Restoran
POS Sistemi 

Restoran, cafe, pastane ve oteller için yeni nesil sipariş ve satış otomasyonu

Tanıtım Videosu Menulux Restoran POS Sistemi, Restaurant Otomasyonu, Restoran Yazılımı Video 1
Menulux Restoran Pos Cihazları
Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay ürünler ekranı

Menulux POS Sistemi ile tanışın

KOLAYCA SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN

Menulux POS, ürün, menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

ÜRÜNLERE DOKUNARAK SİPARİŞ ALIN

Ürünlere dokunarak kolayca sipariş alın, ürün seçeneklerini inceleyin, kategoriler arasında parmak uçlarınızla dolaşın.

SİPARİŞ BÖLME, İKRAM, İPTAL VE İADELER

Sipariş ürünleri arasında dilediklerinizi seçerek ikram, iptal veya iade işlemlerini tek dokunuşla gerçekleştirin. Sipariş ürünlerini seçerek tek dokunuşla bölün ve/veya dilerseniz diğer masalara kolayca taşıyın.

Masa ve adisyonlarınızı yönetin

Yerleşim planınızdaki masalara dokunarak sipariş almaya başlayın. Masalarınızdaki açık siparişleri, açılış zamanları ve toplam sipariş tutarları ile birlikte görüntüleyin.

MASA TAŞIMA VE BİRLEŞTİRME

Masaları siparişleriyle birlikte diğer masalara taşıyın, dilerseniz masaları birleştirin. Sizi sürekli ziyaret eden müşterilerinizin isimlerine özel masalar oluşturun.

ÖDEMELER VE CARİ HESAPLAR

Masanın hesabını yazdırmak veya ödeme almak için tek dokunuşla masayı seçin. Ödemeleri nakit, kredi kartı, ticket vb. türlerde bütün veya parçalı olarak alın veya bir cari hesaba borç olarak aktarın.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay masalar ekranı
Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay satışlar ekranı

Gelişmiş raporlar ve analizler

Günlük iş sürecinizin sonunda gün özeti, satışlar, tahsilat ve gün sonu vb. rapor ve analizleri içeren gelişmiş raporlama özellikleri sunuyoruz.

Satışlarınızı analiz edin

Gün içerisinde gerçekleşen ürün satışlarınızı görsel grafikler ve raporlar üzerinden analiz edin. Gün sonu, adisyon, satış ve tahsilatlarınızı raporlayın, yazdırın.

Cari hesaplar ve kasa hareketleri

Cari hesaplarınızı oluşturun, bu hesaplara bağlı alacak ve borçlarınızı takip edin. Gün içerisinde gerçekleşen kasa hareketlerinizi inceleyin.

Stoklarınızı yönetin

Ürün ve hammadde stoklarınızı takip edin, stok hareketlerinizi gözlemleyin, periyodik sayımlarla stoklarınızı doğrulayın.

Özellikler

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Mobil POS Sistemi
Mobil POS Sistemi

Menulux POS Sistemi, Android cihazlarda çalışan restoran otomasyonu uygulamasıdır. Google Play Store mağazasından yükleyerek kullanmaya hemen başlayın.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar veya akıllı telefonunuzdan erişerek işletmenizi uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Cafe Pastane Otel Sistemi
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux POS Sistemi, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanı, perakende ve oteller ile zincir işletmeler için uygun bir sipariş ve satış otomasyonu çözümüdür.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Offline Çalışma
Offline Çalışma

Menulux POS Sistemi, kendi yerel sunucu özelliği sayesinde internet bağlantınız kesilse bile ek terminaller ve yazıcılarla birlikte hizmet vermeye devam eder.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Stok Sistemi
Stok Takibi

Menulux stok ve üretim sistemi sayesinde yiyecek ve içecek stoklarınızın yanında ürün reçetelerine bağlı hammadde stoklarınızı anlık olarak takip edersiniz.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Cari Hesap Yönetimi
Cari Hesaplar

Menulux POS sistemi, adisyonları müşteri, tedarikçi, personel veya ödenmez cari hesaplarına kapatmanızı, alacak ve borçlarınızı takip etmenizi sağlar.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Termal Fiş Yazıcı
Termal Yazıcı

Menulux, kasa, garson veya el terminallerinden alınan siparişleri mutfak ve barlardaki termal yazıcılardan anında yazdırarak sipariş süreçlerini hızlandırır.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Barkodlu Satış Sistemi
Barkod Okuyucu

Menulux POS sisteminin barkod okuma özelliği sayesinde barkodlu ürünleriniz ile barkodlu terazi etiketlerini okutarak kolayca hızlı satış yapabilirsiniz.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Mali Onaylı POS Sistemi
Yazarkasa Entegrasyonu

Menulux POS sistemi, Ingenico yazarkasalar ile GMP3 ve TSM (kablolu ve kablosuz) entegrasyonu sayesinde mali onaylı bir POS sistem çözümüdür.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Yemeksepeti Entegrasyonu
Yemeksepeti Entegrasyonu

Menulux POS Sistemi, Yemeksepeti'nden gelen siparişler için otomatik olarak paket adisyon açarak mutfaklardan yazdırmanızı sağlar.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Caller ID Müşteri Tanıma Sistemi
Caller ID Entegrasyonu

Menulux POS ile gelen telefon çağrısı üzerinden kayıtlı müşterinizi tanıyın, yeni müşterinizi sisteme kolayca kaydederek hızlı şekilde paket sipariş alın.

Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Terazi Entegrasyonu
Terazi Entegrasyonu

Kilo ve gramajlı ürünlerinizi terazide tartarak barkod etiketi yazdırın, barkod okuyucu ile satışınızı hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayın.

DEMO

Menulux Restoran POS sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restoran yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

SERAFİNA RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

DEDEMAN HOTEL, KAZAKİSTAN

Cafe Restoran Otomasyon Sistemi - Restoran Otomasyon Programı - Restoran Adisyon Programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir cafe restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux cafe restoran otomasyonu programını kullanmaya karar verdik. Menulux restaurant otomasyonu programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyonu programı ile bugüne kadar karşılaştığımız en iyi cafe restoran otomasyonu sistemi.

Cafe Restoran POS Sistemleri - Restaurant Otomasyon Sistemi - Cafe Restaurant Programı

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran adisyon programı

Cafe Restoran Otomasyonu - Restoran POS Sistemi - Cafe Restoran Sipariş Sistemi

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux restoran programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux restoran adisyon programı öneriyoruz.

Cafe Restaurant Otomasyon Sistemi - Restoran Adisyon programı - Cafe Restaurant Otomasyonu

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini ve dijital tablet menü ve qr karekod menü sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe Restoran Cafe Programı - Restaurant Cafe Adisyon sistemi - Restoran Cafe Programı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran otomasyonu kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe Restaurant POS sistemi - Cafe Restaurant Programı - Restoran Adisyon Programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve restoran sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux cafe restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde cafe restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Cafe Restoran Otomasyonu - Restaurant Adisyon Programı - Cafe Restoran Sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve restaurant sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile cafe restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Cafe Restaurant Otomasyonu - Restoran Adisyon Programı - Cafe Restoran Yazılımı

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı ve restoran adisyon sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe restaurant adisyon programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux cafe restaurant yazılımı yönetim programı ve restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.