Menulux Cafe POS - Dijital QR Menü - Telefon Icon
KURYE APP
Kurye Sipariş Yönetim Sistemi

Siparişleri planlayın, detaylarını görün, kolayca ödeme alın.

Menulux Sipariş Takip Otomasyonu, Kurye Uygulaması
Restoran Yönetim Sistemi - Kurye Otomasyonu - QR ile Ödeme
Siparişleri hızlıca teslim edin!
Sipariş detayı

Size atanan siparişlerin detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede sipariş tesliminde hata yapma ihtimalini en aza indirebilirsiniz. Kimse pizza beklerken pasta almak istemez.

Konumu haritadan görün

Kurye App ile siparişi götüreceğiniz konumu haritadan görüntüleyebilirsiniz. Böyelikle en kısa yoldan, doğru adrese gitmek için rotanızı belirleyebilirsiniz.

Müşteriyi arayın

Herhangi bir olumsuz durumda ya da siparişle ilgili sormak istediğinizde müşteriyi arayabilir, iletişime geçebilirsiniz.

Teklif iste
Ödeme almak çok kolay!
Nakit ödemeler

Kurye App'in kolay kullanımı sayesinde siparişlerin nakit ödemelerini tek dokunuşla alabilirsiniz.

Kredi kartı ödemeleri

Menulux Kurye App'in gelişmiş altyapısıyla kredi kartıyla ödeme almak için QR kod kullanabilirsiniz. Müşteriniz QR kodu okutsun ve ödeme saniyeler içinde gerçekleşsin.

%100 güvenli altyapı

256Bit SSL sertifikasıyla yaptığınız tüm işlemler ve hareketler güvenli şekilde gerçekleşir.

Teklif iste
Restoran Yönetim Sistemi - Kurye Otomasyonu - Haritadan Takip
Restoran Yönetim Sistemi - Kurye Otomasyonu - Sipariş Özeti
Kuryeler için vazgeçilmez!
Günlük raporları inceleyin

Menulux Kurye App ile günlük kurye raporları alabilirsiniz. Sipariş sayısı, toplam mesafe, süreler, ödemeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Müsait ve meşgul durumları

Kurye App ile kurye durumunu belirleyebilirsiniz. Uygun olmadığınız anlarda "Meşgul" durumunu seçebilir ve işletmeyi bilgilendirebilirsiniz.

Sipariş bildirim sesi

Uygulama üzerinden bildirim sesini açarsanız size sipariş atandığında sesli bildirim alırsınız. Bu sayede siparişleri kaçırmaz, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Teklif iste
Özellikler
Restoran Yönetim Sistemi - Kurye Otomasyonu - Mobil POS Sistemi
Mobil Yönetim
Sistemi

Menulux Patron, iPhone ve Android telefonlar üzerinden işletmenizi yönetmenizi sağlayan mobil yönetim uygulamasıdır. App Store ve Google Play’den hemen yükleyin.

Restoran Yönetim Sistemi - Kurye Otomasyonu - Bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim
Altyapısı

Menulux Patron, bulut platformu sayesinde ürün, satış, stok ve cari hesaplarınızı cebinizden yönetin, şubelerinizin konsolide raporlarına anında ulaşın.

Restoran Yönetim Sistemi - Kurye Otomasyonu - Cafe Pastane Otel Sistemi
Gelişmiş Raporlar
ve Analizler

Gerçek zamanlı gün sonu, satış, stok ve cari raporlarınızı inceleyin. Görsel analizlerle satışlarınızı karşılaştırarak işletmenizin durumunu geliştirin.

Restoran Yönetim Sistemi - Kurye Otomasyonu - Offline Çalışma
Cari Hesapları
Yönetin

Cari hesaplarınızı oluşturun, alacak ve borçlarınızı takip edin. Gün içerisinde gerçekleşen kasa hareketlerinizi inceleyerek carilerinizi yönetin.

Müşteri Yorumları

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

Emirgan Sütiş, İstanbul

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

Inari Omakase, İstanbul

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

Sefarina Restaurant, İstanbul

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

Lulu Gelato, İstanbul

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

Dedeman Hotel, Kazakistan

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

Oblomov Cafe Restaurant, İstanbul

Restoran otomasyon sisteminden memnun olmadığımız bir dönemde Menulux POS sistemini denemeye başladık. Menulux'ün etkin ve kesintisiz desteği sayesinde 2014 yılında 4 şubemizde hızlı bir geçiş yaparak, tüm satışlarımızı tek merkezden kolayca yönetebildiğimiz bir sistem kurmayı başardık.

Altınoluk Pastaneleri, Kocaeli

2000+

referanslarımıza göz atın

Sıkça Sorulan Sorular
Menulux POS Sistemini hangi işletmeler için kullanabilirim?

Perakende satış mağazaları, yiyecek-içecek servis mekanları, profesyonel hizmet veren işletmeler, oteller ve zincir işletmeler için için Menulux POS Sistemini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

İntenet bağlantısı olmadan POS sistemini kullanabilir miyim?

Perakende satış mağazaları, yiyecek-içecek servis mekanları, profesyonel hizmet veren işletmeler, oteller ve zincir işletmeler için için Menulux POS Sistemini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Web POS ve Android POS arasındaki farklar nedir?

Perakende satış mağazaları, yiyecek-içecek servis mekanları, profesyonel hizmet veren işletmeler, oteller ve zincir işletmeler için için Menulux POS Sistemini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Stok ve Reçete Sistemi var mı?

Perakende satış mağazaları, yiyecek-içecek servis mekanları, profesyonel hizmet veren işletmeler, oteller ve zincir işletmeler için için Menulux POS Sistemini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Hemen sizi arayalım!
Ürün danışmanımızla
iletişime geçin
Sipariş Takip Sistemi - İletişime Geç - Ürün Danışmanı
0850 346 6586
Menulux POS Sistemi - İletişime Geç - Bize Ulaşın -
İhtiyacınız olan her şey

Menulux, konuklarınızı güzel bir şekilde ağırlamak, satışlarınızı artırmak ve işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Sipariş Takip Sistemi - Kurye Yazılımı - Restoran Otomasyonu
Yeni Nesil POS Sistemleri

İşletmenizi uçtan uca yönetin

Sipariş Takip Sistemi - Kurye Yazılımı - Dijital Menü
Dijital Menü & Sipariş

Maliyetleri azaltın, işleri hızlandırın

Sipariş Takip Sistemi - Kurye Yazılımı - Raporlama Uygulaması
Yönetim ve Raporlama

Her an her yerde kontrol sizde

Sipariş Takip Sistemi - Kurye Yazılımı - Market Adisyon Programı
Garson & Kurye Takip

Hızlı ve sorunsuz sipariş yönetimi

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.