DİJİTAL QR MENÜ

Tanıtım Videosu
Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Giriş ekranı

QR Menü ile menü beklemeye son!

Menüyü göstermek için artık garsonun masaya menü götürmesine gerek yok. Müşterilerinize menüyü beklemek yerine akıllı telefonlarının kamerası ile masalarınızdaki menü qr kodunu okutmalarını söyleyin.

ŞIK VE ESTETİK GÖRÜNÜM

Menünüze eklediğiniz ürünlerin düzenli, anlaşılır ve şık görünmesi müşterileriniz için çok önemlidir. Menulux dijital QR menü, ürünlerinizi kategoriler halinde nefis fotoğraflarıyla birlikte etkileşimli olarak sunarak en iyi deneyimi elde etmenizi sağlar.

TEMASSIZ VE HİJYENİK

Dijital QR Menü sayesinde klasik kağıt menülerden bulaşması muhtemel hastalıkların da önüne geçebilirsiniz. Böylece müşterileriniz kendi akıllı telefonlarından Qr Menü'ye temassız ve hijyenik bir biçimde ulaşabilirler.

YABANCI DİL DESTEĞİ

Dijital QR menünün yabancı dil desteği sayesinde yabancı müşterilerinize de kolaylıkla sunum yapabilirsiniz. Uygulamanızın dilini değiştirmek için dil ikonuna tıklamanız yeterli.

Menünüzdeki ürünlere hızlıca göz atın

Dijital QR menüde, ürün kategorileri arasında parmak uçlarınızla kolayca dolaşarak tüm ürünler ve fiyatlarıyla ilgili kısa bilgilere ve açıklamalara erişebilirsiniz.

ÜRÜNLERE DOKUNUN, DETAYLARA ERİŞİN

Kağıt ve PDF tabanlı menülerden farklı olarak dijital QR menü etkileşimli bir menü deneyimi sunar. Ürünler arasında gezerken beğendiğiniz bir ürüne dokunarak, ürünün yüksek çözünürlüklü fotoğraflarına, detaylı açıklamalarına, alerjen ve katkı maddeleri, kalori değeri, hazırlanma süresi gibi ek bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

MÜŞTERİNİZİN GÜVENİNİ KAZANIN

Menünüze eklemiş olduğunuz ürünlerin yüksek çözünürlüklü görüntülerini ve detaylı bilgileri dijital qr menünüz üzerinden müşterilerinizle paylaşmak, işletmenizin kalitesini artırmanıza ve müşterinizin güvenini kazanmanıza da yardımcı olacaktır.

Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Kategori ekranı
Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Ürün Detay ekranı

Ürün detaylarını görüntüleyin!

Qr menü üzerinde bir ürüne dokunduğunuzda yüksek çözünürlüklü fotoğraflarına, açıklamalarına, kalori, hazırlanma süresi, alerjen ve katkı maddeleri ve fiyat bilgilerine erişebilirsiniz.

STANDART BİR MENÜDEN DAHA FAZLASI

Dijital QR Menü uygulamasının avantajlarından birisi de yiyecek ve içecekler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmesi. Ürününüzün içinde hangi alerjen ve katkı maddelerinin olduğunu, kaç kaloriye sahip olduğunu, kaç dakikada pişirildiğini, içindeki malzeme bilgileriyle birlikte müşterilerinize sunabilirsiniz.

ÜÇLÜ, İKİLİ VEYA TEKLİ FİYATLANDIRMA

Karekodlu qr menü uygulamanıza eklediğiniz ürün fiyatınlarını üçlü fiyat seçeneğini kullanarak küçük, orta ve büyük boy olarak aynı ekranda gösterebilirsiniz. Tekli fiyatlandırmayı kullanarak ürünlerinizi standart fiyatıyla gösterebilirsiniz.

ETİKETLER

Dijital QR Menü sayesinde ürünlerinize birden fazla etiket atayabilirsiniz. Ürününüzün ne kadar satıldığına bağlı olarak o ürüne favori etiketi yada ürününüze indirim uyguladığınızda o ürüne indirim etiketi atayabilirsiniz.

Müşterilerinizin şikayet ve önerilerini dikkate alın

Müşterilerinizin geri bildirimlerini, şikayet ve önerilerini dikkate alıp bu doğrultuda hareket edin.

GERİ BİLDİRİM SİSTEMİ

Müşterilenizin işletmeniz hakkında ne düşündüğü ve hangi hizmetlerden ne kadar memnun kaldığını QR menünüzün geri bildirim sistemi sayesinde öğrenebilir aynı zamanda öneri ve şikayetlerini de açıklama kısmında belirtebilirler. Siz de bu öneri ve şikayetleri dikkate alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz. Bu sayede işletmenizde daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Dijital QR Menü'nün geri bildirim formu sayesinde müşteri memnuniyeti ve kaliteyi her zaman takip edebilirsiniz. Menulux QR menü uygulaması üzerinden aldığınız geri bildirimlere kontrol panelinden her zaman her yerden ulaşabilirsiniz.

Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Geri Bildirim ekranı
Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Müşteriler

Müşterilerinizi mutlu edin

Menulux Dijital QR Menü uygulaması ile ürün menülerinizi etkileşimli ve görsel bir şekilde sunarak müşterilerinizi mutlu edin.

