Menulux POS Sistemleri - Telefon Icon

Mobil Sipariş Uygulaması, Restoran Sadakat App, Cüzdan uygulaması

MENULUX MOBILE APP
Her yerden satış yapın

Restoran, cafe, pastane ve oteller için online sipariş sistemi ve güvenli ödeme altyapısına sahip mobil uygulama

Menulux POS Çözümleri - Mobil Sipariş Uygulaması - Online Ödeme Sistemi
Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Restoran App Giriş Ekranı
Her yerden sipariş alın

Menulux Mobil Sipariş Uygulaması ile işletmenizin sınırlarını kaldırın. Akıllı telefon ve tabletlerin olduğu her yerden sipariş alabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı ve bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Her zaman ulaşılabilir olun

Akıllı telefonlar ve tabletlere kolayca yüklenen mobil sipariş uygulaması ile müşterileriniz her zaman size ulaşabilir, ürünlerinizi inceleyebilir. Böylece müşteri sadakati de oluşturabilirsiniz.

Müşterileriniz kolayca sipariş versin

Kullanıcı dostu ve hızlı anlaşılan arayüzü ile müşterileriniz istedikleri ürünleri hızlıca seçebilir ve birkaç dokunuş ile kolayca sipariş verebilirler.

Markanızı ön plana çıkartın

İşletmenizin logosunu, bannerlarını yükleyin. Uygulamanın rengini marka renginize göre değiştirin. Böylece markanızın bilinirliğini ve kurumsallığını vurgulayın.

Teklif iste
Müşterilerinize görsel menüler sunun

Menulux Mobil Sipariş Uygulaması ile müşterilerinize görsel şölen yaşatın. Kategorilere ekleyeceğiniz yüksek çözünürlüklü resimlerle müşterilerinizi etkileyin ve satışlarınızı arttırın.

Kolay ürün yönetimi

Ürünlerinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman fiyatları, açıklamaları ve tüm detayları kolayca düzenleyebilirsiniz. Yönetim panelinden birkaç tıklama ile hızlıca yapabilirsiniz.

Kategorileri düzenleyin

Mobil sipariş uygulaması ile ürün kategorilerini ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz kadar kategori ekleyebilir, istediğiniz kategorileri silebilirsiniz. Tüm bunları yönetim panelinden yapmak çok kolay.

Görsel sunumlar ile satışları arttırın

İşletmenize özel mobil sipariş uygulaması sayesinde yüksek kaliteli ürün fotoğraflarınızı yükleyebilir ve müşterilerinize iştah açıcı bir sunum yapabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı arttırabilir, ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz.

Teklif iste
Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Kategoriler Ekranı
Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Ürünler Listesi
Detaylı bilgi, hızlı satış

Ürünlerinizi en iyi şekilde sunun. Daha fazla detaylı bilgi vererek müşterilerinizin karar vermesini kolaylaştırır ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Seçenekler ve hazırlanma süresi

Ürün porsiyonları, soslar, acı-tatlı seçenekleri vb. detayları ve hazırlanma sürelerini müşterilerinizle paylaşın. Kusursuz bir sipariş yönetimini sağlayın.

Kalori ve diğer detaylar

Seçici müşterileriniz için alerjen, kalori değerleri ve daha fazlasını paylaşarak ve sipariş sürecini kolaylaştırın. Böylece müşteri memnuniyetinizi yükseltebilirsiniz.

Kaliteli ve etkileyici

Mobil sipariş uygulamasında ürünleriniz için yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve etkileyici ürün açıklamaları ile en kaliteli şekilde tanıtım yapabilirsiniz. Bu şekilde satışlarınızı kolayca arttırabilirsiniz.

Teklif iste
Kolay sipariş, kolay takip

Uygulama ile müşterileriniz kolayca sipariş verirken, siz de gelen siparişleri yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

Sepete ekle, hemen sipariş ver

Mobil sipariş uygulaması ile müşterileriniz istedikleri ürünleri sepetine ekledikten sonra ihtiyaca göre ürün adetlerini düzenleyebilir, hızlıca sipariş verebilirler.

Alışveriş yap, puan topla

Mobil sipariş uygulaması ile ürün kategorilerini ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz kadar kategori ekleyebilir, istediğiniz kategorileri silebilirsiniz. Tüm bunları yönetim panelinden yapmak çok kolay.

Teklif iste
Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Alışveriş Sepeti
Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Kampanyalar ekranı
Kampanyalar ile satışları arttırın

Mobil sipariş uygulaması ile yönetici panelinizden kolayca kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Müşteri sadakati

Düzenli olarak kampanyalar yapmak daha çok tercih edilmenizi sağlar. Bu sayede hem daha fazla kazanç elde edebilir, hem de müşteri sadakatinizi arttırabilirsiniz. Kampanyalar müşterilerinizin tekrar sizi tercih etmelerine neden olur.

Müşterilerinize bildirim gönderin

Mobil sipariş uygulaması ile yönetim panelinden müşterilerinize kampanyalarınızı bildirim olarak gönderebilir, kolayca onlara ulaşabilirsiniz. Müşterileriniz gelen bildirime tıklayıp, kampanya detay sayfasından bilgi alabilirler. Ayrıca siparişlerin durumları da müşterilerinize otomatik olarak bildirimle gönderilir.

