Menulux Müşteri Ekranı - Müşteri Ekranı Sistemi 

Sipariş detaylarını gösteren müşteri ekranı sistemi

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
MENULUX POS İLE ENTEGRE

Menulux POS sistemi ile POS terminaliniz üzerinden siparişleri kolayca müşteri ekranına yansıtabilirsiniz.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - Bulut Platform Altyapısı
Bulut Platform Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar, laptop veya akıllı telefonunuzdan erişerek müşteri ekranınızı uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - Restoran, Kafe ve Otel Çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux POS, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanı vb. işyerlerinde müşteri ekranı sistemini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Menulux Müşteri Ekranı - Müşteri Ekranı Sistemi
Menulux Müşteri Ekranı ile müşteriniz ödeme yaparken sipariş detaylarını ve fiyat bilgilerini kolayca öğrensin.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı çözümlerimizi keşfedin.
Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay ürünler ekranı
Menulux Müşteri Ekranı - Müşteri Ekranı Sistemi

Menulux Müşteri Ekranı ile tanışın

Müşteriniz tüm sipariş detaylarını, indirimleri ve vergileri müşteri ekranından kolayca görüntülesin.

Müşteri Ekranınızı Özelleştirin

Müşteri ekranınızda dinamik görüntü ve kısa filmlerle, işletmenizi ve ürünlerinizi tanıtabilir, kampanya ve indirimlerden müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz.

Menulux Müşteri Ekranı - Müşteri Ekranı Sistemi
Hataları en aza indirin

Siparişler için ödeme bilgileri detaylı olarak gösterildiği için personel ve müşteri için hata payı en aza inecektir.

Geçişleri Ayarlayın

Ayarlar kısmından görüntü geçişlerini ve sürelerini belirleyerek dilediğiniz gibi kullanabilir, müşteri ekranınızın otomatik başlamasını sağlayabilirsiniz.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay masalar ekranı
Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay satışlar ekranı
Menulux Müşteri Ekranı - Müşteri Ekranı Sistemi
Kolay kurulum

Kullanıma hazır hale getirmek için tek yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizi girip, pos terminali bağlantınızı oluşturmanız.

Çevrimdışı Çalışma

İnternet bağlantınız olmasa bile, pos terminali bağlantısı ile ağ üzerinden kullanabilirsiniz.

Download Menulux Müşteri Ekranı - Müşteri Ekranı Sistemi

Menulux Müşteri Ekranı uygulamasını Google Play mağazasından yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux Müşteri Ekranı uygulamasını Google Play'den yükleyin

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran otomasyon sistemi - Android restoran adisyon programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran adisyon programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran POS sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - Tablet restoran adisyon sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran programı olduğunu duyduğumuz Menulux POS sistemleri seçtik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran adisyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran otomasyon programı.

Cafe restaurant POS sistemi - Android restaurant adisyon programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran adisyon programı ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant POS sistemleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran otomasyonu programı için Menulux restoran POS sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Tablet restaurant adisyon sistemi

Bodrum Gurme Cafede adisyon sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant adisyon sistemi programında fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restaurant sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe restoran sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant otomasyonu yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux restoran sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restoran sipariş sistemi

Nihavend cafede restoran sipariş sistemi olarak Menulux restaurant otomasyonu ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restoran sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde tablet sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Pastane Programı - Sıcak Satış Programı

Snoppy pizzada pastane programı olarak Elmapos pastane otomasyonu ve sıcak satış programını kullanmaya başladık. Elmaposun pastane programı ve perakende satış programının kolay öğrenilebilir ve kolay kullanılabilr olması hem işletmemiz için zaman kaybı hemde hemde personelimizin hızlı bi şekilde hızlı satış programına uyum sağlaması ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı gösteriyor, Teşekkürler Elmapos.

10% İndirim

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS sistemi ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanın.

Hemen Başvurun

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 526 02 50

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.