, şikayetlerini ve önerilerini toplayıp buna göre önlemler alarak işletmenizin kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Geri bildirim sistemi

QR kod menünün geri bildirim sistemi sayesinde müşterilerinizin ürün ve hizmetleriniz hakkında ne düşündüğü, hangi hizmetlerden ne kadar memnun oldukları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede eksiklerinizi görüp değerlendirebilir, daha iyi ve kaliteli hizmet verebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti

QR kod menü, müşterilerinizin şikayet ve önerilerini toplayarak hizmet kalitenizi ve müşteri memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. Aldığınız tüm geri bildirimlere istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Teklif iste
Menulux Dijital QR Menü, Restaurant Qr Menu Programı, Dijital Karekod Menü, Geri bildirim anket ekranı
Menulux QR Menü Programı, Restoran Karekod Menü, Temassız Menü Sistemi, Satışları artırır
Dijital QR menü ile müşterilerinizi mutlu edin

Menulux ile dijital QR menü oluşturmak çok kolay! Ürünlerinizi tanımlayın ve dakikalar içinde qr menünüzü oluşturun. Ürün ve menülerinizi karekod menü ile interaktif ve görsel bir şekilde sunarak müşterilerinizi mutlu edin.

Satışlarınızı artırın

Araştırmalara göre dijital menü kullanımı sayesinde ürünlerinizi görsel, dinamik ve interaktif bir şekilde sunarak satışlarınızı %30 oranında artırabilirsiniz.

Yeni müşteriler kazanın

Menünüzdeki ürünleri fotoğraflarıyla birlikte sosyal ağlarda paylaşarak QR menü üzerinden ürünlerinizin tanıtımını yapabilir ve birçok yeni müşteri kazanabilirsiniz.

Teklif iste
Özellikler
Menulux POS Sistemi - QR Menü Sipariş Çözümleri - Android iOS Uyumluluğu
Android ve iOS
Uyumlu

Dijital QR menü tüm Android ve iOS telefonlarda sorunsuz çalışır. Herhangi bir mobil uygulama yüklemenize gerek yoktur.

Menulux POS Sistemi - QR Menü Sipariş Çözümleri - Bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim
Altyapısı

Menünüzü bilgisayar, tablet veya telefonda düzenleyin. Değişiklikler bulut altyapısı üzerinden anında QR menülere aktarılır.

Menulux POS Sistemi - QR Menü Sipariş Çözümleri - İşletme Uyumluluğu
Tüm İşletmeler
için Uygun

Kafeler, restoranlar, oteller, kahve dükkanları ve tüm perakende işletmeler Dijital QR menüyü sorunsuz bir şekilde kullanabilir.

Menulux POS Sistemi - QR Menü Sipariş Çözümleri - Yabancı dil
Yabancı Dil
Desteği

Dijital QR menü ile yabancı müşterilerinize 80'den fazla dilde sunum yapın. Tüm diller için otomatik çeviri özelliğini kullanın.

Menulux POS Sistemi - QR Menü Sipariş Çözümleri - Ürün resimleri
Ürün Fotoğraf
ve Videoları

Tüm ürünlerinize fotoğraf ve video ekleyerek etkileyici sunumlar yapın. Dijital QR menü sistemi ile satışlarınızı artırın.

Menulux POS Sistemi - QR Menü Sipariş Çözümleri - Alerjen maddeler
Alerjen Madde
Uyarıları

Alerjen bilgilerini ve diğer içerikleri ürünlerinize kolayca ekleyin. Müşterilerinizi karekodlu menü aracılığıyla bilgilendirin.

Menulux POS Sistemi - QR Menü Sipariş Çözümleri - Online Sipariş Entegrasyonları
Özel Durum
Etiketleri

Ürünlerinize Yeni, İndirimli, Favori gibi birçok etiketi ekleyerek karekod menü ile daha fazla müşterinin dikkatini çekin.

