Restoran
Yönetim Sistemi 

Satış raporlarına ve görsel analizlere cebinizden anında ulaşın.

Menulux Mobil Restoran Yönetim Sistemi
Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Satış raporları

Özet raporlar ve görsel grafikler

Gün içerisinde en çok satan ürünler, gün sonu, kasa durumu ve stok durumlarınızla ilgili özet raporlar ve görsel analizleri inceleyin.

En Çok Satan Ürünler

İşletmenizde gün içerisinde en çok satılan ürünlerinizi özet olarak görüntüleyin, hedeflediğiniz ürünlerde kampanyalar ve promosyonlar düzenleyerek satışlarınızı artırın.

Gün Sonu ve Kasa Raporu

Gün sonu satış ve ciro bilgilerinizin özetine, kasanızda nakit, döviz, kredi kartı, yemek çeki vb türlerde ödeme bilgilerinize ulaşın.

Stok Raporları

Ürün, yarı mamul ve hammadde stok durumlarınızı inceleyin, stok giriş çıkışları ve envanter sayımları ile stoklarınızı doğrulayın.

Özet Bilgiler

Menulux Patron işletmenizin son 7 günde yaptığı ortalama kazancı, kuver sayısı gibi bilgileri size sunar.

Menulux Patron İle Ürünlerinizi Yönetin!

İşletmenizde bulunan ürünlerin isimlerini, fiyatlarını, kategorilerini, kaç kaloriye sahip olduğu veya hazırlanma süresini görebilirsiniz.

Ürünlerinizi takip edin

Menulux Patron uygulamasından bir ürüne tıklayarak o ürünün resmi, adı, fiyatı, barkod numarası, kalori miktarı, hazırlanma süresi, açıklamasını görebilir ürünün alt kategorilerini görüntüleyebilir ve ürünün mevcut olup olmama durumunu belirtebilirsiniz

Ürün Arama

Menulux Patron uygulamasının ürünler sayfasında sağ üst köşede bulunan arama butonuna tıklayarak arama ekranına erişebilirsiniz. Bu alanda bir ürün ismi yazarak o ürüne pratik ve hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Sade Ve Basit Tasarım

Menulux Patron uygulaması son derece sade ve basit bir tasarıma sahiptir. Ürünler sayfasını karmaşıklaştırmamak adına bu yapıyı koruyarak sizlere daha rahat bir çalışma alanı sunar.

Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Görsel Analizler
Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Satış raporları

Menulux Patron ile işletmenizi cebinizden yönetin!

Gün sonu, kasa, satış, cari ve stok raporlarınıza akıllı telefonlar üzerinden ulaşın. Görsel analizlerle dönemsel satışlarınızı karşılaştırın.

Satış Raporlarınıza anında ulaşın

Menulux Patron, mobil POS sisteminizde gerçekleşerek bulut platforma aktarılan tüm satışlarınıza gerçek zamanlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Gün sonu, kasa, satış, stok ve cari vb birçok raporu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Dönemsel satışlarınızı analiz edin

Menulux mobil bulut platformu sayesinde günlük, haftalık, aylık ve yıllık dönemsel satışlarınıza ait görsel grafiklere saniyeler içinde ulaşırsınız. Dönemsel satışlarınızı karşılaştırarak işletmenizin güncel durumunu analiz edebilir, doğru kararlar alarak işinizi büyütebilirsiniz.

Menulux Patron ile uygulamanızda düzenlemeler yapın!

Menulux Patronun ayarlar sayfasına yetenekli sol menüde bulunan ayarlar butonuna dokunarak hesap ayarları, genel ayarlar, pos ayarları ve dil ayarları seçenekleriyle uygulamanızı düzenleyebilirsiniz.

Hesap Ayarları ile Genel Ayarlar

Menulux Patronun ayarlar sayfasında bulunan hesap ayarları bölümünden uygulamaya girdiğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi ayarlayabilirsiniz. Genel ayarlar bölümünden dünya saatini ayarlayabilir ve gün sonu raporlarınızın gün içinde saat kaçta alınması gerektiğini düzenleyebilirsiniz.

Pos Ve Dil Ayarları

Pos ayarları ile işletmenizde kullandığınız pos cihazının online sipariş ve ödeme hizmetini aktif veya pasif hale getirebilirsiniz. Dil ayarları ile menulux patron uygulamanızı farklı dillerde kullanabilirsiniz.

Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Görsel Analizler

Özellikler

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
Mobil Yönetim Sistemi

Menulux Patron, iPhone ve Android telefonlar üzerinden işletmenizi yönetmenizi sağlayan mobil yönetim uygulamasıdır. App Store ve Google Play'den hemen yükleyin.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux Patron, mobil bulut platformu sayesinde ürün, satış, stok ve cari hesaplarınızı cebinizden yönetin, şubelerinizin konsolide raporlarına anında ulaşın.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Anlık Raporlar Ve Analizler

Gerçek zamanlı gün sonu, kasa, satış ve stok raporlarınıza anında ulaşın. Görsel analizler üzerinde satışlarınızı inceleyerek işletmenizin durumunu geliştirin.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Cari Hesaplar

Cari hesaplarınızı oluşturun, alacak ve borçlarınızı takip edin. Gün içerisinde gerçekleşen kasa hareketlerinizi inceleyerek carilerinizi yönetin.

DEMO

Menulux Patron Uygulamasını Google Play mağazasından cep telefonunuza yükleyerek hemen deneyin!

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restoran yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

SERAFİNA RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

DEDEMAN HOTEL, KAZAKİSTAN

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Restoran otomasyon sisteminden memnun olmadığımız bir dönemde Menulux POS sistemini denemeye başladık. Menulux'ün etkin ve kesintisiz desteği sayesinde 2014 yılında 4 şubemizde hızlı bir geçiş yaparak, tüm satışlarımızı tek merkezden kolayca yönetebildiğimiz bir sistem kurmayı başardık.

ALTINOLUK PASTANELERİ, KOCAELİ

Cafe restoran otomasyon sistemi - restoran otomasyon programı - Restoran programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir cafe restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux restoran otomasyon sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux tablet menü sistemi programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyon programı ile bugüne kadar karşılaştığımız en iyi cafe restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - restoran otomasyon sistemi - Restaurant programı

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran adisyon programı

Cafe restoran otomasyonu - Android restoran POS sistemi - Cafe programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux cafe programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux cafe adisyon programını öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Cafe adisyon programı - Cafe restaurant otomasyonu

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant yazılımı - Restoran cafe programı - Restaurant cafe adisyon sistemi - Cafe yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restaurant POS sistemi - Cafe restaurant programı - Adisyon programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Cafe restoran otomasyonu - restaurant adisyon programı - Cafe restoran sistemi - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restoran programı - Cafe restoran yazılımı

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ile restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.