Satışlarınızı artırın

Yapılan araştırmalara göre dijital Qr menü kullanımı sayesinde ürünlerinizi görsel, dinamik ve etkileşimli bir şekilde sunarak satışlarınızı %30 oranında artırabilirsiniz.

Yeni müşteriler kazanın

Menünüzdeki ürünleri fotoğraflarıyla birlikte sosyal ağlarda paylaşarak ürünlerinizin qr menü üzerinden reklamını yapabilir, çok sayıda yeni müşteri kazanabilirsiniz.

Özellikler

Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Mobil Uyumlu
Android Ve IOS Uyumlu

Dijital QR Menü, restoran menülerinizi iPhone ve Android telefonlarda sadece QR kodu okutarak uygulama indirmeden menüye anında erişmenizi sağlayan dijital menü sistemidir.

Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Bulut Altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut altyapısı sayesinde menüyü, ürünleri ve fiyatları herhangi bir bilgisayar ya da akıllı telefon üzerinden kolayca güncelleyebilirsiniz. Tüm değişiklikler Qr Menü'ye anında aktarılır.

Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Tüm İşletmelere Uygun
Tüm İşletmelere Uygun

Dijital QR Menü, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanları ve oteller vb. hemen her işletmeye uygundur. Menulux dijital qr menü ile yeni nesil menü deneyiminizi keşfedin.

Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Yabancı Dil Desteği
Yabancı Dil Desteği

Dijital QR Menü, farklı ülkelerden işletmenize gelen konukların menü, ürünler ve fiyatlarla ilgili bilgileri ve açıklamaları rahatça anlayabilmesi için yabancı dil seçeneği sunmaktadır.

Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Hareketli Fotoğraflar
Hareketli Görsel İçerikler

Dijital QR menü, ürün görüntlerini video içeriklere dönüştürerek daha dikkat çekici ve etkileyici olmasını sağlarken, müşterilerinizin satın alma davranışlarını olumlu yönde etkiler.

Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Alerjen ve Katkı Maddeleri
Alerjen Ve Katkı Maddeleri

Dijital QR menü, ürünlerinize özel kalori, alerjen ve katkı maddeleri hakkında müşterilerinizi bilgilendirmenizi sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmanıza yardımcı olur.

Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Dijital QR Menü ile ürünlere ekleyebileceğiniz Yeni, Favori, İndirimli vb. etiketler sayesinde müşterilerinizi belirli ürünleri satın almaları konusunda yönlendirebilirsiniz.

Menulux Dijital QR Menü - Restoran Menü Programı - Karekodlu Menü Sistemi - Geri Bildirim Anketi
Geri Bildirim Anketi

Dijital QR Menü'nüzün anket özelliği sayesinde müşterilerinizden geri bildirim alarak işletmenizin eksik yönlerinizi giderebilir, müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Dijital QR Menü Örnekleri

Dijital Qr menü karekodlarını akıllı telefonunuzun kamerası ile okutarak ya da görsellerin altındaki linklere tıklayarak dijital Qr menüleri deneyimleyebilirsiniz.

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restoran yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

SERAFİNA RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

DEDEMAN HOTEL, KAZAKİSTAN

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Restoran otomasyon sisteminden memnun olmadığımız bir dönemde Menulux POS sistemini denemeye başladık. Menulux'ün etkin ve kesintisiz desteği sayesinde 2014 yılında 4 şubemizde hızlı bir geçiş yaparak, tüm satışlarımızı tek merkezden kolayca yönetebildiğimiz bir sistem kurmayı başardık.

ALTINOLUK PASTANELERİ, KOCAELİ

Cafe restoran otomasyon sistemi - restoran otomasyon programı - QR Karekod menü - Restoran programı - QR menü sistemi

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir cafe restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux restoran otomasyon sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux tablet menü sistemi programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyon programı ile dijital qr menü bugüne kadar karşılaştığımız en iyi cafe restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - restoran otomasyon sistemi - Dijital menü - Restaurant programı - QR menü uygulaması

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran adisyon programı

Cafe restoran otomasyonu - Android restoran POS sistemi - Temassız menü - Restoran qr menü - Cafe programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux cafe programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux cafe adisyon programını öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Cafe adisyon programı - Cafe restaurant otomasyonu - QR Karekod menü sistemi

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini ve dijital tablet menü ve qr karekod menü sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant yazılımı - Restoran cafe programı - Restaurant cafe adisyon sistemi - QR menü sistemi - Cafe yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restaurant POS sistemi - Cafe restaurant programı - Temassız qr menü - Adisyon programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Cafe restoran otomasyonu - restaurant adisyon programı - Cafe restoran sistemi - Dijital QR menü - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restoran programı - Cafe restoran yazılımı - QR Karekod menü - Restaurant temassız menü

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı ve tablet menü programı ile qr karekod menü sistemini kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ile temassız QR menü ve restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

10% İNDİRİM

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Hemen Başvurun

Kolektif House Ataşehir
Nida Kule Barbaros Mah. Begonya Sk.
No:1 34746 Ataşehir
İstanbul

Tel 0 (850) 346 6586

GSM 0 (532) 275 8502

Copyright © 2013-2020 | Menulux Restoran POS Sistemleri  | Tüm hakları saklıdır.

Kocaeli Üniversitesi Teknopark, Türkiye'de geliştirilmiştir.