Menulux Cafe POS - Dijital QR Menü - Telefon Icon
CİHAZLAR VE AKSESUARLAR

TABLET POS TERMINAL

Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Tablet POS Sistemi
Mobil Ödemelerde Yenilikçi Çözüm!

Menulux'un android tablet POS cihazı, işletmenizin mobil ödemeleri kabul etme sürecini baştan aşağı değiştiriyor. Güçlü işlemciye sahip olan bu cihaz, kullanımı kolay arayüzüyle birlikte geliyor. Android tabanlı işletim sistemiyle güçlendirilmiş olan bu POS cihazı, hızlı ve sorunsuz ödeme işlemleri için ideal bir çözüm sunuyor.

Hızlı ve Güçlü

Menulux'un hızlı ve güçlü Android Tablet POS cihazı, işletmenizin ödeme süreçlerini optimize ediyor.

Teklif iste

Videoyu İzle

Sağlam Metal Tablet Standı

İşletmenizin tablet POS cihazını güvenli bir şekilde sergilemek ve kullanmak için tablet standları en uygun çözümdür. Metal Tablet Standları, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile öne çıkar ve uzun süreli kullanımlarda bile istikrarlı bir performans sunar. Metal yapısı sayesinde, tabletinizi sıkıca tutan ve koruyan bu stand, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. İşletmenizin yoğunluğuna dayanacak şekilde tasarlanan stand, güvenli bir şekilde yerleştirilen tabletinizi istikrarlı bir şekilde tutar ve düşmeleri önler.

Kaydırmaz Taban

Menulux Tablet POS standın istenilen yüzeyde sağlam bir şekilde yerleşmesini sağlar ve kaymasını önler. Kaydırmaz tabanı sayesinde, tablet standı masa veya tezgah üzerinde dengeli bir şekilde durur, böylece işlemler sırasında istenmeyen hareketleri engeller.

Teklif iste

Videoyu İzle

Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Tablet POS Standı
Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Dokunmatik Tablet Cihazı
Yüksek Performans

Lenovo Tab M10, güçlü işlemcisi ve yüksek çözünürlüklü ekranıyla kullanıcılara etkileyici bir tablet deneyimi sunuyor.

Ergonomik Tasarım

10.1 inç dokunmatik ekranı, ince ve hafif tasarımıyla Lenovo Tab M10, taşınabilirlik açısından da avantaj sağlayarak istediğiniz her yerde kullanım imkanı sunar.

Teklif iste

Videoyu İzle

Hemen sizi arayalım!
Ürün danışmanımızla
iletişime geçin
Menulux POS Sistemleri - İletişime Geç - Ürün Danışmanı
0850 346 6586
Menulux POS Sistemi - İletişime Geç - Bize Ulaşın -

Cafe restoran otomasyon sistemi - restoran otomasyon programı - QR Karekod menü - Restoran programı - QR menü sistemi

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir cafe restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux restoran otomasyon sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux tablet menü sistemi programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyon programı ile dijital qr menü bugüne kadar karşılaştığımız en iyi cafe restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - restoran otomasyon sistemi - Dijital menü - Restaurant programı - QR menü uygulaması

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran adisyon programı

Cafe restoran otomasyonu - Android restoran POS sistemi - Temassız menü - Restoran qr menü - Cafe programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux cafe programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux cafe adisyon programını öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Cafe adisyon programı - Cafe restaurant otomasyonu - QR Karekod menü sistemi

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini ve dijital tablet menü ve qr karekod menü sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant yazılımı - Restoran cafe programı - Restaurant cafe adisyon sistemi - QR menü sistemi - Cafe yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restaurant POS sistemi - Cafe restaurant programı - Temassız qr menü - Adisyon programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Cafe restoran otomasyonu - restaurant adisyon programı - Cafe restoran sistemi - Dijital QR menü - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restoran programı - Cafe restoran yazılımı - QR Karekod menü - Restaurant temassız menü

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı ve tablet menü programı ile qr karekod menü sistemini kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ile temassız QR menü ve restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.