Menulux Patron - Mobil Restoran Yönetim Sistemi

Satış raporlarına ve görsel analizlere cebinizden anında ulaşın.

Menulux Boss Patron - Mobil Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Mobil Yönetim
Mobil Yönetim Sistemi

Menulux Patron, iPhone ve Android telefonlar üzerinden işletmenizi yönetmenizi sağlayan mobil yönetim uygulamasıdır. App Store ve Google Play'den hemen yükleyin.

Menulux Boss Patron - Mobil Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Bulut Bilişim
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux Patron, mobil bulut platformu sayesinde ürün, satış, stok ve cari hesaplarınızı cebinizden yönetin, şubelerinizin konsolide raporlarına anında ulaşın.

Menulux Boss Patron - Mobil Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Rapor ve Analizler
Anlık raporlar ve analizler

Gerçek zamanlı gün sonu, kasa, satış ve stok raporlarınıza anında ulaşın. Görsel analizler üzerinde satışlarınızı inceleyerek işletmenizin durumunu geliştirin.

Menulux Patron - Mobil Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu  
Restoran POS sistemlerinizi cebinizden yönetin, gün sonu, satış ve stok raporlarınıza anında ulaşın!

Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu sistemlerini keşfedin
Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Satış raporları
Menulux Patron - Mobil Yönetim Sistemi

Menulux Patron ile işletmenizi cebinizden yönetin!

Gün sonu, kasa, satış, cari ve stok raporlarınıza akıllı telefonlar üzerinden ulaşın. Görsel analizlerle dönemsel satışlarınızı karşılaştırın.

Satış Raporlarınıza anında ulaşın

Menulux Patron, mobil POS sisteminizde gerçekleşerek bulut platforma aktarılan tüm satışlarınıza gerçek zamanlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Gün sonu, kasa, satış, stok ve cari vb birçok raporu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Dönemsel satışlarınızı analiz edin

Menulux mobil bulut platformu sayesinde günlük, haftalık, aylık ve yıllık dönemsel satışlarınıza ait görsel grafiklere saniyeler içinde ulaşırsınız. Dönemsel satışlarınızı karşılaştırarak işletmenizin güncel durumunu analiz edebilir, doğru kararlar alarak işinizi büyütebilirsiniz.

Menulux Patron - Mobil Yönetim Sistemi

Özet raporlar ve görsel grafikler

Gün içerisinde en çok satan ürünler, gün sonu, kasa durumu ve stok durumlarınızla ilgili özet raporlar ve görsel analizleri inceleyin.

En Çok Satan Ürünler

İşletmenizde gün içerisinde en çok satılan ürünlerinizi özet olarak görüntüleyin, hedeflediğiniz ürünlerde kampanyalar ve promosyonlar düzenleyerek satışlarınızı artırın.

Gün Sonu ve Kasa Raporu

Gün sonu satış ve ciro bilgilerinizin özetine, kasanızda nakit, döviz, kredi kartı, yemek çeki vb türlerde ödeme bilgilerinize ulaşın.

Stok Raporları

Ürün, yarı mamul ve hammadde stok durumlarınızı ineceleyin, stok giriş çıkışları ve envanter sayımları ile stoklarınızı doğrulayın.

Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Görsel Analizler
Download Menulux Boss - Mobil Yönetim Sistemi

Menulux Boss Patron uygulamasını iPhone App Store ve Google Play Store mağazasından yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - uygulamasını iPhone App Store'dan yükleyin Menulux Boss - Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - uygulamasını Google Play'den yükleyin

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran otomasyon sistemi - Android restoran adisyon programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran adisyon programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran POS sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - Tablet restoran adisyon sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran programı olduğunu duyduğumuz Menulux POS sistemleri seçtik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran adisyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran otomasyon programı.

Cafe restaurant POS sistemi - Android restaurant adisyon programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran adisyon programı ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant POS sistemleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran otomasyonu programı için Menulux restoran POS sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Tablet restaurant adisyon sistemi

Bodrum Gurme Cafede adisyon sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant adisyon sistemi programında fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restaurant sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe restoran sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant otomasyonu yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux restoran sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restoran sipariş sistemi

Nihavend cafede restoran sipariş sistemi olarak Menulux restaurant otomasyonu ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restoran sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde tablet sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Pastane Programı - Sıcak Satış Programı

Snoppy pizzada pastane programı olarak Elmapos pastane otomasyonu ve sıcak satış programını kullanmaya başladık. Elmaposun pastane programı ve perakende satış programının kolay öğrenilebilir ve kolay kullanılabilr olması hem işletmemiz için zaman kaybı hemde hemde personelimizin hızlı bi şekilde hızlı satış programına uyum sağlaması ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı gösteriyor, Teşekkürler Elmapos.

10% İNDİRİM

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Hemen Başvurun

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 275 85 02

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.