Menulux POS Sistemi - QR Menü Sipariş Çözümleri - Geri bildirim sistemi
Geri Bildirim
ve Anket

Müşterilerinizin işletmeniz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerini QR kod menü üzerinden alın ve kolayca analiz edin.

Örnek QR Menüleri inceleyin

Müşterilerimizin aktif olarak kullandığı dijital QR menü çözümlerini incelemek için QR kodu telefonunuza tarayın veya üzerine tıklayın. Kendi QR kod menünüzü oluşturmak için hemen bizi arayın!

Menulux Online Ödeme - QR Menü Sistemleri - Inari Omakase
İnari Omakase Restaurant
İncele
Menulux Online Ödeme - QR Menü Sistemleri - Ever Istanbul
Ever Hotel İstanbul
İncele
Menulux Online Ödeme - QR Menü Sistemleri - Cafe Coffea
Accra
Chocolate
İncele

Menulux POS Sistemi ile en güçlü ve güvenilir yazılım çözümlerine uygun fiyatlarla sahip olun!

Restoran, cafe, market ve zincir işletmeler için geliştirilen yeni nesil bulut tabanlı POS sistemi fiyatlarını inceleyin.

Fiyatları İnceleyin

Cihaz ve donanımları inceleyin

İhtiyaç duyduğunuz POS terminalleri, yazıcılar ve aksesuarlar burada!

Cihazları İnceleyin

Entegrasyon çözümlerini inceleyin

Online sipariş, mobil ödeme ve muhasebe ERP Entegrasyonlarını inceleyin.

Entegrasyonları İnceleyin

İhtiyacınız olan her şey

Menulux, müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak, satışlarınızı arttırmak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Gelişmiş araçlarıyla sizi bir adım ileri taşır.

Menulux POS Sistemleri - Yeni Nesil POS - Restoran Otomasyonu

Yeni Nesil POS Sistemleri

İşletmenizi uçtan uca yönetin

Menulux POS Sistemleri - Hızlı Sipariş Programı - Dijital Menü

Dijital Menü & Sipariş

Maliyetleri azaltın, işleri hızlandırın

Menulux POS Sistemleri - Market Yönetim Yazılımı - Raporlama Uygulaması

Yönetim ve Raporlama

Her an her yerde kontrol sizde

Menulux POS Sistemleri - Hızlı Sipariş Yazılımı - Market Adisyon Programı

Garson & Kurye Takip

Hızlı ve sorunsuz sipariş yönetimi

Menulux App Store

Müşteri Yorumları
Cafe Restoran POS Sistemi - Dijital Menü - Serpils Panino

Serpils Panino

Menulux POS Sistemleri kullanımından memnuniyet duyan Serpils Panino işletmesi, işlevselliği ve kalitesiyle Menulux'un farkını hissediyor.

Menulux POS Sistemleri - Restoran POS Sistemi - Sommario Coffee Company

Sommario Coffee Company

Sommario Coffee Company Restoran Adisyon Programı için Menulux POS Sistemlerini tercih etti. Müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizi her zaman mutlu ediyor!

Restoran POS Sistemi - Dijital QR Menü - Afife Kruvasan

Afife Kruvasan

Afife Kruvasan sunduğumuz kapsamlı özelliklerimiz sayesinde Menulux POS Sistemlerini tercih etti. Afife Kruvasan ailesinin memnuniyetleri bize duydukları güvenin bir göstergesidir.

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu mekanımızda restoran otomasyonunu sağlamak için kolay kullanımı, hızlı ve hatasız çalışması sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini ve QR kodlu menü programını tercih ettik. Menulux'ün kesintisiz desteğiyle şubelerimizi merkezden kolaylıkla yönetiyoruz.

Inari Omakase, İstanbul

Dedeman Hotel olarak kalitemizi en iyi şekilde sunma iddiamızı Menulux dijital menü sistemine geçerek destekliyoruz. Dijital tabletler ve QR kod menü sistemleri ile ürün sunumlarını en kaliteli görsellerde ve misafirlerimizin kendi dillerinde yaparken, hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

Dedeman Hotel, Kazakistan

Emirgan Sütiş olarak Menulux POS Sistemi ve QR menü yazılımı ile şubelerimizde hızlı ve hatasız hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimizin menü ve fiyatlarını merkezden güncelleyebiliyor, raporları anlık takip edebiliyoruz.

