Menulux Watch - Akıllı Garson Çağrı Sistemi  

Restoran, kafe ve pastane için modern garson çağrı sistemi

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
MENULUX POS İLE ENTEGRE

Menulux Watch uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerle alınan siparişler bulut üzerinden garsonun akıllı saatine bildirilir.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - Bulut Platform Altyapısı
Bulut Platform Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar, laptop veya akıllı telefonunuzdan erişerek işletmenizi uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - Restoran, Kafe ve Otel Çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Watch, restoran, cafe, bar, çay bahçeleri, otel, tatil köylerinde vb. tüm işletmelerde servis hizmetini ya da hesabı, doğrudan masa ve müşteriye ulaştırmanızı sağlar.

Menulux Watch - Akıllı Garson Çağrı Sistemi
Menulux Garson Çağrı Sistemi ile daha kısa sürede daha kaliteli hizmet!

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı çözümlerimizi keşfedin.
Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay ürünler ekranı
Menulux Watch - Garson Çağrı Sistemi

Menulux Watch ile müşteri memnuniyetinizi bir kat daha artırın

Müşteriniz garsonu seslenerek ya da el kol hareketleri ile değil akıllı telefon ve tabletler üzerinden yapacağı istekle kolayca çağırsın.

BİLDİRİMLERİ ANINDA ALIN

Müşteri tarafından yapılan çağrı bulut üzerinden garsonun akıllı saatine sesli ya da titreşimli olarak anında bildirilir.

DAHA HIZLI HİZMET

Garson doğrudan sipariş yapılan masaya giderek, müşterinin talepleri doğrultusunda hızlı bir şekilde hizmet etmeye başlar. Müşterinize sunduğunuz hızlı ve mükemmel hizmet ile marka değerinizi artırabilirsiniz.

Menulux Watch - Garson Çağrı Sistemi
ANINDA SERVİS

Yiyecek veya içecek servise hazır olduğunda garsonun akıllı saatine bildirim gelir ve zaman kaybı olmadan müşteriye servisi sağlanır. Garson gereksiz yere mutfakla müşteri arasında git gel yapmaz bu size daha az servis süresi ve daha yüksek servis kalitesi sağlar.

DAHA MEMNUN MÜŞTERİLER

Garson ve personellerin, müşterilerinizin özel sohbet veya konuşmalarını bölmeyeceği ve rahatsızlık vermeyeceği rahat bir ortam sunun.

KOORDİNELİ ÇALIŞMA

Menulux Garson Çağrı Sistemi koordineli çalışma imkanı ve iyi bir iş akışı sunarak personelinizin tam verimle çalışmasını sağlar. Bu sayede daha ekonomik ve verimli bir çalışma ortamına sahip olursunuz.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay masalar ekranı
Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay satışlar ekranı
Menulux Watch - Garson Çağrı Sistemi
GARSON ÇAĞRI

Müşteriler akıllı telefon veya tabletler üzerinden çağrı seçeneğine bastığında, bulut üzerinden garsonun akıllı saatine müşterinin masa numarası ile birlikte bildirim gelir. Garsonun çağrıda bulunan masaya hızlı bir şekilde hizmete başlaması sağlanır.

SİPARİŞ VE SERVİS

Garson müşterinin siparişini Menulux POS Sistemi üzerinden kolayca mutfağa gönderir. Sipariş hazır olduğunda garsonun akıllı saatine bildirim gelir ve siparişi ilgili masaya hızlı bir şekilde servis etmesi sağlanır. Siparişi tamamlanmış olarak seçerek diğer masalarla ilgilenmeye başlayabilir.

HESAP

Müşteriniz kolayca hesap çağrısında bulunup hesabı masasından kalkmadan ödesin işletmenizden mutlu bir şekilde ayrılsın.

Download Menulux Watch - Akıllı Garson Çağrı Sistemi

Menulux Watch uygulamasını Google Play mağazasından yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux Watch Akıllı Garson Çağrı Sistemi uygulamasını Google Play'den yükleyin

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran otomasyon sistemi - Android restoran adisyon programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran adisyon programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran POS sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - Tablet restoran adisyon sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran programı olduğunu duyduğumuz Menulux POS sistemleri seçtik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran adisyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran otomasyon programı.

Cafe restaurant POS sistemi - Android restaurant adisyon programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran adisyon programı ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant POS sistemleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran otomasyonu programı için Menulux restoran POS sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Tablet restaurant adisyon sistemi

Bodrum Gurme Cafede adisyon sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant adisyon sistemi programında fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restaurant sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe restoran sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant otomasyonu yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux restoran sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restoran sipariş sistemi

Nihavend cafede restoran sipariş sistemi olarak Menulux restaurant otomasyonu ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restoran sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde tablet sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Pastane Programı - Sıcak Satış Programı

Snoppy pizzada pastane programı olarak Elmapos pastane otomasyonu ve sıcak satış programını kullanmaya başladık. Elmaposun pastane programı ve perakende satış programının kolay öğrenilebilir ve kolay kullanılabilr olması hem işletmemiz için zaman kaybı hemde hemde personelimizin hızlı bi şekilde hızlı satış programına uyum sağlaması ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı gösteriyor, Teşekkürler Elmapos.

10% İndirim

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS sistemi ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanın.

Hemen Başvurun

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 526 02 50

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.