Menulux POS Sistemleri - Telefon Icon

Restoran Mobil Raporlama Uygulaması, Restoran Patron Boss App

MENULUX MOBIL RAPOR
Her şey cebinizde hep sizinle

Satış raporlarına ve görsel analizlere cebinizden anında ulaşın.

Menulux Restoran Tablet Menü, Dijital Menü Cihazlar
Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Satış raporları
Özet raporlar ve görsel grafikler

Gün içerisinde en çok satan ürünler, gün sonu, kasa durumu ve stok durumlarınızla ilgili özet raporlar ve görsel analizleri inceleyin.

En çok satan ürünler

İşletmenizde gün içerisinde en çok satılan ürünlerinizi özet olarak görüntüleyin, hedeflediğiniz ürünlerde kampanyalar ve promosyonlar düzenleyerek satışlarınızı artırın.

Gün sonu ve kasa raporu

Gün sonu satış ve ciro bilgilerinizin özetine, kasanızda nakit, döviz, kredi kartı, yemek çeki vb türlerde ödeme bilgilerinize ulaşın.

Stok raporları

Ürün, yarı mamul ve hammadde stok durumlarınızı inceleyin, stok giriş çıkışları ve envanter sayımları ile stoklarınızı doğrulayın.

Özet bilgiler

Menulux Boss işletmenizin son 7 günde yaptığı ortalama kazancı, kuver sayısı gibi bilgileri size sunar.

Teklif iste
Menulux Boss ile ürünlerinizi yönetin

İşletmenizde bulunan ürünlerin isimlerini, fiyatlarını, kategorilerini, kaç kaloriye sahip olduğu veya hazırlanma süresini görebilirsiniz.

Ürünlerinizi takip edin

Menulux Boss uygulamasından bir ürüne tıklayarak o ürünün resmi, adı, fiyatı, barkod numarası, kalori miktarı, hazırlanma süresi, açıklamasını görebilir ürünün alt kategorilerini görüntüleyebilir ve ürünün mevcut olup olmama durumunu belirtebilirsiniz.

Ürün arama

Menulux Boss uygulamasının ürünler sayfasında sağ üst köşede bulunan arama butonuna tıklayarak arama ekranına erişebilirsiniz. Bu alanda bir ürün ismi yazarak o ürüne pratik ve hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Sade ve basit tasarım

Menulux Boss uygulaması son derece sade ve basit bir tasarıma sahiptir. Ürünler sayfasını karmaşıklaştırmamak adına bu yapıyı koruyarak sizlere daha rahat bir çalışma alanı sunar.

Teklif iste
Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Görsel Analizler
Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Satış raporları
Menulux Boss ile işletmenizi cebinizden yönetin!

Gün sonu, kasa, satış, cari ve stok raporlarınıza akıllı telefonlar üzerinden ulaşın. Görsel analizlerle dönemsel satışlarınızı karşılaştırın.

Satış raporlarınıza anında ulaşın

Menulux Boss, mobil POS sisteminizde gerçekleşerek bulut platforma aktarılan tüm satışlarınıza gerçek zamanlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Gün sonu, kasa, satış, stok ve cari vb birçok raporu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Dönemsel satışlarınızı analiz edin

Menulux mobil bulut platformu sayesinde günlük, haftalık, aylık ve yıllık dönemsel satışlarınıza ait görsel grafiklere saniyeler içinde ulaşırsınız. Dönemsel satışlarınızı karşılaştırarak işletmenizin güncel durumunu analiz edebilir, doğru kararlar alarak işinizi büyütebilirsiniz.

Teklif iste
Menulux Boss ile uygulamanızda düzenlemeler yapın!

Menulux Boss ayarlar sayfasına yetenekli sol menüde bulunan ayarlar butonuna dokunarak hesap ayarları, genel ayarlar, pos ayarları ve dil ayarları seçenekleriyle uygulamanızı düzenleyebilirsiniz.

Hesap ayarları ile genel ayarlar

Menulux Boss ayarlar sayfasında bulunan hesap ayarları bölümünden uygulamaya girdiğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi ayarlayabilirsiniz. Genel ayarlar bölümünden dünya saatini ayarlayabilir ve gün sonu raporlarınızın gün içinde saat kaçta alınması gerektiğini düzenleyebilirsiniz.

Pos ve dil ayarları

Pos ayarları ile işletmenizde kullandığınız pos cihazının online sipariş ve ödeme hizmetini aktif veya pasif hale getirebilirsiniz. Dil ayarları ile menulux patron uygulamanızı farklı dillerde kullanabilirsiniz.

