Market POS
Barkod Sistemi 

Market, büfe, kantin, kasap, manav gibi hızlı satış yapan işletmeler için yeni nesil market otomasyonu, barkodlu satış sistemi

Market, büfe, kasap, manav gibi hızlı satış yapan tüm işletmeler için yeni nesil market otomasyonu, barkodlu satış sistemi
Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Hızlı Satış Programı ile tanışın

Menulux Market POS
barkod sistemi ile tanışın

GÜÇLÜ, KOLAY VE HIZLI MARKET OTOMASYONU

Güçlü POS ekranlarınızda hızlıca ürün barkodlarını okutarak ya da parmak uçlarınızla ürün görsellerine dokunarak kolayca satış yapın. Market, büfe, kantin, kasap ve manav gibi tüm hızlı satış işletmelerine uygun olarak barkodlu satış otomasyonu sağlayın.

ÇOKLU SEPET, İPTAL VE İADE ÖZELLİKLERİ

Kasada bekleyen müşterilere aynı anda satış yapın, bir müşteri satışını bekletirken diğer satışa devam edin. Tek dokunuşla veya barkod okutarak satış kalemi iptal edin veya ürün iadesi alın.

YAZARKASALARLA ÇALIŞMA VE DİĞER ENTEGRASYONLAR

Market POS sistemini Ingenico yazarkasalar, barkod okuyucular, manyetik kart okuyucuları, barkodlu ve barkodsuz teraziler ile bütünleşik olarak kullanın. Dilerseniz online sipariş sistemleri, web mağazaları ve mobil sipariş uygulamalarından sipariş alın.

Kolayca ödeme alın, fiş veya fatura yazdırın

Menulux Market POS sistemi, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde eğitim gerektirmeyecek kadar kolay bir kullanıma sahiptir. Personelin dakikalar içerisinde satış yapmaya ve ödeme almaya başlamasını sağlar.

NAKİT, KREDİ KARTI VE CARİ ÖDEMELER

Satışı kapatmak için tek dokunuşla nakit, kredi kartı, ticket, cari gibi türlerde tek veya parçalı ödeme alın. Dilerseniz hesaba tanımlanan oranlarda veya özel iskonto uygulayın, cari hesaba borç aktarımı yapın. Ayrıca müşterilere veya personele verilen manyetik kartlardan da bakiye düşebilirsiniz.

EFT-POS, SLIP FATURA VE E-FATURA ENTEGRASYONU

GMP3 entegrasyonu sayesinde EFT-POS cihazlarından mali fiş veya fatura yazdırın. Mali SLIP fatura yazıcılarından fatura yazdırın, ya da e-Fatura entegrasyonu üzerinden e-arşiv ve e-fatura gönderin.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Hızlı Satış Programı ile ödeme alın
Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Hızlı Satış Programı ile raporlayın

Gün sonu raporları, kasa ve stok yönetimi

Günlük iş sürecinizin sonunda gün özeti, kasa, satışlar, tahsilat ve gün sonu raporlarını ve görsel analizleri içeren gelişmiş raporlama özellikleri sunuyoruz.

Kasa ve satışlarınızı analiz edin

Gün içerisinde gerçekleşen satış ve tahsilatlarınızı görsel grafikler ve raporlar üzerinden analiz edin, yazdırın. Kasanızı sayın, ödeme türlerine göre karşılaştırın.

Cari hesaplar, alacak ve borçlar

Cari hesaplarınızı oluşturun, bu hesaplara bağlı alacak ve borçlarınızı takip edin. Gün içerisinde gerçekleşen tüm gelir gider hareketlerinizi inceleyin.

Stoklarınızı yönetin

Menulux market barkod sisteminde yapılan tüm satışlar herhangi başka bir işleme gerek kalmadan stoklarınıza anında yansır. Ürün stoklarınızı anlık olarak takip edin, stok hareketlerini gözlemleyin.

Özellikler

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Mobil Uygulaması
Mobil POS Sistemi

Menulux POS barkod sistemi, Android tabanlı cihazlar için geliştirilen market otomasyonu uygulamasıdır. Tabletinize yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Bulut Altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar veya akıllı telefonunuzdan erişerek işletmenizi uzaktan kolayca yönetin.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Satış Yerleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux POS barkod sistemi, market, büfe, kantin, kasap, manav ve hızlı satış yapan tüm işletmeler için uygun bir satış otomasyonu çözümüdür.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Offline Çalışma
Offline Çalışma

Menulux POS barkod sistemi, online ve offline çalışma özelliği sayesinde internet bağlantısı olmasa da kesintisiz olarak satış yapmaya ve ödeme almaya devam eder.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Stok Takip Sistemi
Stok Takibi

Menulux stok sistemi sayesinde tüm ürün stoklarınızı anlık olarak takip etmenizin yanında cost control sistemine bağlı olarak maliyetlerinizi de takip edersiniz.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Cari hesap yönetimi
Cari Hesaplar

