Menulux Cafe POS - Dijital QR Menü - Telefon Icon
MENULUX BLOG
Menulux Nedir?

Menulux yeni nesil mobil ve bulut bilişim teknolojilerinde özgün ve milli çözümler geliştirmek amacıyla 2013 yılında Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulmuş bir Ar-Ge ve yazılım şirketidir. Şirket, özellikle restoran, cafe, pastane, otel ve zincir işletmelere yönelik bulut tabanlı satış noktası (POS) sistemleri, dijital menü çözümleri, mobil sipariş ve ödeme uygulamalarına odaklanmaktadır.

Menulux Restoran Yazılımı - Online Ödeme Sistemleri - Kafe Çözümleri

Menulux, Ar-Ge ve İnovasyon projeleri kapsamında geliştirdiği Menulux Bulut Platformu ile tüm dünyadaki restoran, cafe, pastane, otel vb. işletmelerin tanıtım, sipariş, rezervasyon, satış ve ödeme süreçleri için ihtiyaç duydukları çözümleri tek bir platform altında bütünleşik olarak sunmayı amaçlamıştır.

Türkiye’nin ilk bulut tabanlı mobil satış sistemi olan Menulux POS sistemi ile dijital tablet menü uygulamaları bu platformun ilk üyeleri olmakla birlikte süreç içerisinde mobil garson, mobil sipariş, mobil ödeme, mobil raporlama, otomatik web siteleri, dijital menuboard, dijital QR menü, akıllı IOT butonlar vb. birçok uygulama çözümü de platforma eklenmiştir.

Menulux, kuruluşundan itibaren geçen 10 senede dünyanın 4 kıtasında 24 ülkede yüzlerce müşteriye ulaşmış olmakla birlikte bu işletmelerin günlük iş süreçlerini kolay bir şekilde yönetirken konuklarıyla olan iletişim ve etkileşimlerini de en üst düzeyde gerçekleştirmelerini mümkün hale getirmektedir.

Menulux, geliştirdiği çözümlerin yüksek kaliteli kullanıcı dostu görsel tasarımı, basit ve kolay kullanımı, online ve mobil yönetimi, 80 yabancı dilde desteği, sadece dakikalar süren hızlı kurulumu ve 7/24 erişilebilir teknik desteği sayesinde sektör işletmelerinin tüm beklentilerini yüksek bir memnuniyet oranıyla karşılamayı ilke edinmiştir.

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.