Garson
El Terminali 

Menulux Garson el terminali çözümüyle akıllı telefonlar ve tabletlerle sipariş alın.

Menulux Restoran Garson El Terminali
Menulux Restoran POS Sistemleri Garson El Terminali Giriş ekranı

Menulux Garson ile kağıt adisyonlardan kurtulun

KOLAYCA SİPARİŞ ALMAYA BAŞLAYIN

Menulux, garsonlarınızın akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolay ve hızlı biçimde masa siparişlerini almasını sağlayan akıllı garson terminal uygulamasını sunar.

Menulux POS ile bütünleşik çalışma

Menulux Garson, siparişleri kablosuz ağ üzerinden Menulux POS sistemine (kasaya) anında aktararak işletme hızınızı artırır.

Görsel tasarım ve kolay kullanım

Menulux Garson, kullanıcı dostu görsel tasarım ve müşteri deneyimiyle birlikte geliştirildiğinden garsonların eğitim almasına gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde sipariş almasını sağlar.

Otomatik uygulama güncelleme

Menulux Garson'a eklenen yeni özelliklere, ücretsiz uygulama güncellemeleriyle anında sahip olur, her zaman güncel kalırsınız.

Personel yetkilendirme ve şifreli giriş kontrolü

Menulux Garson uygulamasında her personel için yetki ve şifre belirleyebilirsiniz. Personel uygulamayı kendi şifresini girerek kullanır ve sadece yetkisi bulunan işlemleri gerçekleştirir.

Personel satışlarınızı takip edin

Menulux Garson uygulaması üzerinden alınan siparişler, ilgili personel kimliğiyle birlikte kayıt altına alınır. Siz de günlük olarak personel satışlarınızı raporlar ve analizler üzerinden takip edebilirsiniz.

Personel giderlerinizi azaltın

Menulux Garson uygulaması sayesinde işletmenizdeki zaman kayıpları ve hatalar azalacak, işletme hızınız otomatik olarak artacaktır. Tüm bu avantajlar sayesinde personel giderlerinizde tasarrufa gidebilirsiniz.

Menulux Restoran POS Sistemleri Garson El Terminali Kullanıcı ekranı
Menulux Restoran POS Sistemleri Garson El Terminali Masa Seçimi ekranı

Katlar ve masalar arasında kolayca geçiş yapın

Sipariş almaya başlarken öncelikle doğru masayı hızlıca seçmeniz gerekir. Menulux Garson yerleşim planını kullanıcıya görsel biçimde sunarak kat ve masalar arasında parmak uçlarıyla hızlı ve kolay biçimde dolaşmanızı sağlar.

Bir masaya dokunun, sipariş almaya başlayın

Menulux Garson ile sipariş almaya başlamak için bir masaya dokunarak sipariş ekranına geçmeniz yeterlidir. Ayrıca dolu bir masayı seçerek bu masanın önceki siparişlerini de görüntüleyebilir, yazdırabilirsiniz.

Masaları taşıyın, siparişleri birleştirin

Masa ekranında dolu bir masayı seçerek bir başka masaya tek dokunuşla taşıyabilir, yeni masadaki siparişlerle birleştirebilirsiniz.

Hızlı ve kolay şekilde sipariş alın

Menulux Garson, kategoriler ve ürünler arasında kolay ve hızlı bir şekilde dolaşmanızı sağlayarak sipariş alma hızınızı arttırır.

Ürün Görsellerine Dokunarak Sipariş Alın

Menulux Garson'un kullanıcı dostu görsel tasarımı sayesinde, parmak uçlarınızla ürün görsellerine dokunarak kolayca sipariş alabilir, mobil sipariş deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

Detaylı Ürün seçeneklerini görüntüleyin

Ürünlere detaylı seçenekler ekleyerek sipariş alabilirsiniz. Bir ürüne dokunarak seçenekleri görüntüleyin. Dilerseniz adet veya fiyat bazlı sipariş almak ve açıklama eklemek için ürüne uzunca dokunun.

Ön sipariş moduyla, siparişleri gruplayın

Masadaki her müşterinin siparişlerini birbirinden ayırmak istediğinizde, gruplama özelliği kullanın. Bunun için önce ön sipariş modunu etkinleştirin.

Menulux Restoran POS Sistemleri Garson El Terminali - Ürün sipariş ekranı
Menulux Restoran POS Sistemleri Garson El Terminali Masa Seçimi ekranı

Sepetinizi gözden geçirin, mutfaklardan anında yazdırın.

