Menulux POS Sistemleri - Telefon Icon

Restoran Yönetim Sistemi, Online Web Portal Yazılımı

MENULUX WEB PORTAL
Her yerden yönetin

İşletmenizi uzaktan yönetin, satış ve stok raporlarına anında ulaşın.

Menulux Restoran Çözümleri - Online Raporlama Uygulaması - Cafe Yönetim Sistemleri
Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu - Raporlar ve Görsel Analiz
Raporlarınıza anlık olarak ulaşın

Gün sonu, satışlar, personel, cari ve stok raporlarınıza anında ulaşın. Görsel analizlerle dönemlik satışlarınızı karşılaştırın.

Anlık ve dönemsel raporlama

Menulux Portal online raporlama ve analiz sistemi, anlık ve dönemsel raporlar yanında verilerinizi görsel analizler biçiminde sunarak işletmeniz için doğru kararlar almanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Merkezi raporlama sistemi

Menulux merkezi yönetim ve raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerinizi tek bir hesap üzerinden yönetebilir, konsolide ve karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde gözlemleyebilirsiniz.

Teklif iste
Menulux Portal ile işletmenizi uzaktan yönetin

Ürün menüleri, fiyatlar, personel, kat ve masa yerleşim düzenleri, servis ve satış noktaları, stok kartları, pos sistemi ayarları vb işletmenizi tanımlayan tüm bilgileri masa başında yönetin.

Uzaktan yapılandırın, otomatik güncelleyin

İşletmenize ve cihazlarınıza ait tüm bilgileri ve ayarları internete bağlı herhangi bir cihazla uzaktan yapılandırın, dilediğiniz an güncelleyin. Yeni ürünler ekleyin, fiyatları değiştirin. Tüm bilgiler tabletlerinize ve POS cihazlarınıza otomatik olarak aktarılır.

POS sistemlerinizi tek merkezden yönetin

Menulux Portal, işletmenizin mobil POS sistemi, tablet menüler, garson el terminalleri ile müşterilerinizin akıllı telefonlarında çalışan dijital menü, mobil sipariş ve mobil ödeme sistemlerini kapsayan restoran otomasyon sisteminizi uzaktan tek hesapla yönetebildiğiniz merkezi yönetim sistemi çözümüdür.

Teklif iste
Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu - ürün yönetimi
Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu - ürün yönetimi
Gün sonu raporlarınıza göz atın

Gün içerisinde yapılan satışların ne kadarının nakit veya kredi kartı ile yapıldığını, kaç müşterinizin indirimlerden faydalandığını yada iade edilen ürünleri inceleyebilirsiniz.

Satış raporları ve ciro bilgileri

Menulux Portalın yetenekli menüsüyle gün sonu raporlarına erişin, gün içinde yapılan nakit, kredi kartı veya cari ödemelerini takip edebilirsiniz. Raporlarınız menuluxun veritabanında günlük olarak saklanmaktadır, istediğiniz zaman istediğiniz tarihteki gün sonu raporlarınıza anında erişebilirsiniz.

Raporlar ve daha fazlası

İşletmenizin gün sonu raporlarını Menulux Portal sayesinde portalda bulunan sihirbaz yardımıyla yazdırabilir veya pdf halinde indirebilirsiniz. İşletmenizin gün sonunda yapılan satışların ne kadarı kasaya girmiş ne kadarı cariye yazılmış ne kadarı kdv olarak kesilmiş görebilirsiniz.

Teklif iste
Sistem Ayarları ile portalınızı geliştirin

Genel ayarlar, pos ayarları, paket sipariş, online sipariş ayarları gibi birçok ayar ile işletmenizi daha iyi yönetin!.

Genel ayarlar

Portalınızdan satış yaptığınız ürünlerin para birimini ve dilini ayarlayabilirsiniz. Pos ayarları ile ödeme türleri seçebilir, indirim etiketleri uygulayabilirsiniz. Stoklarınızın yönetim ayarlarını da Menulux Portal sayesinde düzenleyebilirsiniz.

Sipariş ayarları

Menulux Portalın ayarlar bölümünde siparişlerinizi online ödeme ve siparişe açabilir, minimum sipariş tutarınızı ve servis ücretlerini ayarlayabilir yemek sepetinden satışlar için gerekli bilgileri bu alanda düzenleyip satışa başlayabilirsiniz.