Teklif iste
Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Görsel Analizler
Özellikler
Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Mobil POS Sistemi
Mobil Yönetim
Sistemi

Menulux Boss, iPhone ve Android telefonlar üzerinden işletmenizi yönetmenizi sağlayan mobil yönetim uygulamasıdır. App Store ve Google Play’den hemen yükleyin.

Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim
Altyapısı

Menulux Boss, bulut platformu sayesinde ürün, satış, stok ve cari hesaplarınızı cebinizden yönetin, şubelerinizin konsolide raporlarına anında ulaşın.

Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Cafe Pastane Otel Sistemi
Gelişmiş Raporlar
ve Analizler

Gerçek zamanlı gün sonu, satış, stok ve cari raporlarınızı inceleyin. Görsel analizlerle satışlarınızı karşılaştırarak işletmenizin durumunu geliştirin.

Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Offline Çalışma
Cari Hesapları
Yönetin

Cari hesaplarınızı oluşturun, alacak ve borçlarınızı takip edin. Gün içerisinde gerçekleşen kasa hareketlerinizi inceleyerek carilerinizi yönetin.

Mobil Boss uygulamasını denemek için hemen yükleyin!

Menulux POS Sistemi ile en güçlü ve güvenilir yazılım çözümlerine uygun fiyatlarla sahip olun!

Restoran, cafe, market ve zincir işletmeler için geliştirilen yeni nesil bulut tabanlı POS sistemi fiyatlarını inceleyin.

Fiyatları İnceleyin

Cihaz ve donanımları inceleyin

İhtiyaç duyduğunuz POS terminalleri, yazıcılar ve aksesuarlar burada!

Cihazları İnceleyin

Entegrasyon çözümlerini inceleyin

Online sipariş, mobil ödeme ve muhasebe ERP Entegrasyonlarını inceleyin.

Entegrasyonları İnceleyin

İhtiyacınız olan her şey

Menulux, müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak, satışlarınızı arttırmak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Gelişmiş araçlarıyla sizi bir adım ileri taşır.

Menulux POS Sistemleri - Yeni Nesil POS - Restoran Otomasyonu

Yeni Nesil POS Sistemleri

İşletmenizi uçtan uca yönetin

Menulux POS Sistemleri - Hızlı Sipariş Programı - Dijital Menü

Dijital Menü & Sipariş

Maliyetleri azaltın, işleri hızlandırın

Menulux POS Sistemleri - Market Yönetim Yazılımı - Raporlama Uygulaması

Yönetim ve Raporlama

Her an her yerde kontrol sizde

Menulux POS Sistemleri - Hızlı Sipariş Yazılımı - Market Adisyon Programı

Garson & Kurye Takip

Hızlı ve sorunsuz sipariş yönetimi

Menulux App Store

Müşteri Yorumları
Cafe Restoran POS Sistemi - Dijital Menü - Serpils Panino

Serpils Panino

Menulux POS Sistemleri kullanımından memnuniyet duyan Serpils Panino işletmesi, işlevselliği ve kalitesiyle Menulux'un farkını hissediyor.

Menulux POS Sistemleri - Restoran POS Sistemi - Sommario Coffee Company

Sommario Coffee Company

Sommario Coffee Company Restoran Adisyon Programı için Menulux POS Sistemlerini tercih etti. Müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizi her zaman mutlu ediyor!

Restoran POS Sistemi - Dijital QR Menü - Afife Kruvasan

Afife Kruvasan

Afife Kruvasan sunduğumuz kapsamlı özelliklerimiz sayesinde Menulux POS Sistemlerini tercih etti. Afife Kruvasan ailesinin memnuniyetleri bize duydukları güvenin bir göstergesidir.

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

Emirgan Sütiş, İstanbul

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

Inari Omakase, İstanbul

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

Sefarina Restaurant, İstanbul

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

Lulu Gelato, İstanbul

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

Dedeman Hotel, Kazakistan

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

Oblomov Cafe Restaurant, İstanbul

Restoran otomasyon sisteminden memnun olmadığımız bir dönemde Menulux POS sistemini denemeye başladık. Menulux'ün etkin ve kesintisiz desteği sayesinde 2014 yılında 4 şubemizde hızlı bir geçiş yaparak, tüm satışlarımızı tek merkezden kolayca yönetebildiğimiz bir sistem kurmayı başardık.

Altınoluk Pastaneleri, Kocaeli

Tüm müşteri yorumları için Youtube kanalını ziyaret edin

Menulux Youtube

2000+

referanslarımıza göz atın

Menulux POS Sistemleri - Arrow Icon
Menulux POS Sistemleri - Müşteri Listesi - Referanslar

Hemen sizi arayalım!

Ürün danışmanımızla
iletişime geçin

Menulux POS Sistemi - Phone icon

0850 346 6586

Menulux POS Sistemi - Customer vector

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.