Menulux POS Sistemleri - Telefon Icon

Mikrotik hAP Lite, Mikrotik hAP Router & Access Point

CİHAZLAR VE AKSESUARLAR

MIKROTIK HUB HAP LITE

Menulux POS Sistemi - Router 1
Güçlü Performans

MikroTik Hap Lite, etkileyici bir güç performansı sunar. Hızlı veri iletimi, sorunsuz ağ bağlantısı ve yüksek hızlı internet deneyimi için ideal bir seçimdir.

Kompakt Tasarım

MikroTik Hap Lite'ın kompakt tasarımı, herhangi bir mekanda kolayca yerleştirilebilir ve yer tasarrufu sağlar. Sınırlı alanlarda bile etkili bir ağ kurmanızı sağlar.

Kullanıcı Dostu Arayüz

MikroTik Hap Lite'ın kullanıcı dostu arayüzü, kurulum ve yapılandırma sürecini basit hale getirir. Hızlı ve kolay bir şekilde ağınızı yapılandırabilir ve yönetebilirsiniz.

Teklif iste
Geniş Kapsama Alanı

MikroTik Hap Lite, geniş kapsama alanı sunarak restoran veya işletmelerinizin her köşesinde güçlü bir sinyal almanızı sağlar. Kesintisiz bir kablosuz ağ deneyimi sunar.

Güvenilir Performans

MikroTik Hap Lite, güvenilir performansıyla bilinir. Stabil bağlantıları ve dayanıklı donanımı sayesinde sürekli bir ağ erişimi sağlar ve veri iletiminde kesinti yaşanmaz.

Teklif iste
Menulux POS Sistemi - Router 2
Menulux POS Sistemi - Router 3
Cihaz Özellikleri

İşlemci ve Bellek : MikroTik Hap Lite, 650 MHz işlemci hızına sahip bir MIPS-BE işlemciyle güçlendirilmiştir. Ayrıca, 64 MB RAM ve 16 MB flaş belleği bulunmaktadır.

Kablosuz Standartlar : Hap Lite, IEEE 802.11b/g/n kablosuz standartlarını destekler ve 2.4 GHz frekans bandında çalışır. Bu sayede yüksek hızlı kablosuz bağlantılar sağlar.

Veri İletişimi : Cihaz, 10/100 Mbps Ethernet portları üzerinden hızlı veri iletişimi sağlar. Ayrıca, bir adet USB portu da bulunur.

Güvenlik : MikroTik Hap Lite, WEP, WPA/WPA2 ve WPS gibi güvenlik protokollerini destekler. Bu sayede ağınızı korumak için çeşitli güvenlik önlemleri alabilirsiniz.

İşletim Sistemi : Cihaz, MikroTik RouterOS işletim sistemini kullanır. Bu güçlü işletim sistemi, gelişmiş yönlendirme, güvenlik ve yönetim özellikleri sunar.

Anten : Hap Lite, dahili bir antene sahiptir. Bu anten, geniş kapsama alanı ve güçlü sinyal iletimi sağlar.

Teklif iste

Hemen sizi arayalım!

Ürün danışmanımızla
iletişime geçin

Menulux POS Sistemi - Phone icon

0850 346 6586

Menulux POS Sistemi - Customer vector

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.