Teklif iste
Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu - Raporlar ve Görsel Analiz
Özellikler
Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Mobil POS Sistemi
Online Yönetim
Sistemi

Menulux Portal ile internete bağlı herhangi bir cihazla işletmenizi uzaktan yönetebilirsiniz. Menulux portala giriş yaparak bilgilerinize her an her yerden ulaşın.

Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Merkezi Yönetim Sistemi
Merkezi Yönetim
Sistemi

Menulux Portal merkezi yönetim sistemi sayesinde ürün, fiyat, personel ve stoklarınızı tek merkezden yönetin, şubelerinizin konsolide satış raporlarına tek hesapla ulaşın.

Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Gelişmiş Raporlar ve Analizler
Gelişmiş Raporlar
ve Analizler

Gerçek zamanlı gün sonu, satış, stok ve cari raporlarınızı inceleyin. Görsel analizlerle satışlarınızı karşılaştırarak işletmenizin durumunu geliştirin.

Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Tüm Tarayıcılarla Uyumlu
Tüm Tarayıcılarla
Uyumlu

Menulux Portal’a internete bağlı bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlardan hızlıca erişebilir ve aynı zamanda kolayca şubelerinizi de yönetebilirsiniz.

Menulux POS Sistemi ile en güçlü ve güvenilir yazılım çözümlerine uygun fiyatlarla sahip olun!

Restoran, cafe, market ve zincir işletmeler için geliştirilen yeni nesil bulut tabanlı POS sistemi fiyatlarını inceleyin.

Fiyatları İnceleyin

Cihaz ve donanımları inceleyin

İhtiyaç duyduğunuz POS terminalleri, yazıcılar ve aksesuarlar burada!

Cihazları İnceleyin

Entegrasyon çözümlerini inceleyin

Online sipariş, mobil ödeme ve muhasebe ERP Entegrasyonlarını inceleyin.

Entegrasyonları İnceleyin

İhtiyacınız olan her şey

Menulux, müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak, satışlarınızı arttırmak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Gelişmiş araçlarıyla sizi bir adım ileri taşır.

Menulux POS Sistemleri - Yeni Nesil POS - Restoran Otomasyonu

Yeni Nesil POS Sistemleri

İşletmenizi uçtan uca yönetin

Menulux POS Sistemleri - Hızlı Sipariş Programı - Dijital Menü

Dijital Menü & Sipariş

Maliyetleri azaltın, işleri hızlandırın

Menulux POS Sistemleri - Market Yönetim Yazılımı - Raporlama Uygulaması

Yönetim ve Raporlama

Her an her yerde kontrol sizde

Menulux POS Sistemleri - Hızlı Sipariş Yazılımı - Market Adisyon Programı

Garson & Kurye Takip

Hızlı ve sorunsuz sipariş yönetimi

Menulux App Store

Müşteri Yorumları
Cafe Restoran POS Sistemi - Dijital Menü - Serpils Panino

Serpils Panino

Menulux POS Sistemleri kullanımından memnuniyet duyan Serpils Panino işletmesi, işlevselliği ve kalitesiyle Menulux'un farkını hissediyor.

Menulux POS Sistemleri - Restoran POS Sistemi - Sommario Coffee Company

Sommario Coffee Company

Sommario Coffee Company Restoran Adisyon Programı için Menulux POS Sistemlerini tercih etti. Müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizi her zaman mutlu ediyor!

Restoran POS Sistemi - Dijital QR Menü - Afife Kruvasan

Afife Kruvasan

Afife Kruvasan sunduğumuz kapsamlı özelliklerimiz sayesinde Menulux POS Sistemlerini tercih etti. Afife Kruvasan ailesinin memnuniyetleri bize duydukları güvenin bir göstergesidir.

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

Emirgan Sütiş, İstanbul

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

Inari Omakase, İstanbul

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

Sefarina Restaurant, İstanbul

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

Lulu Gelato, İstanbul

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

Dedeman Hotel, Kazakistan

Tüm müşteri yorumları için Youtube kanalını ziyaret edin

Menulux Youtube

2000+

referanslarımıza göz atın

Menulux POS Sistemleri - Arrow Icon
Menulux POS Sistemleri - Müşteri Listesi - Referanslar

Hemen sizi arayalım!

Ürün danışmanımızla
iletişime geçin

Menulux POS Sistemi - Phone icon

0850 346 6586

Menulux POS Sistemi - Customer vector

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.