Menulux POS Sistemleri - Telefon Icon

Mikrotik hAP Router | Mikrotik hAP Access Point | Mikrotik hAP Lite Router

CİHAZLAR VE AKSESUARLAR

MIKROTIK HUB HAP LITE

Menulux POS Sistemi - Router 1
Güçlü Performans

MikroTik Hap Lite, etkileyici bir güç performansı sunar. Hızlı veri iletimi, sorunsuz ağ bağlantısı ve yüksek hızlı internet deneyimi için ideal bir seçimdir.

Kompakt Tasarım

MikroTik Hap Lite'ın kompakt tasarımı, herhangi bir mekanda kolayca yerleştirilebilir ve yer tasarrufu sağlar. Sınırlı alanlarda bile etkili bir ağ kurmanızı sağlar.

Kullanıcı Dostu Arayüz

MikroTik Hap Lite'ın kullanıcı dostu arayüzü, kurulum ve yapılandırma sürecini basit hale getirir. Hızlı ve kolay bir şekilde ağınızı yapılandırabilir ve yönetebilirsiniz.

Teklif iste
Geniş Kapsama Alanı

MikroTik Hap Lite, geniş kapsama alanı sunarak restoran veya işletmelerinizin her köşesinde güçlü bir sinyal almanızı sağlar. Kesintisiz bir kablosuz ağ deneyimi sunar.

Güvenilir Performans

MikroTik Hap Lite, güvenilir performansıyla bilinir. Stabil bağlantıları ve dayanıklı donanımı sayesinde sürekli bir ağ erişimi sağlar ve veri iletiminde kesinti yaşanmaz.

Teklif iste
Menulux POS Sistemi - Router 2
Menulux POS Sistemi - Router 3
Cihaz Özellikleri

İşlemci ve Bellek : MikroTik Hap Lite, 650 MHz işlemci hızına sahip bir MIPS-BE işlemciyle güçlendirilmiştir. Ayrıca, 64 MB RAM ve 16 MB flaş belleği bulunmaktadır.

Kablosuz Standartlar : Hap Lite, IEEE 802.11b/g/n kablosuz standartlarını destekler ve 2.4 GHz frekans bandında çalışır. Bu sayede yüksek hızlı kablosuz bağlantılar sağlar.

Veri İletişimi : Cihaz, 10/100 Mbps Ethernet portları üzerinden hızlı veri iletişimi sağlar. Ayrıca, bir adet USB portu da bulunur.

Güvenlik : MikroTik Hap Lite, WEP, WPA/WPA2 ve WPS gibi güvenlik protokollerini destekler. Bu sayede ağınızı korumak için çeşitli güvenlik önlemleri alabilirsiniz.

İşletim Sistemi : Cihaz, MikroTik RouterOS işletim sistemini kullanır. Bu güçlü işletim sistemi, gelişmiş yönlendirme, güvenlik ve yönetim özellikleri sunar.

Anten : Hap Lite, dahili bir antene sahiptir. Bu anten, geniş kapsama alanı ve güçlü sinyal iletimi sağlar.

Teklif iste

Hemen sizi arayalım!

Ürün danışmanımızla
iletişime geçin

Menulux POS Sistemi - Phone icon

0850 346 6586

Menulux POS Sistemi - Customer vector

Cafe restoran otomasyon sistemi - restoran otomasyon programı - QR Karekod menü - Restoran programı - QR menü sistemi

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir cafe restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux restoran otomasyon sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux tablet menü sistemi programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyon programı ile dijital qr menü bugüne kadar karşılaştığımız en iyi cafe restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - restoran otomasyon sistemi - Dijital menü - Restaurant programı - QR menü uygulaması

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran adisyon programı

Cafe restoran otomasyonu - Android restoran POS sistemi - Temassız menü - Restoran qr menü - Cafe programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux cafe programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux cafe adisyon programını öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Cafe adisyon programı - Cafe restaurant otomasyonu - QR Karekod menü sistemi

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini ve dijital tablet menü ve qr karekod menü sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant yazılımı - Restoran cafe programı - Restaurant cafe adisyon sistemi - QR menü sistemi - Cafe yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restaurant POS sistemi - Cafe restaurant programı - Temassız qr menü - Adisyon programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Cafe restoran otomasyonu - restaurant adisyon programı - Cafe restoran sistemi - Dijital QR menü - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restoran programı - Cafe restoran yazılımı - QR Karekod menü - Restaurant temassız menü

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı ve tablet menü programı ile qr karekod menü sistemini kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ile temassız QR menü ve restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.