Menulux Website - Hazır Web Sitesi  

Restoran, kafe ve pastaneler için hazır web sitesi hizmeti

Menulux Garson Sistemi - Mobil POS Tablet
MOBİL CİHAZLARLA UYUMLU

Menulux Website, akıllı telefon, tablet gibi cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - Bulut Platform Altyapısı
Bulut Platform Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar, laptop veya akıllı telefonunuzdan erişerek web sitenizi uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - Restoran, Kafe ve Otel Çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Website, restoran, cafe, bar, çay bahçeleri vb. işletmeler için kolayca hazırlanabilen web sitesi hizmetini müşterilerinize sunmanızı sağlar.

Menulux Website - Hazır Web Sitesi
Menulux Website hizmeti ile siteniz dakikalar içinde kullanıma hazır!

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı çözümlerimizi keşfedin.
Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay ürünler ekranı
Menulux Website - Hazır Web Sitesi

Dakikalar içinde siteniz hazır olsun

Teknik bilgi gerektirmeksizin, pratik bir şekilde kullanabileceğiniz yönetim paneli ile ürün, firma bilgileri ve resimleri ekleyebilir, dakikalar içerisinde web sitenizi kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Web sitenizi hosting, alan adı gerekmeksizin anında yayınlayabilirsiniz.

MOBİL UYUMLU

Gelişmiş altyapımız sayesinde siteniz mobil ile uyumlu olarak çalışır ve akıllı telefon, tablet gibi tüm cihazlarda sorunsuz olarak görüntülenir. Müşteriniz istediği cihazdan size ulaşabilir.

MARKANIZI HER YERE ULAŞTIRIN

Menulux Web Site ile markanızı geniş kitlelere ulaştırabilir, daha fazla insanın sizi tanımasını sağlayabilirsiniz.

Menulux Website - Hazır Web Sitesi
PRATİK YÖNETİM PANELİ

Gelişmiş yönetim paneli sayesinde akıllı telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden sitenizi istediğiniz gibi güncelleyebilir, yeni ürün/resimler ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

Sitenize sosyal medya hesap bağlantılarınızı ekleyerek, müşterilerinizin sosyal medya üzerinden sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

İLETİŞİM VE REZERVASYON

Telefon ve adres bilgilerinizi sitenize ekleyerek müşterilerinizin size kolayca ulaşmasını sağlayabilir, site üzerinden hemen rezervasyon almaya başlayabilirisiniz.

Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay masalar ekranı
Menulux POS Sistemi Restoran Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay satışlar ekranı
Menulux Website - Hazır Web Sitesi
KOLAYCA MENÜ HAZIRLA

Ürünlerinize ait detay özelliklerini, resimlerini, fiyatlarını girebileceğiniz, bu ürünleri kategorilendirebileceğiz bir yapıya sahiptir. Bu sayede ürünlerinizi müşterinize hemen tanıtmaya başlayabilirisiniz.

GÖRSELLERİNİ SEÇ

Anasayfanızda bulunan slider kısmını dilediğiniz görsellerle süsleyin. Müşterilerinizin, ürünlerinizin veya işletmenizin resimlerini galeriye kolayca yükleyebilir, markanızın tanıtımına katkı sağlayabilirsiniz.

FAVORİ ÜRÜNLER

İşletmenizde en çok tercih edilen ürünleri öne çıkarın, satışlarınızı artırın.

Menulux Portal - Menulux Hazır Web Sitesi

Menulux Portal merkezi yönetim sistemi üzerinden web sitenizi dakikalar içinde oluşturun, hemen kullanmaya başlayın.

Menulux Portal

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran otomasyon sistemi - Android restoran adisyon programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran adisyon programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran POS sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - Tablet restoran adisyon sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran programı olduğunu duyduğumuz Menulux POS sistemleri seçtik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran adisyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran otomasyon programı.

Cafe restaurant POS sistemi - Android restaurant adisyon programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran adisyon programı ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant POS sistemleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran otomasyonu programı için Menulux restoran POS sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Tablet restaurant adisyon sistemi

Bodrum Gurme Cafede adisyon sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant adisyon sistemi programında fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restaurant sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe restoran sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant otomasyonu yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux restoran sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restoran sipariş sistemi

Nihavend cafede restoran sipariş sistemi olarak Menulux restaurant otomasyonu ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restoran sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde tablet sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Pastane Programı - Sıcak Satış Programı

Snoppy pizzada pastane programı olarak Elmapos pastane otomasyonu ve sıcak satış programını kullanmaya başladık. Elmaposun pastane programı ve perakende satış programının kolay öğrenilebilir ve kolay kullanılabilr olması hem işletmemiz için zaman kaybı hemde hemde personelimizin hızlı bi şekilde hızlı satış programına uyum sağlaması ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı gösteriyor, Teşekkürler Elmapos.

10% İndirim

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS sistemi ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanın.

Hemen Başvurun

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 526 02 50

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.