Dijital
Tablet Menü 

Restoran, cafe ve oteller için yenilikçi, görsel, dijital tablet menü çözümleriyle tanışın, mobil sipariş deneyimini keşfedin

Menulux Restoran Tablet Menü, Dijital Menü Cihazlar
Menulux Dijital Tablet Menü, Restoran Menü ve iPad menü sistemi - Giriş ekranı

Dijital tablet menü ile tanışın

Menulux, kağıt menülerden sıkılan işletmeler için dakikalar içinde dilediğiniz menüyü oluşturarak kullanmanızı sağlayan dijital tablet menü uygulamasını sunar.

Sizin görselleriniz, sizin menünüz

İşletmenize özel logo ve giriş ekranları, ürünlerinizin gerçek fotoğrafları ve açıklamalarıyla tamamen size özel menüler sunuyoruz. Ayrıca özel gün-gece ve bayramlar için farklı menüler hazırlayabilir, her menünüze özel kapak sayfaları da düzenleyebilirsiniz.

Yabancı dil desteği

Menünüzde sunmak istediğiniz tüm dillerde içerikler hazırlayın. Ardından menünüzün giriş ekranında sol alt kısımda bulunan dil seçimi ikonuna dokunarak menü dilini tek dokunuşla değiştirin.

Otomatik uygulama güncelleme

Menülerinizi, ürün fotoğraflarınızı, fiyat ve açıklamalarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyin, değiştirin. Menulux tablet menü, tüm içeriklerinizi otomatik olarak günceller.

Yetenekli sol menüyü keşfedin

Menünüze giriş yaptığınızda ekranın sol üst köşesindeki MENU butonuna dokunarak veya ekranın sol kenarından tutup sağa doğru çekerek yetenekli sol menüyü açın.

Hızlı kategori erişimi

Ekrandaki MENÜ butonuna dokunarak ürün kategorilerini listeleyebilir, aradığınız ürüne çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Müşteri geribildirim anketi

Müşterilerinizden geri bildirim toplamak için sol menüdeki GERİ BİLDİRİM butonuyla açılan formu kullanabilirsiniz.

Yabancı dil seçenekleri

Menünüzün giriş ekranında yer alan dil butonuna benzer şekilde, sol menüdeki DİL butonuna dokunarak menü dilini değiştirebilirsiniz.

Özelleştirilmiş ayarlar

Menünüzün tema rengini değiştirmek ve diğer görsel düzenlemeleri yapmak için AYARLAR butonuna dokunun.

Menulux Dijital Tablet Menü, Restoran Menü ve iPad menü sistemi - Sol Menü ve Ayarlar ekranı
Menulux Dijital Tablet Menü, Restoran Menü ve iPad menü sistemi - Kategoriler ekranı

Menünüzde kolayca gezinin

Menulux tablet menüde ürünler ve kategoriler arasında parmak uçlarınızla gezinerek, eğlenceli bir menü deneyimi yaşarsınız.

Ürün kategorilerinizi yapılandırın

Menulux, menünüzdeki ürünleri gruplamanız için sınırsız sayıda kategori oluşturmanıza izin verir. Tanımladığınız her ürün ve kategoriye fotoğraflar ekleyin, ürünleri kategorilere bağlayın.

Bir ürünü farklı kategorilere bağlayın

Bir kategoriye bir çok ürün ekleyebildiğiniz gibi, bir ürünü de birden fazla kategoriye atayabilirsiniz. Bu sayede bazı ürünün farklı kategoriler altında yeniden görünmesini sağlarsınız.

Ekranı yukarı-aşağı sürükleyin

Menulux tablet menüye giriş yaptığınızda ürün kategorilerinizi bir fotoğraf listesi şeklinde görürsünüz. Ekranı yukarıdan aşağıdaya kaydırarak tüm kategorileri dolaşın.

Kategoriye dokunun, ürünlere ulaşın

Kategori listesinden bir fotoğrafa dokunarak bu kategoriye bağlı tüm ürünleri görüntüleyin.

Ürünler arasında dolaşın

Bir kategorideki ürünler arasında ekranı yukarıdan aşağıya parmak uçlarınızla kaydırarak dolaşabilir, ürünleri fotoğrafları eşliğinde hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Diğer kategorilere geçiş yapın

Kategoriler arasında dolaşmak için ekranı soldan sağa doğru kaydırabilir, ya da başka bir seçim yapmak için sol üst köşedeki MENÜ butonuna dokunarak kategori ekranına yeniden dönebilirsiniz.

Ürünleri siparişe ekleyin

Bir ürünü sipariş etmek için ürün fotoğrafının altındaki SİPARİŞE EKLE butonuna dokunun. Siparişinizi görüntülemek için sağ üst köşedeki SİPARİŞ butonuna dokunabilir, yada ekranı sağ kenarından tutup sola doğru çekerek sipariş ekranını açabilirsiniz.

Ürünlere dokunun, detaylara erişin

Menünüzde gezinirken beğendiğiniz bir ürüne dokunarak açılan ekranda yüksek çözünürlüklü ürün resimlerini, detaylı açıklama ve seçeneklerini görüntüleyin.