Emirgan Sütiş, İstanbul

Şubelerimizde bulunan Menulux POS Sistemleri, kullanıcı odaklı görsel tasarımı ve hatasız işlevselliği sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Restaurant, cafe ve pastane sektöründe faaliyet gösteren tüm zincir işletme sahiplerine Menulux'ün yeni nesil QR kodlu menü ve sipariş çözümlerini öneriyoruz.

Lulu Gelato, İstanbul

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği nedeniyle Menulux POS Sistemleri ile çalışmaya karar verdik. Menulux QR kodlu menü sistemiyle ürünlerimizi sunarken siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı alıyoruz.

Oblomov Cafe Restaurant, İstanbul

Tüm müşteri yorumları için Youtube kanalını ziyaret edin

Menulux Youtube

2000+

referanslarımıza göz atın

Menulux POS Sistemleri - Arrow Icon
Menulux POS Sistemleri - Müşteri Listesi - Referanslar
Sıkça Sorulan Sorular
Menulux QR Menü Sistemi nedir ve nasıl çalışır?

Menulux QR Menü sistemi restoran, kafe ve oteller için tasarlanmış dijital menü uygulamasıdır. QR menü sistemi ile ürünlerinizi kolayca tanımlayarak QR menünüzü kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Dijital QR menü ile müşterilerinizin akıllı telefon kameralarıyla menü QR kodunu tarayarak saniyeler içinde menüye erişmelerini sağlayabilirsiniz.

Menulux QR Menü Programının avantajları nelerdir?

Menulux QR menü, menülerinizi düzenli, anlaşılır ve etkileyici bir şekilde sunmanıza yardımcı olur. Akıllı telefonlara özel tasarımı sayesinde ürünlerinizi etkileyici görseller, videolar, alerjen bilgileri ve detaylı açıklamalarla sunabilirsiniz. QR kodlu menü ile müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki yaratabilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.

Menulux QR Menü Programının sipariş entegrasyonu var mı?

Evet. Menulux QR menü ile müşterilerinizin akıllı telefonları üzerinden kolayca sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz. QR kodlu menü ile ürün seçeneklerini ve fiyatlarını gösterebilir, tek dokunuşla kolayca sipariş alabilirsiniz. QR menü üzerinden gönderilen siparişleri tek ekrandan takip edebilir, ürünlerinizi hatasız olarak servis edebilirsiniz.

Menulux QR Menü yazılımı hangi işletme türleri için uygundur?

Menulux QR menü yazılımı, restoran, kafe, bar, pastane, kahve dükkanları ve oteller için idealdir. Her türlü işletme için özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir çözümler sunar. Merkezi yönetim özellikleri sayesinde tüm zincir işletmelere de uygundur.

Menulux QR Menü Sisteminin fiyatlandırma modeli nedir?

Menulux qr menü fiyatları işletmenin ihtiyacına ve menü sayısına göre değişiklik gösterebilir. QR menü fiyatları genellikle aylık veya yıllık aboneliğe dayalı bir model aracılığıyla sunulur. Ayrıca iş ihtiyaçlarına göre ek yazılım modülleri, mobil sipariş ve ödeme entegrasyon lisansları da bulunmaktadır.

Menulux QR Menü Sistemini nasıl satın alabilirim?

Menulux QR menü sistemini satın almak veya denemek için iletişim formunu doldurabilir veya doğrudan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ürün danışmanlarımız ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaya her zaman hazırdır.

Hemen sizi arayalım!

Ürün danışmanımızla
iletişime geçin

Menulux POS Sistemi - Phone icon

0850 346 6586

Menulux POS Sistemi - Customer vector

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.