Menulux POS Sistemleri - Telefon Icon

Elektronik Barkodlu Terazi, Barkodlu Etiket Yazıcılı Terazi

CİHAZLAR VE AKSESUARLAR

Barkodlu Etiket Yazıcılı Terazi

Menulux POS Sistemi - Barkodlu Etiket Yazıcılı Terazi 1
LCD Ekran

Müşteri ve personellerin kolayca okuyabileceği arka ışıklı parlak alfanümerik LCD'ye sahiptir. Büyük harflerle ürün ismini, promosyonlar veya mağazadaki ürünler hakkında bilgileri kayan yazılar ile gösterebilirsiniz.

Klavye

Suya dayanıklı membran klavyesi ile sürekli kullanımlara karşı dayanıklıdır.

Güçlü İletişim

Standart Ethernet veya RS-232 arayüzü ile teraziler arası ve mağaza kontrolü iletişimi kolayca hazır hale gelir.

Teklif iste
Güvenilir Baskı Mekanizması

Termal kağıt rulosunu değiştirmek kolaydır. Üzerinde bulunan geniş haznesi ile etiket veya makbuz rulosunun hızlıca değiştirilebilmesine imkan verir. Böylece, ruloların kolayca taşınmasını sağlanır ve mağaza düzeyinde bakım, atık, hata ve maliyetler en aza iner.

Hızlı Etiket/Fiş Yazdırma

Hızlı ağırlık dengeleme ve hızlı etiket / fiş yazdırma yeteneği ile personelin daha fazla müşteriye hizmet vermesine ve işlem hacmini artırmasına olanak tanır.

Teklif iste
Menulux POS Sistemi - Barkodlu Etiket Yazıcılı Terazi 2
Menulux POS Sistemi - Barkodlu Etiket Yazıcılı Terazi 3
Dilediğiniz yerde kullanın

Kablosuz LAN ağ arabirimi ile terazi kurulum yerleri ek maliyetler olmadan hızla değişebilir. (Kablosuz ağ kartı isteğe bağlıdır.

Barkod Okuyucu Bağlantısı

Barkod okuyucu bağlantısı ile daha fazla işlemde kullanabilirsiniz.

Teklif iste

Hemen sizi arayalım!

Menulux POS Çözümleri - Dijital Menüler - Restoran Yazılım Sistemleri
Teşekkürler!

En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Ürün danışmanımızla
iletişime geçin

Menulux POS Sistemi - Phone icon

0850 346 6586

Menulux POS Sistemi - Customer vector

Cafe restoran otomasyon sistemi - restoran otomasyon programı - QR Karekod menü - Restoran programı - QR menü sistemi

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir cafe restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux restoran otomasyon sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux tablet menü sistemi programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyon programı ile dijital qr menü bugüne kadar karşılaştığımız en iyi cafe restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - restoran otomasyon sistemi - Dijital menü - Restaurant programı - QR menü uygulaması

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran adisyon programı

Cafe restoran otomasyonu - Android restoran POS sistemi - Temassız menü - Restoran qr menü - Cafe programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux cafe programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux cafe adisyon programını öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Cafe adisyon programı - Cafe restaurant otomasyonu - QR Karekod menü sistemi

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini ve dijital tablet menü ve qr karekod menü sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant yazılımı - Restoran cafe programı - Restaurant cafe adisyon sistemi - QR menü sistemi - Cafe yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restaurant POS sistemi - Cafe restaurant programı - Temassız qr menü - Adisyon programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Cafe restoran otomasyonu - restaurant adisyon programı - Cafe restoran sistemi - Dijital QR menü - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restoran programı - Cafe restoran yazılımı - QR Karekod menü - Restaurant temassız menü

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı ve tablet menü programı ile qr karekod menü sistemini kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ile temassız QR menü ve restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.