Menulux Tablet Menü ve iPad menü sistemi - Ürün sipariş ekranı
Menulux Tablet Menü ve iPad menü sistemi - Kategoriler ekranı

Ürün detaylarını inceleyin

Ürünlerinizi yüksek kalitedeki tam ekran görüntüleri, açıklamaları, fiyat bilgileri ve ürün seçenekleriyle birlikte sunarak müşterilerinizi detaylı olarak bilgilendirin.

Ürünler arasında dolaşın

Ürün ekranını parmak uçlarınızla soldan-sağa doğru kaydırarak aynı kategorideki diğer ürünlere geçiş yapabilir, tüm ürünleri ürün listesine geri dönmeden görüntüleyebilirsiniz.

Ürün seçenekleri

Ürünlerinizin porsiyon, acı-tatlı seçenekleri vb. sipariş detaylarıyla ilgili müşterilerinizi bilgilendirin.

Kalori ve hazırlanma süresi

Ürünlerinizin kalorisi ve hazırlanma süresi vb. hakkında ilgilenen müşterileriniz için bilgiler sunun.

Sosyal ağlarda paylaşın

Ürünlerinizin Facebook ve Twitter vb. sosyal ağlarda paylaşılmasını sağlayın. Müşterilerinizin yaptığı sosyal paylaşımlarla ürünlerinizi pek çok insana tanıtabilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Müşterilerinizi mutlu edin

Tablet menüler ile ürün menülerinizi etkileşimli ve görsel bir şekilde sunarak müşterilerinizi mutlu edin.

Satışlarınızı artırın

Görselleri ile sunulan ürünlerin satın alınma oranı %20-30 oranında artmaktadır. Menulux ile satışlarınızı artırmaya hemen başlayın.

Yeni müşteriler kazanın

Ürünlerinizin sosyal ağlarda beğenilerek paylaşılması sayesinde ücretsiz reklam yapmış olur, çok sayıda yeni müşteri edinirsiniz.

Menulux Tablet Menü ve iPad menü sistemi - Mutlu Müşteriler

Özellikler

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
Dijital Tablet Menü

Menulux Tablet Menü, restoran menülerinizi görsel şekilde tabletlerde göstermenizi sağlayan menü uygulamasıdır. Google Play'den yükleyerek kullanmaya hemen başlayın.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde menüde yapılan tüm değişiklikler tabletlere otomatik olarak aktarılır. Ayrıca uygulama güncellemeleri sayesinde sürekli güncel kalırsınız.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Tablet Menü, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanları ve otellere kadar her işletmeye uygundur. Menulux ile görsel menü ve sipariş deneyiminizi kolayca geliştirin.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Sosyal Medya

Menulux Tablet Menu uygulamasında bulunan facebook ve twitter ikonları sayesinde yeni ürünlerinizi sosyal medyada hızlıca paylaşabilirsiniz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Yabancı Dil Desteği

Dijital Tablet Menü, farklı coğrafyalardan müşterilerinizin menünüzün arayüzünü rahatça anlayabilmesi için birden fazla dil seçeneği sunmaktadır.Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Hareketli İçerikler

Menünüzde bulunan ürünlerin hareketli olması müşterilerinizin ilgisini çekecektir. Siz de Menulux'ün animasyonlu ürün fotoğrafları ile menünüzü hareketlendirebilirsiniz.


Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Alerjen Ve Katkı Maddeleri

Müşterileriniz işletmenizde bulunan ürünlerde hangi alerjen ve katkı maddeleri olduğunu merak edebilirler. Dijital Tablet Menü sayesinde müşterilerinizi ürünlerinizdeki alerjen ve katkı maddeleri hakkında bilgilendirin.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Geri Bildirim

Dijital Tablet Menü sayesinde müşterilerinizden geri bildirimler alın. Geri bildirim sistemi sayesinde işletmenizde eksik yönlerinizi keşfedebilir ve müşteri memnuniyetinizi takip edebilirsiniz.

DEMO

Menulux Tablet Menü sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ve dijital tablet menü ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip ediyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kullanıcı odaklı görsel tasarımı ve kolaylığı sayesinde yüksek müşteri memnuniyetini Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil dijital tablet menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma iddiamızı Menulux dijital tablet menü sistemine geçiş yaparak destekliyoruz. Apple iPad'ler ve tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

DEDEMAN HOTEL, KAZAKİSTAN

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet menü sistemiyle ürün sunumlarımızı kaliteli şekilde yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Dijital tablet menü sistemi - Restaurant tablet menü programi - Tablet menü yazilimi

Liberta cafede tabletten sipariş almak için kaliteli bir tablet menü sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz tablet menü programı beğendiğimiz için Menulux dijital tablet menü programını kullanmaya karar verdik. Menulux tablet menü sistemi tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux dijital menü programı bugüne kadar karşılaştığımız en iyi tablet menü sistemi.

Dijital tablet menü sistemi - iPad menü - Restaurant menu programı

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran menü yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran menü sistemleri seçtik. Menulux restoran menü programı tabletten sipariş alması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet menü sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi tablet menü programı

Tablet menü sistemleri - Temassız menü - Restoran Menü programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux cafe programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux cafe adisyon programını öneriyoruz.

Tablet menü sistemi - Temassız menü sistemleri - tablet siparis sistemi

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini ve dijital tablet menü sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Tablet menü programi - Dijital Tablet programlari - Menü yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.