Menulux POS Sistemleri - Telefon Icon

Pavo N86 Android Mobil Pos Cihazı, N86 Ödeme Terminali

CİHAZLAR VE AKSESUARLAR

Nexgo N86 Smart POS Cihazı

Menulux POS Sistemi - POS Terminali 1
İnovatif Tasarım

Harika tasarımı ile göz doldurup işletmenizde kullanmayı en çok isteyeceğiniz cihazlar arasında olabilir. Son derece hafif ama dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreler boyunca herhangi bir sorun yaşamadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Teklif iste
Cihaz Özellikleri

Ekran Boyutu : 5.0" inch HD ekran boyutu

İşlemci : Quad-Core, 1.4Ghz Processor
Güvenlik Çipli

İşletim sistemi : Android 9.0 Serisi

Hafıza : Ram 1GB + 8 GB Flash
Ram 2GB + 16 GB Flash (Opsiyonel)

Güç Adaptörü : 7.4V/2600mAh
Yeniden şarj edilebilir li-ion batarya

Teklif iste
Menulux POS Sistemi - POS Terminali 2
Menulux POS Sistemi - POS Terminali 3
Güç Verimliliği

Sektörün en üst düzey pil performansı ve ultra düşük güç tüketimi 7.4V'lık 2600mAh li-ion pili 600+'yı makbuz baskılarını destekler. Uzun ömürlü çalışma performansı.

Teklif iste
Cihaz Özellikleri

Ekran Boyutu : 10.1" inch ekran boyutu

İşlemci : Dual-Core ARM Cortex - A75, (1.8Ghz)
Six-Core ARM CORTEX-A55, (1.8Ghz )

İşletim sistemi : Android 11 Serisi iMin kullanıcı arayüzü

Hafıza : Ram 2GB - ROM 16GB

Güç Adaptörü : Input: 100 - 240V, Output 24V / 1.5A

Bağlantı Seçenekleri : Ethernet,
Wi-Fi (2.4GHz),
Bluetooth 4.2

Bağlantı Portları : x4 Type-A,
x1 Micro USB,
x1 RJ11, RJ12, RJ45,

Teklif iste
Menulux POS Sistemi - POS Terminali 4

Hemen sizi arayalım!

Ürün danışmanımızla
iletişime geçin

Menulux POS Sistemi - Phone icon

0850 346 6586

Menulux POS Sistemi - Customer vector

Cafe restoran otomasyon sistemi - restoran otomasyon programı - Restoran programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir cafe restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux restoran otomasyon sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux tablet menü sistemi programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyon programı ile bugüne kadar karşılaştığımız en iyi cafe restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - restoran otomasyon sistemi - Restaurant programı

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran adisyon programı

Cafe restoran otomasyonu - Android restoran POS sistemi - Cafe programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux cafe programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux cafe adisyon programını öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Cafe adisyon programı - Cafe restaurant otomasyonu

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini ve dijital tablet menü ve qr karekod menü sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant yazılımı - Restoran cafe programı - Restaurant cafe adisyon sistemi - Cafe yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restaurant POS sistemi - Cafe restaurant programı - Adisyon programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Cafe restoran otomasyonu - restaurant adisyon programı - Cafe restoran sistemi - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restoran programı - Cafe restoran yazılımı

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı ve tablet menü programı ile qr karekod menü sistemini kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ve restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.