Menulux POS barkod sistemi, müşteri, tedarikçi, personel veya ödenmez gibi cari hesaplarınızı oluşturmanızı, tüm alacak ve borçlarınızı takip etmenizi sağlar.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Termal Yazıcılar
Termal Yazıcı

Menulux POS barkod sistemi, kasadaki termal yazıcılardan anında fiş ve fatura yazdırarak market ve büfenizdeki satış ve tahsilat süreçlerini hızlandırır.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Barkod Okuyucu
Barkod Okuyucu

Menulux POS sisteminin barkod okuma özelliği sayesinde barkodlu ürünleriniz ile barkodlu terazi etiketlerini okutarak kolayca hızlı satış yapabilirsiniz.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Barkodlu Terazi
Terazi & Barkod Entegrasyonu

Menulux POS barkod sistemiyle gramajlı ürünlerinizi terazide tartarak barkod etiketi yazdırın, barkod okuyucu ile satışınızı hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayın.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı EFT-POS Entegrasyon
Yazarkasa Entegrasyonu

Menulux POS barkod sistemi, Ingenico yazarkasalar ile GMP3 entegrasyonu sayesinde EFT-POS cihazınızla entegre çalışan mali onaylı bir sistem çözümüdür.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Online Sipariş
Online Sipariş Entegrasyonu

Menulux POS barkod sistemi, online sipariş sistemleri, web mağazaları ve mobil uygulamalardan sipariş almanızı ve otomatik olarak yazdırmanızı sağlar.

Menulux Market Otomasyonu, Barkod Sistemi, Market Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Market Programı Caller ID Cihazı
Caller ID & Paket Entegrasyonu

Menulux POS barkod sistemine gelen telefon çağrısı üzerinden kayıtlı müşterinizi tanıyın, yeni müşterinizi barkod sistemine kaydederek hızlı şekilde paket sipariş alın.

DEMO

Menulux Market POS sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Espressolab olarak tüm şubelerimizde mali onaylı Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Online yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ

Gusto Gross market olarak satış işlemlerini Menulux POS barkod sistemleri ile hızlı ve hatasız yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları anlık olarak takip ediyoruz.

GUSTO GROSS MARKET, İSTANBUL

Hyundai fabrikasında bulunan marketlerimizde satış otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve barkod entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS barkod sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

HYUNDAI MARKET, KOCAELİ

Lulu Gelato olarak şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişe sahip Menulux POS barkodlu satış sistemleri sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı sağlıyoruz. Menulux yeni nesil satış ve sipariş çözümlerini market, restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

İpek Gross market olarak ihtiyaç duyduğumuz yeni nesil mali onaylı market otomasyonu çözümünü sağlayan Menulux'un barkod sistemlerini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. İlk günden itibaren bize göstermiş olduğu tüm ilgi ve destekten dolayı Menulux'e teşekkür ederiz.

İPEK GROSS MARKET, İSTANBUL

Market Otomasyonu - Barkodlu Satış Programı - Market programı - Barkod Sistemi

Başakşehir şehir hastanede bulunan marketimizde satış otomasyonu için kaliteli bir market barkod sistemi araştırması yaptık. Bir markette gördüğümüz market otomasyonu programını beğendiğimiz için marketimizde Menulux barkodlu satış sistemi kullanmaya karar verdik. Menulux market satış programı bugüne kadar karşılaştığımız en iyi market programı.

Market Barkod Sistemi - Market Otomasyonu - Barkodlu Satış Sistemi - Market Programı

Yüzbaşılar büfede satışları takip etmek amacıyla hızlı ve kolay market barkod sistemi olduğunu duyduğumuz Menulux market satış programı seçtik. Menulux market programı hızlı satış yapması, androidde çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux barkod sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi market barkod sistemi

Market POS sistemi - Barkodlu Satış Programı - Barkod Sistemi - Market Satış Programı

Çağrı gross markette barkod sistemi ile tabletten market satış programı sağlamak için Menulux market barkod sistemi kullanıyoruz. Menulux barkodlu market satış programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm market, büfe, kantin, kasap ve manavlar için en iyi market programı için Menulux barkodlu satış programını öneriyoruz.

Market Programı, Barkodlu Satış Sistemi, Barkod Programı, Market Satış Programı

Ümit Usta pastanemizde market programı olarak Menulux barkodlu satış sistemi kullanıyoruz. Menulux market programı kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Market satış sistemi ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Barkodlu Satış Sistemi - Market Otomasyonu - Barkodlu Satış Programı - Market Barkod Sistemi

Kandilli pastanesinde market otomasyonu olarak kullandığımız barkodlu satış sistemi yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux market programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux market barkod sistemi kurarak merkezi market otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.