Sepete eklediğiniz ürünleri tek dokunuşla mutfaktaki POS yazıcılarına gönderin, zamandan tasarruf edin.

Siparişleri gözden geçirin, düzenleyin

Yeni siparişleri mutfaklara göndermeden önce sepet ekranını açarak gözden geçirin ve kolayca düzenleyin. İster ürün adetlerini değiştirin, isterseniz bazı ürünleri sepetten çıkarın. Siparişiniz hazır olduğunda tek dokunuşla iletin.

Siparişleri anında mutfaklardan yazdırın

Siparişleri göndermek için Sepet ekranındaki 'Gönder' butonuna dokunarak kasaya aktarın ve mutfaklardaki sipariş yazıcılarından anında yazdırın. Ürün ve yazıcı grupları oluşturarak yiyecek ve içecekleri farklı mutfaklardaki yazıcılardan yazdırın.

Geçmiş siparişleri görüntüleyin, masanın hesabını yazdırın

Menulux Garson ile masaların geçmiş siparişlerini tek ekranda görüntüleyin, masa hesaplarını tek dokunuşla yazdırın.

Geçmiş masa siparişlerini görüntüleyin

Garson uygulamasında masa planı üzerinde açık masaların özet hesap bilgilerini görebilir, bir masaya dokunarak masanın geçmiş sipariş bilgilerini detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz ödeme öncesinde sipariş kalemlerini seçerek adisyonları bölebilir veya bölünmüş adisyonları birleştirebilirsiniz.

Masanın Hesabını kolayca yazdırın

Bir masanın geçmiş siparişlerini görüntüledikten sonra hesap yazıcılarından kolayca yazdırarak müşterinize iletin.

Ingenico Yazarkasa TSM Entegrasyonu

Ingenico TSM entegrasyonu sayesinde masada mobil yazarkasa cihazları üzerinden kredi kartıyla ödeme alabilir, hesabı otomatik olarak kapatabilirsiniz.

Menulux Restoran POS Sistemleri Garson El Terminali - Ürün sipariş ekranı

Özellikler

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
Mobil Pos Sistemi

Menulux Garson, akıllı telefonlar ve tabletlerde çalışan mobil sipariş el terminali uygulamasıdır. Google Play Store mağazasından yükleyerek kullanmaya hemen başlayın.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi bulut bilişim altyapısı
Menulux POS İle Entegre

Menulux Garson sipariş el terminali uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerle alınan siparişler anında mobil POS sistemine aktarılarak mutfaklardaki yazıcılardan yazdırılır.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Garson, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanı ve otellerde garsonların akıllı telefonlar ve tabletlerle sipariş almasını sağlayan mobil sipariş sistemi çözümüdür.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Yabancı Dil Desteği

Menulux garson sipariş el terminali uygulaması size 1'den fazla dil seçeneği sunmakta istediğiniz dilde uygulamayı kullanabilirsiniz.


DEMO

Menulux Garson Uygulamasını Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restoran yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

SERAFİNA RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

DEDEMAN HOTEL, KAZAKİSTAN

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Restoran otomasyon sisteminden memnun olmadığımız bir dönemde Menulux POS sistemini denemeye başladık. Menulux'ün etkin ve kesintisiz desteği sayesinde 2014 yılında 4 şubemizde hızlı bir geçiş yaparak, tüm satışlarımızı tek merkezden kolayca yönetebildiğimiz bir sistem kurmayı başardık.

ALTINOLUK PASTANELERİ, KOCAELİ

Cafe restoran otomasyon sistemi - restoran otomasyon programı - Restoran programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir cafe restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux restoran otomasyon sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux tablet menü sistemi programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyon programı bugüne kadar karşılaştığımız en iyi cafe restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - restoran otomasyon sistemi - Restaurant programı

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran adisyon programı

Cafe restoran otomasyonu - Android restoran POS sistemi - Cafe programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux cafe programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux cafe adisyon programını öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Cafe adisyon programı - Cafe restaurant otomasyonu

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant yazılımı - Restoran cafe programı - Restaurant cafe adisyon sistemi - Cafe yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restaurant POS sistemi - Cafe restaurant programı - Adisyon programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Cafe restoran otomasyonu - restaurant adisyon programı - Cafe restoran sistemi - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restoran programı - Cafe restoran yazılımı

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı ve tablet menü programı ile kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ile restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.