Menulux POS Sistemleri - Telefon Icon

Menulux Hakkında

HAKKIMIZDA

Biz, restoran, cafe, market ve zincir işletmeler için kullanıcı dostu, hızlı ve güvenilir POS sistemleri sunuyoruz.

Menulux Restoran Yazılımı - Online Ödeme Sistemleri - Restaurant Çözümleri Menulux Restoran Yazılımı - Online Ödeme Sistemleri - POS Çözümleri Menulux Restoran Yazılımı - Online Ödeme Sistemleri - Cafe ÇÖzümleri
Biz Kimiz?

Menulux, 2013 yılında Kocaeli Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulmuş bir Ar-Ge ve yazılım şirketidir. Şirketimizin amacı özellikle restoran, cafe, market ve perakende sektörleri için yeni nesil bulut sistemler ve mobil uygulama çözümleri geliştirmektir. Misyonumuz, işletmelerin teknolojiyi kullanarak verimliliğini ve rekabet gücünü artırmak ve müşteri deneyimini geliştirmesine yardımcı olmaktır.

Yenilikçi vizyonumuzla Ar-Ge çalışmalarına ve yenilikçi projelere odaklanarak sektörde öncü olmayı sürdürüyoruz. Türkiye’nin ilk bulut POS sistemi, dijital menü, online sipariş ve mobil raporlama uygulamalarını sunarak işletmelerin bulut sistemlere geçişine liderlik ediyoruz. Yeni nesil self order kiosk ve yapay zeka tabanlı self checkout kasiyersiz kasa sistemlerimizle teknolojik gelişimin öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Sektördeki 10 yılı aşkın deneyimimiz ve 2000’den fazla aktif müşterimizle öne çıkıyoruz. Bugün itibariyle, Türkiye'nin yanı sıra toplam 24 ülkede, yüzlerce işletmede yazılım ve sistem çözümlerimiz aktif olarak kullanılıyor. Özellikle Avrupa’da İngiltere, Almanya ve Fransa gibi ülkelerde müşterilerimize özel ve yerelleştirilmiş çözümler sunarak bölgesel gereksinimlere uygun hizmet veriyoruz. Bu, global ölçekte sunduğumuz kaliteli hizmetin bir göstergesidir.

Menulux olarak, teknolojiyi sadece bir araç olarak görmüyor, aynı zamanda işletmelerin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunan bir etkene dönüştürüyoruz. İşletmeleri yeni nesil yazılım ve sistem çözümlerimizle ve 7/24 desteğimizle sadece bir saat içerisinde satış yapmaya hazır hale getiriyoruz. Bulut tabanlı sistem çözümlerimiz ve offline çalışmayı destekleyen gelişmiş yazılım teknolojilerimiz sayesinde yerinde destek ihtiyacını minimuma indiriyoruz. Tüm yazılım ve sistem çözümlerimizde %99,95'in üzerinde hizmet kalitesi (SLA) sunuyoruz.

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın başarısını desteklemek için her an hazırız. Türkiye’de Bağdat Cd. Kadıköy İstanbul, İzmit Genel Merkez Kocaeli, KOU Teknopark Ar-Ge Merkezi Kocaeli, Folkart Towers İzmir başta olmak üzere birçok bölgede satış ve destek ofislerimiz ve diğer şehir ve ülkelerdeki çözüm ortaklarımızla her zaman yanınızdayız.

500 Milyon+

sipariş

24+

ülke

Menulux Restoran Yazılımı - Online Ödeme Sistemleri - Ödeme Çözümleri

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.