DİJİTAL QR MENÜ

Tanıtım Videosu
Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi - giriş ekranı

QR Menü ile menü beklemeye son!

Menüyü göstermek için artık garsonun masaya menü götürmesine gerek yok. Müşterilerinize menüyü beklemek yerine akıllı telefonlarının kamerası ile masalarınızın üzerindeki qr kodu okutmalarını söyleyin.

ŞIK VE ESTETİK GÖRÜNÜM

Menünüze eklediğiniz ürünlerin düzenli ve şık görünmesi müşterileriniz için çok önemlidir. Ürünlerinizin resimlerini QR Menü'ye ekleyebilir, aynı zamanda kategorilendirebilirsiniz böylece en güzel görünümü yakalayarak oluşabilecek karmaşadan kurtulabilirsiniz.

TEMASSIZ VE HİJYENİK

Dijital QR Menü sayesinde klasik kağıt menülerden bulaşması muhtemel hastalıkların da önüne geçebilirsiniz. Böylece müşterileriniz kendi akıllı telefonlarından Qr Menü'ye temassız ve hijyenik bir biçimde ulaşabilirler.

YABANCI DİL DESTEĞİ

Yabancı dil desteği sayesinde eklediğiniz yabancı dillerle daha çok insana hitap edebilirsiniz. Uygulamanızın dilini değiştirmek için sadece sol üst bölümde bulunan dil ikonuna tıklamanız yeterli.

Menünüzdeki ürünlere hızlıca göz atın

Menünüzde parmak uçlarınızla menüde rahatça dolaşın ve aynı zamanda fotoğraf, içerik ve fiyatıyla ilgili özet bilgilere erişmek için bir ürüne dokunun.

ÜRÜNLERE DOKUNUN, DETAYLARA ERİŞİN

Menüleriniz arasında gezinirken ürünlerinizin ismini, resmini, açıklaması ve içeriğini görebilirsiniz böylece ürüne tıklamadan ürün hakkında kısaca bilgi sahibi olabilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürüne dokunarak, açılan ekranda ürünün resmini, alerjen ve katkı maddeleri, kalori değeri, hazırlanma süresi gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

MÜŞTERİNİZİN GÜVENİNİ KAZANIN

Menünüze eklemiş olduğunuz yiyecek ve içeceklerin yüksek çözünürlüklü görüntülerini ekleyebilir, ürün hakkında yazmış olduğunuz alerjen ve katkı maddeleri, hazırlanma süresi, kalori miktarı gibi bilgileri müşterilerinizle paylaşmak işletmenizin kalitesini artırmanıza ve müşterinizin güvenini de kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi qrcode menü okuyucu ekranı
Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi ürünler ekranı

Ürün detaylarını görüntüleyin!

Bir ürüne dokunduğunuzda yüksek çözünürlüklü fotoğraflarına, açıklamalarına, kalori, hazırlanma süresi, alerjen ve katkı maddeleri ve fiyat bilgilerine erişebilirsiniz.

STANDART BİR MENÜDEN DAHA FAZLASI

Dijital QR Menü uygulamasının avantajlarından birisi de yiyecek ve içecekler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmesi. Ürününüzün içinde hangi alerjen ve katkı maddelerinin olduğunu, kaç kaloriye sahip olduğunu, kaç dakikada pişirildiğini, ürünün içindeki malzemeler gibi bilgileri de müşterilerinize sunabilirsiniz.

ÜÇLÜ, İKİLİ VEYA TEKLİ FİYATLANDIRMA

Uygulamanıza eklediğiniz ürünün fiyatını detaylandırabilirsiniz. Üçlü, ikili veya tekli fiyatlandırma seçeneğini kullanarak ürünü, küçük, orta ve büyük boy şeklinde gruplandırabilir ve fiyatlandırabilirsiniz. Tekli fiyatlandırmayı kullanarak ürünü standart fiyatıyla gösterebilirsiniz.

ETİKETLER

Dijital QR Menü sayesinde ürünlerinize birden fazla etiket atayabilirsiniz. Ürününüzün ne kadar satıldığına bağlı olarak o ürüne favori etiketi yada ürününüze indirim uyguladığınızda o ürüne indirim etiketi atayabilirsiniz.

Müşterilerinizin şikayet ve önerilerini dikkate alın

Müşterilerinizin geri bildirimlerini, şikayet ve önerilerini dikkate alıp bu doğrultuda hareket edin.

