Restoran
Yönetim Sistemi 

İşletmenizi uzaktan yönetin, satış ve stok raporlarına anında ulaşın.

Menulux Restoran Yönetim Sistemi
Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu - Raporlar ve Görsel Analiz

Raporlarınıza anlık olarak ulaşın!

Gün sonu, satışlar, personel, cari ve stok raporlarınıza anında ulaşın. Görsel analizlerle dönemlik satışlarınızı karşılaştırın.

ANLIK VE DÖNEMSEL RAPORLAMA

Menulux Portal online raporlama ve analiz sistemi, anlık ve dönemsel raporlar yanında verilerinizi görsel analizler biçiminde sunarak işletmeniz için doğru kararlar almanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.

MERKEZİ RAPORLAMA SİSTEMİ

Menulux merkezi yönetim ve raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerinizi tek bir hesap üzerinden yönetebilir, konsolide ve karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde gözlemleyebilirsiniz.

Menulux Portal ile işletmenizi uzaktan yönetin!

Ürün menüleri, fiyatlar, personel, kat ve masa yerleşim düzenleri, servis ve satış noktaları, stok kartları, pos sistemi ayarları vb işletmenizi tanımlayan tüm bilgileri masa başında yönetin.

Uzaktan Yapılandırın, Otomatik Güncelleyin

İşletmenize ve cihazlarınıza ait tüm bilgileri ve ayarları internete bağlı herhangi bir cihazla uzaktan yapılandırın, dilediğiniz an güncelleyin. Yeni ürünler ekleyin, fiyatları değiştirin. Tüm bilgiler tabletlerinize ve POS cihazlarınıza otomatik olarak aktarılır.

POS Sistemlerinizi Tek Merkezden Yönetin

Menulux Portal, işletmenizin mobil POS sistemi, tablet menüler, garson el terminalleri ile müşterilerinizin akıllı telefonlarında çalışan dijital menü, mobil sipariş ve mobil ödeme sistemlerini kapsayan restoran otomasyon sisteminizi uzaktan tek hesapla yönetebildiğiniz merkezi yönetim sistemi çözümüdür.

Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu - ürün yönetimi
Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu - ürün yönetimi

Gün sonu raporlarınıza göz atın!

Gün içerisinde yapılan satışların ne kadarının nakit veya kredi kartı ile yapıldığını, kaç müşterinizin indirimlerden faydalandığını yada iade edilen ürünleri inceleyebilirsiniz.

SATIŞ RAPORLARI VE CİRO BİLGİLERİ

Menulux Portalın yetenekli menüsüyle gün sonu raporlarına erişin, gün içinde yapılan nakit, kredi kartı veya cari ödemelerini takip edebilirsiniz. Raporlarınız menuluxun veritabanında günlük olarak saklanmaktadır, istediğiniz zaman istediğiniz tarihteki gün sonu raporlarınıza anında erişebilirsiniz.

Raporlar Ve Daha Fazlası

İşletmenizin gün sonu raporlarını Menulux Portal sayesinde portalda bulunan sihirbaz yardımıyla yazdırabilir veya pdf halinde indirebilirsiniz. İşletmenizin gün sonunda yapılan satışların ne kadarı kasaya girmiş ne kadarı cariye yazılmış ne kadarı kdv olarak kesilmiş görebilirsiniz.

Sistem Ayarları ile portalınızı geliştirin!

Genel ayarlar, pos ayarları, paket sipariş, online sipariş ayarları gibi birçok ayar ile işletmenizi daha iyi yönetin!

GENEL AYARLAR

Portalınızdan satış yaptığınız ürünlerin para birimini ve dilini ayarlayabilirsiniz. Pos ayarları ile ödeme türleri seçebilir, indirim etiketleri uygulayabilirsiniz. Stoklarınızın yönetim ayarlarını da Menulux Portal sayesinde düzenleyebilirsiniz.

SİPARİŞ AYARLARI

Menulux Portalın ayarlar bölümünde siparişlerinizi online ödeme ve siparişe açabilir, minimum sipariş tutarınızı ve servis ücretlerini ayarlayabilir yemek sepetinden satışlar için gerekli bilgileri bu alanda düzenleyip satışa başlayabilirsiniz.

Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu - Raporlar ve Görsel Analiz

Özellikler

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
Online Yönetim Sistemi

Menulux Portal, internete bağlı herhangi bir cihazla işletmenizi uzaktan yönetmenizi sağlayan online yönetim sistemidir. Menulux portala giriş yaparak bilgilerinize her an her yerden ulaşın.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi bulut bilişim altyapısı
Merkezi Yönetim Sistemi

Menulux Portal merkezi yönetim sistemi sayesinde ürün, fiyat, personel ve stoklarınızı tek merkezden yönetin, şubelerinizin konsolide satış raporlarına tek hesapla ulaşın.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Gelişmiş Raporlar Ve Analizler

Gerçek zamanlı gün sonu, satış, stok ve cari raporlarınızı inceleyin. Görsel analizlerle satışlarınızı karşılaştırarak işletmenizin durumunu geliştirin.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Chrome, Safari Vb. Tarayıcılarla Uyumlu

Menulux Portal'a internete bağlı bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlardan hızlıca erişebilir ve aynı zamanda kolayca şubelerinizi de yönetebilirsiniz.

DEMO

Menulux Portal sistemini denemek için
hemen bizimle iletişime geçin!

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restoran yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

SERAFİNA RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

DEDEMAN HOTEL, KAZAKİSTAN

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Restoran otomasyon sisteminden memnun olmadığımız bir dönemde Menulux POS sistemini denemeye başladık. Menulux'ün etkin ve kesintisiz desteği sayesinde 2014 yılında 4 şubemizde hızlı bir geçiş yaparak, tüm satışlarımızı tek merkezden kolayca yönetebildiğimiz bir sistem kurmayı başardık.

ALTINOLUK PASTANELERİ, KOCAELİ

Cafe restoran otomasyon sistemi - restoran otomasyon programı - Restoran programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir cafe restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux restoran otomasyon sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux tablet menü sistemi programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyon programı ile bugüne kadar karşılaştığımız en iyi cafe restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - restoran otomasyon sistemi - Restaurant programı

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran adisyon programı

Cafe restoran otomasyonu - Android restoran POS sistemi - Cafe programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux cafe programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux cafe adisyon programını öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Cafe adisyon programı - Cafe restaurant otomasyonu

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant yazılımı - Restoran cafe programı - Restaurant cafe adisyon sistemi - Cafe yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restaurant POS sistemi - Cafe restaurant programı - Adisyon programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Cafe restoran otomasyonu - restaurant adisyon programı - Cafe restoran sistemi - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restoran programı - Cafe restoran yazılımı

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı ve tablet menü programı kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ile restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.