Garson
Çağrı Sistemi 

Restoran, kafe ve pastane için modern garson çağrı sistemi.

Menulux Restoran Garson Çağrı Sistemi
Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay ürünler ekranı

Menulux Watch ile müşteri memnuniyetinizi bir kat daha artırın

Müşteriniz garsonu seslenerek ya da el kol hareketleri ile değil akıllı telefon ve tabletler üzerinden yapacağı istekle kolayca çağırsın.

BİLDİRİMLERİ ANINDA ALIN

Müşteri tarafından yapılan çağrı bulut üzerinden garsonun akıllı saatine sesli ya da titreşimli olarak anında bildirilir.

DAHA HIZLI HİZMET

Garson doğrudan sipariş yapılan masaya giderek, müşterinin talepleri doğrultusunda hızlı bir şekilde hizmet etmeye başlar. Müşterinize sunduğunuz hızlı ve mükemmel hizmet ile marka değerinizi artırabilirsiniz.

ANINDA SERVİS

Yiyecek veya içecek servise hazır olduğunda garsonun akıllı saatine bildirim gelir ve zaman kaybı olmadan müşteriye servisi sağlanır. Garson gereksiz yere mutfakla müşteri arasında git gel yapmaz bu size daha az servis süresi ve daha yüksek servis kalitesi sağlar.

DAHA MEMNUN MÜŞTERİLER

Garson ve personellerin, müşterilerinizin özel sohbet veya konuşmalarını bölmeyeceği ve rahatsızlık vermeyeceği rahat bir ortam sunun.

KOORDİNELİ ÇALIŞMA

Menulux Garson Çağrı Sistemi koordineli çalışma imkanı ve iyi bir iş akışı sunarak personelinizin tam verimle çalışmasını sağlar. Bu sayede daha ekonomik ve verimli bir çalışma ortamına sahip olursunuz.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay masalar ekranı
Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay satışlar ekranı
GARSON ÇAĞRI

Müşteriler akıllı telefon veya tabletler üzerinden çağrı seçeneğine bastığında, bulut üzerinden garsonun akıllı saatine müşterinin masa numarası ile birlikte bildirim gelir. Garsonun çağrıda bulunan masaya hızlı bir şekilde hizmete başlaması sağlanır.

SİPARİŞ VE SERVİS

Garson müşterinin siparişini Menulux POS Sistemi üzerinden kolayca mutfağa gönderir. Sipariş hazır olduğunda garsonun akıllı saatine bildirim gelir ve siparişi ilgili masaya hızlı bir şekilde servis etmesi sağlanır. Siparişi tamamlanmış olarak seçerek diğer masalarla ilgilenmeye başlayabilir.

HESAP

Müşteriniz kolayca hesap çağrısında bulunup hesabı masasından kalkmadan ödesin işletmenizden mutlu bir şekilde ayrılsın.

Özellikler

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
Menulux POS İle Entegre

Menulux Watch uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerle alınan siparişler bulut üzerinden garsonun akıllı saatine bildirilir.


Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar, laptop veya akıllı telefonunuzdan erişerek işletmenizi uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Watch, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanı ve otellerde sipariş ve adisyonları takip etmeyi sağlayan mobil sipariş, satış ve tahsilat otomasyonu çözümüdür.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Ses Ve Titreşim Özelliği

Menulux Watch'un ses ve titreşim özelliği sayesinde akıllı telefon ve tabletlerle alınan siparişler bulut üzerinden garsonun akıllı saatine bildirilir.


DEMO

Menulux Garson çağrı sistemini Google Play mağazasından
akıllı saatinize yükleyerek hemen deneyin!

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restoran yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

SERAFİNA RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

DEDEMAN HOTEL, KAZAKİSTAN

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Restoran otomasyon sisteminden memnun olmadığımız bir dönemde Menulux POS sistemini denemeye başladık. Menulux'ün etkin ve kesintisiz desteği sayesinde 2014 yılında 4 şubemizde hızlı bir geçiş yaparak, tüm satışlarımızı tek merkezden kolayca yönetebildiğimiz bir sistem kurmayı başardık.

ALTINOLUK PASTANELERİ, KOCAELİ

Cafe restoran otomasyon sistemi - restoran otomasyon programı - Restoran programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir cafe restoran otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi programını beğendiğimiz için Menulux restoran otomasyon sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restoran otomasyon programı ile bugüne kadar karşılaştığımız en iyi cafe restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - restoran otomasyon sistemi - Restaurant programı

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Cafe restoran yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux restoran sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet restoran otomasyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran adisyon programı

Cafe restoran otomasyonu - Android restoran POS sistemi - Cafe programı

Accra Chocolate cafemizde restoran POS sistemi ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restoran POS sistemi kullanıyoruz. Menulux cafe programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant programı için Menulux cafe adisyon programını öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Cafe adisyon programı - Cafe restaurant otomasyonu

Ümit Usta pastanemizde adisyon programı olarak Menulux restaurant POS sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant cafe programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant yazılımı - Restoran cafe programı - Restaurant cafe adisyon sistemi - Cafe yazılımı

Kandilli pastanesinde restaurant programı olarak kullandığımız cafe yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux Cafe restoran yazılımı kurarak merkezi restaurant otomasyon sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restaurant POS sistemi - Cafe restaurant programı - Adisyon programı

Tramvay Cafede Restaurant programı olarak Menulux restaurant POS sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant POS sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde restaurant POS sistemi üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Cafe restoran otomasyonu - restaurant adisyon programı - Cafe restoran sistemi - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde restoran otomasyon yazılımı olarak Menulux restoran programı ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux restoran POS sistemi tabletlerden hızlı bir şekilde satış yapmamızı sağladı. Menulux restoran otomasyonu patron programı ile restoran programı üzerindeki tüm satış, stok ve raporları canlı biçimde izliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restoran programı - Cafe restoran yazılımı

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programını kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ile restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.