GERİ BİLDİRİM SİSTEMİ

Müşterilenizin işletmeniz hakkında ne düşündüğü ve hangi hizmetlerden ne kadar memnun kaldığını geri bildirim sistemi sayesinde öğrenebilir aynı zamanda öneri ve şikayetlerini de açıklama kısmında belirtebilirler. Siz de bu öneri ve şikayetleri dikkate alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz. Bu sayede işletmenizde daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Dijital QR Menü'nün geri bildirim formu sayesinde müşteri memnuniyeti ve kaliteyi her zaman takip edebilirsiniz. Aldığınız geri bildirimlere kontrol panelinden her zaman her yerden ulaşabilirsiniz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi qrcode menü okuyucu ekranı
Menulux Tablet Menü ve iPad menü sistemi - Mutlu Müşteriler

Müşterilerinizi mutlu edin

Dijital QR Menü uygulaması ile ürün menülerinizi etkileşimli ve görsel bir şekilde sunarak müşterilerinizi mutlu edin.

Satışlarınızı artırın

Menulux ile ürünlerinizi görsel biçimde sunarak satın alınma oranını artırın. Menulux ile satışlarınızı artırmaya hemen başlayın.

Yeni müşteriler kazanın

Ürünlerinizi sosyal ağlarda paylaşarak ürünlerinizin reklamını yaparak çok sayıda yeni müşteri kazanabilirsiniz.

Özellikler

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
Android Ve IOS Uyumlu

Dijital QR Menü, restoran menülerinizi IPhone, IPad ve Android telefonlarda göstermenizi sağlayan dijital menü uygulamasıdır. Restoran yada cafelerinizde bulunan QR Kodu okutarak menüye erişebilirsiniz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde menü ve fiyatlarda yapılan değişiklikler Qr Menü'ye anında aktarılır. Ayrıca uygulama güncellemeleri ile yeni özelliklere hemen sahip olursunuz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Dijital QR Menü, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanları vb. her işletmeye uygundur. Menulux ile dijital menü deneyiminizi kolayca geliştirin.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Ürün Etiketleri

Dijital QR Menü, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanları vb. her işletmeye uygundur. Menulux ile dijital menü deneyiminizi kolayca geliştirin.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Yabancı Dil Desteği

Dijital QR Menü, farklı coğrafyalardan müşterilerinizin menünüzün arayüzünü rahatça anlayabilmesi için birden fazla dil seçeneği sunmaktadır.


Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Hareketli İçerikler

Menünüzde bulunan ürünlerin hareketli olması müşterilerinizin ilgisini çekecektir. Siz de Menulux'ün animasyonlu ürün fotoğrafları ile menünüzü hareketlendirebilirsiniz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Alerjen Ve Katkı Maddeleri

Müşterileriniz işletmenizde bulunan ürünlerde hangi alerjen ve katkı maddeleri olduğunu merak edebilirler. QR Menü sayesinde müşterilerinizi ürünlerinizdeki alerjen ve katkı maddeleri hakkında bilgilendirin.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Geri Bildirim

Dijital QR Menü sayesinde müşterilerinizden geri bildirimler alın. Geri bildirim sistemi sayesinde işletmenizde eksik yönlerinizi keşfedebilir ve müşteri memnuniyetinizi takip edebilirsiniz.

Dijital QR Menü Örnekleri

Dijital Qr menü karekodlarını akıllı telefonunuzun kamerası ile okutarak ya da görsellerin altındaki linklere tıklayarak dijital Qr menüleri deneyimleyebilirsiniz.

Menulux Dijital QR Menü sayesinde müşterilerimize menümüzü görsel bir şekilde tanıtmak ve geri bildirimler almak için yenilikçi bir yol keşfetmiş olduk.

HAYAL KAHVESİ, SYMBOL AVM, KOCAELİ

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve dijital menü programı sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Restoran otomasyonu ve dijital menü sistemi konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE, ANKARA

Ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtmak amacıyla Menulux dijital menüleri tercih ettik. Marka değerimize katkı sağlayan ürünleri için Menulux'e teşekkür ediyor, diğer tüm işletmelere öneriyoruz.

JIMMY JOKER CAFE, İSTANBUL

Dijital menüleri konseptine ilk ekleyen markalardan birisi olarak Menulux dijital restoran menülerini beğenerek kullanıyoruz. Görsel kaliteye önem veren yenilikçi tüm işletmelere öneriyoruz.

FOCCASIA RAMADA, SİSLİ, İSTANBUL
10% İNDİRİM

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Hemen Başvurun

Kolektif House Ataşehir
Nida Kule Barbaros Mah. Begonya Sk.
No:1 34746 Ataşehir
İstanbul

Tel 0 (850) 346 6586

GSM 0 (532) 275 8502

Copyright © 2013-2020 Menulux  | Tüm hakları saklıdır.

Kocaeli Üniversitesi Teknopark, Türkiye'de geliştirilmiştir.