Menulux Dijital Tablet Menü ve Restoran POS Sistemleri Destek  Restoran POS sistemi, adisyon programı, dijital tablet menü, garson el terminali, mobil sipariş sistemi ve restoran otomasyonu ürününüz için destek alın.

DESTEK

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Menulux Dijital Tablet Menü ve Restoran POS Sistemleri Uzman Kadrosu
UZMAN KADRO

Elektronik, Bilgisayar ve Haberleşme mühendislerinden oluşan uzman kadromuzla yenilikçi ürünler geliştirirken, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirmeyi de sürdürüyoruz.

Menulux Dijital Tablet Menü ve Restoran POS Sistemleri Video Yayınları
VİDEO YAYINLAR

Ürünlerimizi daha yakından tanımanızı ve projelerimizi yakından takip etmenizi sağlamak için video yayınlar üreterek Facebook, Twitter, Instagram vb. sosyal ağlarda ve Youtube kanalımızda paylaşıyoruz.

Dijital Tablet Menü ve Restoran POS Sistemleri 7/24 Destek Hizmeti
7/24 DESTEK

Telefonla 7/24 destekten, yerinde kurulum, eğitim, bakım ve onarım önceliğine kadar kullanıma sunulan birçok hizmet sayesinde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı hedefliyoruz.

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.”

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.”

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Restoran programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux'ün Restoran POS çözümleri ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.”

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 275 85 02

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.