Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu  

Restoran, kafe, pastane ve oteller için yeni nesil mobil satış sistemi

Menulux POS sistemi restoran otomasyonu adisyon programı mobil POS sistemi
Mobil POS Sistemi

Menulux POS, Android cihazlarda çalışan bulut tabanlı mobil satış sistemi uygulamasıdır. Google Play Store uygulama mağazasından tabletinize yükleyerek kullanmaya hemen başlayın.

Menulux POS sistemi restoran otomasyonu adisyon programı bulut platform altyapısı
Bulut Platform Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar, laptop veya akıllı telefonunuzdan erişerek işletmenizi uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux POS sistemi restoran otomasyonu adisyon programı mobil satış çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux POS, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanı ve otellerde sipariş ve adisyonları takip etmeyi sağlayan mobil sipariş, satış ve tahsilat otomasyonu çözümüdür.

Menulux POS Sistemi - Mobil Satış Sistemi - Adisyon Programı
Yeni nesil restoran POS sistemleri, mobil sipariş ve restoran otomasyonu çözümlerimizi keşfedin!

Menulux POS sistemi restoran otomasyonu adisyon programı çözümlerimizi keşfedin.
Menulux POS sistemi adisyon programı restoran otomasyonu idisplay giriş ekranı
Restoran POS Sistemi - Mobil Satış Sistemi

Menulux POS Sistemi ile tanışın

Menulux POS, personelinizin hızlı bir şekilde çalışması için tasarlandı. Ürün menülerinizi ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde satış yapmaya başlayın.

BULUT TABANLI POS SİSTEMİ

Menulux bulut altyapısı sayesinde online yönetim panelini kullanarak sisteminizi internete bağlı herhangi bir cihazdan yönetebilirsiniz.

MENÜ VE FİYAT GÜNCELLEMELERİ

Ürünlere menüleri, fiyatlar ve kategorilerde yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri online yönetim paneli ve mobil yönetim uygulamalarını kullanarak gerçekleştirin. Yapılan güncellemeler mobil satış sisteminize otomatik olarak aktarılır.

ÜCRETSİZ UYGULAMA GÜNCELLEMELERİ

Menulux mobil satış uygulamasına eklediğimiz tüm yeni özelliklere uygulama güncellemeleri sayesinde tüm dünya ile aynı anda ücretsiz sahip olursunuz.

Restoran POS Sistemi - Restoran Otomasyonu

Satış yapmaya hemen başlayın

Menulux POS sistemi, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde eğitim gerektirmeyecek kadar kolay bir kullanıma sahiptir. Personelinizin dakikalar içerisinde satış yapmaya başlamasını sağlar.

ÜRÜNLERE DOKUNARAK SİPARİŞ ALIN

Ürünlere dokunarak kolayca sipariş alın, kategoriler arasında parmak uçlarınızla dolaşın. En çok satılan ürünlerinizi ana ekrana taşıyarak satışlarınızı hızlandırın.

NAKİT, KREDİ KARTI VE PARÇALI ÖDEMELER

Masanın hesabını yazdırmak veya ödeme almak için tek dokunuşla işlemi tamamlayın. Ödemeleri nakit, kredi kartı, ticket vb. türlerde tek seferde veya parçalı olarak alabilirsiniz.

Menulux POS sistemi adisyon programı restoran otomasyonu idisplay masalar ekranı
Menulux POS sistemi adisyon programı restoran otomasyonu idisplay satışlar ekranı
Restoran POS Sistemi - Adisyon Programı

Gelişmiş raporlar ve analizler

Günlük iş sürecinizin sonunda gün özeti, satışlar, tahsilat ve gün sonu vb. rapor ve analizleri içeren gelişmiş raporlama özellikleri sunuyoruz.

Satışlarınızı analiz edin

Gün içerisinde gerçekleşen ürün satışlarınızı görsel grafikler ve raporlar üzerinden analiz edin. Gün sonu, adisyon, satış ve tahsilatlarınızı raporlayın, yazdırın.

Cari hesaplar ve kasa hareketleri

Cari hesaplarınızı oluşturun, bu hesaplara bağlı alacak ve borçlarınızı takip edin. Gün içerisinde gerçekleşen kasa hareketlerinizi inceleyin.

Stoklarınızı yönetin

Ürün ve hammadde stoklarınızı takip edin, stok hareketlerinizi gözlemleyin, periyodik sayımlarla stoklarınızı doğrulayın.

Mobil Satış Sistemi - Donanım Kiti
Menulux restoran POS sistemi, tabletleri sipariş sistemine dönüştürerek restaurant adisyon programı konseptini mobil hale getiriyor.

Tabletinizi mobil satış sistemine dönüştürün

Menulux POS sistemi sayesinde tabletinize uygun kablosuz barkod okuyucu, POS yazıcı, tablet standı vb birçok cihaz ve aksesuar kullanarak kendinize özel restoran otomasyonu oluşturabilirsiniz.

Menulux POS sistemi adisyon programı restoran otomasyonu Tablet donanım kiti
Download Menulux POS - Mobil Satış Sistemi

Menulux POS sistemi uygulamasını Google Play mağazasından yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux pos sistemi adisyon programı restoran otomasyonu uygulamasını google play'den yükleyin

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran otomasyon sistemi - Android restoran adisyon programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran adisyon programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran POS sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - Tablet restoran adisyon sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran programı olduğunu duyduğumuz Menulux POS sistemleri seçtik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran adisyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran otomasyon programı.

Cafe restaurant POS sistemi - Android restaurant adisyon programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran adisyon programı ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant POS sistemleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran otomasyonu programı için Menulux restoran POS sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Tablet restaurant adisyon sistemi

Bodrum Gurme Cafede adisyon sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant adisyon sistemi programında fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restaurant sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe restoran sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant otomasyonu yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux restoran sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restoran sipariş sistemi

Nihavend cafede restoran sipariş sistemi olarak Menulux restaurant otomasyonu ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restoran sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde tablet sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Pastane Programı - Sıcak Satış Programı

Snoppy pizzada pastane programı olarak Elmapos pastane otomasyonu ve sıcak satış programını kullanmaya başladık. Elmaposun pastane programı ve perakende satış programının kolay öğrenilebilir ve kolay kullanılabilr olması hem işletmemiz için zaman kaybı hemde hemde personelimizin hızlı bi şekilde hızlı satış programına uyum sağlaması ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı gösteriyor, Teşekkürler Elmapos.

10% İNDİRİM

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Hemen Başvurun

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 275 85 02

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.