Mobil Sipariş
Uygulaması 

Restoran, cafe, pastane ve marketler için sadakat sistemi ve online ödeme altyapısına sahip mobil sipariş uygulaması

Menulux Restaurant App | Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması Banner
Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Restoran App Giriş Ekranı

Her yerden sipariş alın!

Menulux Mobil Sipariş Uygulaması ile işletmenizin sınırlarını kaldırın. Akıllı telefon ve tabletlerin olduğu her yerden sipariş alabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı ve bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

HER ZAMAN ULAŞILABİLİR OLUN

Akıllı telefonlar ve tabletlere kolayca yüklenen mobil sipariş uygulaması ile müşterileriniz her zaman size ulaşabilir, ürünlerinizi inceleyebilir. Böylece müşteri sadakati de oluşturabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİNİZ KOLAYCA SİPARİŞ VERSİN

Kullanıcı dostu ve hızlı anlaşılan arayüzü ile müşterileriniz istedikleri ürünleri hızlıca seçebilir ve birkaç dokunuş ile kolayca sipariş verebilirler.

MARKANIZI ÖN PLANA ÇIKARTIN

İşletmenizin logosunu, bannerlarını yükleyin. Uygulamanın rengini marka renginize göre değiştirin. Böylece markanızın bilinirliğini ve kurumsallığını vurgulayın.

Müşterilerinize görsel menüler sunun!

Menulux Mobil Sipariş Uygulaması ile müşterilerinize görsel şölen yaşatın. Kategorilere ekleyeceğiniz yüksek çözünürlüklü resimlerle müşterilerinizi etkileyin ve satışlarınızı arttırın.

KOLAY ÜRÜN YÖNETİMİ

Ürünlerinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman fiyatları, açıklamaları ve tüm detayları kolayca düzenleyebilirsiniz. Yönetim panelinden birkaç tıklama ile hızlıca yapabilirsiniz.

KATEGORİLERİ DÜZENLEYİN

Mobil sipariş uygulaması ile ürün kategorilerini ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz kadar kategori ekleyebilir, istediğiniz kategorileri silebilirsiniz. Tüm bunları yönetim panelinden yapmak çok kolay.

GÖRSEL SUNUMLAR İLE SATIŞLARI ARTTIRIN

İşletmenize özel mobil sipariş uygulaması sayesinde yüksek kaliteli ürün fotoğraflarınızı yükleyebilir ve müşterilerinize iştah açıcı bir sunum yapabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı arttırabilir, ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz.

Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Kategoriler Ekranı
Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Ürünler Listesi

Detaylı bilgi, hızlı satış!

Ürünlerinizi en iyi şekilde sunun. Daha fazla detaylı bilgi vererek müşterilerinizin karar vermesini kolaylaştırır ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

ÜRÜN SEÇENEKLERİ VE HAZIRLANMA SÜRESİ

Ürün porsiyonları, soslar, acı-tatlı seçenekleri vb. detayları ve hazırlanma sürelerini müşterilerinizle paylaşın. Kusursuz bir sipariş yönetimini sağlayın.

KALORİ VE DİĞER DETAYLAR

Seçici müşterileriniz için alerjen, kalori değerleri ve daha fazlasını paylaşarak ve sipariş sürecini kolaylaştırın. Böylece müşteri memnuniyetinizi yükseltebilirsiniz.

KALİTELİ VE ETKİLEYİCİ

Mobil sipariş uygulamasında ürünleriniz için yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve etkileyici ürün açıklamaları ile en kaliteli şekilde tanıtım yapabilirsiniz. Bu şekilde satışlarınızı kolayca arttırabilirsiniz.

Kolay sipariş, kolay takip!

Uygulama ile müşterileriniz kolayca sipariş verirken, siz de gelen siparişleri yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

SEPETE EKLE, HEMEN SİPARİŞ VER

Mobil sipariş uygulaması ile müşterileriniz istedikleri ürünleri sepetine ekledikten sonra ihtiyaca göre ürün adetlerini düzenleyebilir, hızlıca sipariş verebilirler.

ALIŞVERİŞ YAP, PUAN TOPLA

Akıllı telefonla sipariş uygulaması sayesinde müşterileriniz yaptıkları alışverişler ile puan biriktirebilirler. Biriken puanlarını yine alışverişlerde indirim olarak kullanabilirler. Bu sayede müşterilerinizi daha çok alışveriş yapmaya yönlendirebilirsiniz. Bu özelliği yönetim panelinden kontrol edebilirsiniz.

Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Alışveriş Sepeti
Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Kampanyalar ekranı

Kampanyalar ile satışları arttırın!

Mobil sipariş uygulaması ile yönetici panelinizden kolayca kampanyalar oluşturabilirsiniz.

MÜŞTERİ SADAKATİ

Düzenli olarak kampanyalar yapmak daha çok tercih edilmenizi sağlar. Bu sayede hem daha fazla kazanç elde edebilir, hem de müşteri sadakatinizi arttırabilirsiniz. Kampanyalar müşterilerinizin tekrar sizi tercih etmelerine neden olur.

MÜŞTERİLERİNİZE BİLDİRİM GÖNDERİN

Mobil sipariş uygulaması ile yönetim panelinden müşterilerinize kampanyalarınızı bildirim olarak gönderebilir, kolayca onlara ulaşabilirsiniz. Müşterileriniz gelen bildirime tıklayıp, kampanya detay sayfasından bilgi alabilirler. Ayrıca siparişlerin durumları da müşterilerinize otomatik olarak bildirimle gönderilir.