Teklif iste
%100 güvenli, online ödeme altyapısı!

Menulux Mobil Sipariş Uygulaması ile yapılan tüm alışverişlerde %100 güvenli şekilde online ödeme altyapısı sağlayabilirsiniz.

Uluslararası geçerlilik

İşletmenize özel mobil sipariş uygulamasında kullanılan 3D Secure altyapısı ve 256Bit SSL sertifikası uluslararası geçerliliğe sahiptir. Müşterileriniz sorunsuz şekilde online ödemelerini yapabilirler.

Kart bilgileri ve şifreler güvende

Mobil sipariş uygulamasındaki 256Bit SSL sertifikası ile müşterilerinizin kart bilgileri ve şifreleri güvenli şekilde saklanır ve şifrelenir. Bu sayede müşterilerinizin karşılaşacağı olumsuz durumlar engellenir.

Teklif iste
Menulux Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Online Ödeme Sistemi
Özellikler
Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Mobil POS Sistemi
Android ve
Uyumlu

Tüm Android ve iOS telefonlarda sorunsuz çalışır. Herhangi bir mobil uygulama yüklemeye gerek yok.

Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim
Altyapısı

Bilgisayardan veya telefondan menüyü düzenleyin. Değişiklikler bulut altyapısıyla hemen menüye aktarılır.

Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Cafe Pastane Otel Sistemi
Tüm İşletmeler
için Uygun

Perakende satıcılar, yeme-içme hizmeti, profesyonel hizmet veren işletmeler için sorunsuzca kullanılabilir.

Menulux POS Sistemi - Sipariş Çözümleri - Offline Çalışma
Gelişmiş Yönetim
Paneli

Menulux Portal’ın gelişmiş yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi istediğiniz gibi ekleyebilir çıkartabilir veya fiyatlarında değişiklik yapabilirsiniz.

Mobil Sipariş Uygulamasını denemek için hemen yükleyin!

Menulux POS Sistemi ile en güçlü ve güvenilir yazılım çözümlerine uygun fiyatlarla sahip olun!

Restoran, cafe, market ve zincir işletmeler için geliştirilen yeni nesil bulut tabanlı POS sistemi fiyatlarını inceleyin.

Fiyatları İnceleyin

Cihaz ve donanımları inceleyin

İhtiyaç duyduğunuz POS terminalleri, yazıcılar ve aksesuarlar burada!

Cihazları İnceleyin

Entegrasyon çözümlerini inceleyin

Online sipariş, mobil ödeme ve muhasebe ERP Entegrasyonlarını inceleyin.

Entegrasyonları İnceleyin

İhtiyacınız olan her şey

Menulux, müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak, satışlarınızı arttırmak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Gelişmiş araçlarıyla sizi bir adım ileri taşır.

Menulux POS Sistemleri - Yeni Nesil POS - Restoran Otomasyonu

Yeni Nesil POS Sistemleri

İşletmenizi uçtan uca yönetin

Menulux POS Sistemleri - Hızlı Sipariş Programı - Dijital Menü

Dijital Menü & Sipariş

Maliyetleri azaltın, işleri hızlandırın

Menulux POS Sistemleri - Market Yönetim Yazılımı - Raporlama Uygulaması

Yönetim ve Raporlama

Her an her yerde kontrol sizde

Menulux POS Sistemleri - Hızlı Sipariş Yazılımı - Market Adisyon Programı

Garson & Kurye Takip

Hızlı ve sorunsuz sipariş yönetimi

Menulux App Store

Müşteri Yorumları
Cafe Restoran POS Sistemi - Dijital Menü - Serpils Panino

Serpils Panino

Menulux POS Sistemleri kullanımından memnuniyet duyan Serpils Panino işletmesi, işlevselliği ve kalitesiyle Menulux'un farkını hissediyor.

Menulux POS Sistemleri - Restoran POS Sistemi - Sommario Coffee Company

Sommario Coffee Company

Sommario Coffee Company Restoran Adisyon Programı için Menulux POS Sistemlerini tercih etti. Müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizi her zaman mutlu ediyor!

Restoran POS Sistemi - Dijital QR Menü - Afife Kruvasan

Afife Kruvasan

Afife Kruvasan sunduğumuz kapsamlı özelliklerimiz sayesinde Menulux POS Sistemlerini tercih etti. Afife Kruvasan ailesinin memnuniyetleri bize duydukları güvenin bir göstergesidir.

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

Emirgan Sütiş, İstanbul

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

Inari Omakase, İstanbul

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

Sefarina Restaurant, İstanbul

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

Lulu Gelato, İstanbul

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

Oblomov Cafe Restaurant, İstanbul

Tüm müşteri yorumları için Youtube kanalını ziyaret edin

Menulux Youtube

2000+

referanslarımıza göz atın

Menulux POS Sistemleri - Arrow Icon
Menulux POS Sistemleri - Müşteri Listesi - Referanslar

Hemen sizi arayalım!

Ürün danışmanımızla
iletişime geçin

Menulux POS Sistemi - Phone icon

0850 346 6586

Menulux POS Sistemi - Customer vector

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.