%100 Güvenli, online ödeme altyapısı!

Menulux Mobil Sipariş Uygulaması ile yapılan tüm alışverişlerde %100 güvenli şekilde online ödeme altyapısı sağlayabilirsiniz.

ULUSLARARASI GEÇERLİLİK

İşletmenize özel mobil sipariş uygulamasında kullanılan 3D Secure altyapısı ve 256Bit SSL sertifikası uluslararası geçerliliğe sahiptir. Müşterileriniz sorunsuz şekilde online ödemelerini yapabilirler.

KART BİLGİLERİ VE ŞİFRELERİ GÜVENDE

Mobil sipariş uygulamasındaki 256Bit SSL sertifikası ile müşterilerinizin kart bilgileri ve şifreleri güvenli şekilde saklanır ve şifrelenir. Bu sayede müşterilerinizin karşılaşacağı olumsuz durumlar engellenir.

Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Online Ödeme Sistemi

Özellikler

Menulux Restaurant App, Mobil Sipariş Uygulaması, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil App
Android Ve IOS Uyumlu

Menulux Mobil Uygulamasını, Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telelefon ve tabletlerden rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Menulux Restaurant App, Mobil Sipariş Uygulaması, Online Sipariş Sistemi, Bulut Bilişim Altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar, laptop veya akıllı telefonunuzdan erişerek mobil uygulamanızı uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux Restaurant App, Mobil Sipariş Uygulaması, Online Sipariş Sistemi, Cafe Restoran App
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Mobil Uygulama, restoran, cafe, bar, çay bahçeleri vb. işletmeler için kolayca hazırlanabilen mobil sipariş uygulaması hizmetini müşterilerinize sunmanızı sağlar.

Menulux Restaurant App, Mobil Sipariş Uygulaması, Online Sipariş Sistemi, Online Yönetim Sistemi
Gelişmiş Yönetim Paneli

Menulux Portal'ın gelişmiş yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi istediğiniz gibi ekleyebilir çıkartabilir veya fiyatlarında değişiklik yapabilirsiniz.


DEMO

Mobil Sipariş Uygulamasını Google Play mağazasından cep telefonunuza yükleyerek hemen deneyin!

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restoran yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

SERAFİNA RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Cafe Restoran Uygulaması - Restoran Mobil Uygulama - Online Sipariş Sistemi - Mobil Sipariş Uygulaması

Liberta cafede mobil sipariş almak için kaliteli bir mobil sipariş uygulama hizmeti araştırması yaptık. App Store'da gördüğümüz mobil sipariş uygulaması konseptimize uygun olduğu içim Menulux restoran mobil uygulama hizmetini kullanmaya karar verdik. Menulux mobil sipariş sistemi evden paket sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran mobil uygulama sayesinde Google Play ve App Store'da kendi işletmemize ait mobil uygulama sistemimiz üzerinden evden paket sipariş ve ödeme alıyoruz. Menulux bizim için en iyi mobil sipariş uygulaması hizmetini sundu.

Restoran Mobil Uygulama - Online Sipariş sistemi - Cafe Restoran Uygulaması - Mobil Sipariş Uygulaması

Kasaphan Steakhouse restoranımızda paket sipariş ve ödeme almak amacıyla hızlı ve kolay mobil sipariş uygulaması yaptırdık. Menulux mobil sipariş sistemleri sayesinde uygulama mağazalarında kendi logomuzla mobil restoran uygulaması ile müşterilerimizin akıllı telefonlarına yükleterek sipariş alırken bu sayede ciromuz %20 oranında arttı. Menulux mobil uygulama hizmeti tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran mobil app

Cafe Restoran App - En iyi Mobil Sipariş Uygulaması - Online Sipariş Sistemi - Paket Sipariş Uygulaması

Accra Chocolate cafemizde mobil sipariş uygulaması ile akıllı telefonlardan sipariş alarak restaurant app ile sadakat sağlamak için Menulux mobil sipariş uygulaması kullanıyoruz. Menulux restoran uygulaması ile zorluk çekmeden aynı günde uygulamalarımız yayındı ve anında sipariş almaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi mobil sipariş uygulaması için Menulux restoran mobil app öneriyoruz.

Cafe Restaurant App - Mobil Sipariş Uygulaması - Online Sipariş sistemi - Restoran Mobil Uygulama

Ümit Usta pastanemizde mobil sipariş sistemi olarak Menulux restaurant sipariş uygulaması ve restoran app sadakat sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran uygulaması akıllı telefonlardan sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant sipariş uygulaması ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyoruz.

Restaurant Mobil App - Online Sipariş Sistemi - En iyi Mobil Sipariş uygulaması - Restoran Mobil Uygulama

Kandilli pastanesinde sadakat sistemi olarak mobil sipariş uygulaması yaptırmak için Menulux ile görüştük. Menulux mobil sipariş uygulaması hazırlayarak hızlı şekilde uygulama mağazalarında yayınladı. Android ve iPhone uygulamalarımızı hemen kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux mobil sipariş uygulaması kurarak merkezi online sipariş sistemi yönetim programı üzerinden online siparişleri uzaktan yönetiyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.