Menulux
Web Store 

Restoran, cafe, pastane ve oteller için online sipariş sistemi ve güvenli ödeme altyapısına sahip kuruluma hazır web siteleri

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi Banner
Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Webstore Anasayfa Ekranı

Her yerden sipariş alın!

Kullanıcılar bir ürünü internetten satın alma ve araştırma eğilimindedirler. Siz de Menulux Web Store ile işletmenizin ve markanızın internetteki hacmini genişletin. Müşteri sayınızı arttırın ve başka birçok kişiye ürünlerinizi satmaya başlayın.

TEKNİK BİLGİ VE DONANIM GEREKMEZ

Menulux Restoran Web Sitesi ile profesyonel online mağazanızı herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca yönetebilirsiniz. Yönetim panelinden gerekli düzenlemeleri yapabilir ve dakikalar içinde yayınlayabilirsiniz.

HOSTING VE ALAN ADI GEREKMEZ

Menulux Restoran Web Sitesi ile sahip olacağınız internet mağazası için herhangi bir alan adı ve hosting ihtiyacınız yok. Hızlı ve güvenli sunucularımızda web mağazanızı kolayca yayınlayabilirsiniz.

Kolay ve pratik kullanım!

Menulux Restaurant Web Sitesi’nin kullanıcı dostu tasarıma sahip yönetim paneliyle web mağazanızı kolay ve pratik şekilde düzenleyebilirsiniz. Yeni ürünler ekleyebilir, mevcut ürünleri hızlıca düzenleyebilirsiniz.

SINIRSIZ KATEGORİ VE ÜRÜN

Menulux Restaurant Web Sitesi ile online mağazanıza istediğiniz kadar kategori ekleyebilir, tüm ürünlerinizi rahatça müşterilerinize ve hedef kitlenize sunabilirsiniz.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ İLE SINIRLARI KALDIRIN

Menulux Hazır Web Sitesi size çoklu dil avantajı sağlar. Böylelikle internet mağazanızdaki ürünleri ve markanızı birden fazla dilde gösterebilir, özellikle turistik bölgelerde avantaj sağlayabilirsiniz. 10’dan fazla dil desteği ile kaliteli ürünlerinizi herkese satmaya başlayın.

KOLAY İLETİŞİM VE REZERVASYON

Menulux Hazır Web Sitesi ile internetteki varlığınızı güçlendirirken, müşterilerinizin ve hedef kitlenizin iletişim bilgilerinizle size ulaşıp rezervasyon yapmasını sağlayabilirsiniz.

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Webstore Kategori Ekranı
Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Webstore Ürün Detay Ekranı

Kaliteli, düzenli ve uyumlu ürün sayfaları!

Menulux Restoran Web Sitesi ile ürünlerinizi kaliteli fotoğraflarıyla web sitenizde yayınlayın. Mobil cihazlara uyumlu altyapısı sayesinde akıllı telefon ve tabletlerde ürünlerinizi, detaylarını düzenli ve sorunsuz şekilde sergileyin.

ÜRÜN SEÇENEKLERİ VE DETAYLARI

Menulux Restoran Hazır Web Sitesi ile ürünlerinizin porsiyon, kilogram vb. seçeneklerini ve hazırlanma sürelerini gösterebilirsiniz. Müşterilerinizin damak tadına göre acı-tatlı gibi seçenekleri, sosları ve diğer tüm detayları sergileyip kaliteli bir alışveriş deneyimi sağlayabilirsiniz.

SEÇİCİ MÜŞTERİLERİNİZİ MEMNUN EDİN

Menulux Restaurant Web Sitesi ile ürünlerinizde bulunması muhtemel alerjen maddeleri, kalori değerlerini ve daha fazlasını belirtebilirsiniz. Böylece oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçerek müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

ETKİELYİCİ SUNUMLAR YAPIN

Menulux Restoran Web Site ile ürünlerinizi en etkili şekilde sergilemek mümkün. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli ürün fotoğrafları, etkileyici ürün tanıtım yazıları ile müşterilerinizin dikkatini çekin ve satışlarınızı gözle görülür şekilde arttırın.

Tüm veriler güvende ve gizli!

Menulux Web Store ile müşterilerinizin online mağazanızda yaptığı tüm alışverişlerin ödeme altyapısı %100 güvenli şekilde sağlanır.

TÜM DÜNYADA GEÇERLİ

Menulux Restaurant Web Sitesi altyapısında bulunan 3D Secure altyapısı ve 256Bit SSL sertifikası ile müşterileriniz sorunsuz şekilde işlemlerini yapabilirler. Bu sistemler tüm dünyada geçerli ve güvenle kullanılır.

GÜVENLİ ÖDEME VE ŞİFRELEME

Menulux Restoran Web Site’de bulunan 256Bit SSL sertifikası ile müşterilerinizin kart bilgileri güvenle şifrelenerek korunur ve saklanır. Böylece karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlardan korunur ve müşteri sadakatinizi sağlayabilirsiniz.

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Webstore Sepet Ekranı

Özellikler

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Android Ve IOS Uyumluluk
Android Ve IOS Uyumlu

Menulux Web Store akıllı telefon, tablet, laptop gibi tüm cihazlarla uyumlu çalışmaktadır. Sade ve anlaşılır arayüzüyle daha iyi hizmet vermenizi sağlar.

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Bulut Bilişim Altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar veya akıllı telefonunuzdan erişerek web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Online Satış Sistemi
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Web Store, restoran, cafe, pastane ve marketler için online sipariş sistemine sahip web sitenizi kolayca hazırlayıp müşterilerinize sunmanızı sağlar.

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - İçerik Yönetimi
Dinamik İçerik Ve Fotoğraf Yönetimi

Menulux Web Store ile websitenizi uzaktan yönetebilir, ürünlerinize ait açıklamaları, özellikleri, fotoğrafları ve fiyatları hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Gelişmiş Yönetim Paneli
Gelişmiş Yönetim Paneli

Menulux Portal'ın gelişmiş yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi istediğiniz gibi ekleyebilir çıkartabilir veya fiyatlarında değişiklik yapabilirsiniz.

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Yabancı Dil Desteği
Yabancı Dil Desteği

Menulux Web Store, yabancı müşterilerinizin menünüzün arayüzünü rahatça anlayabilmesi için birden fazla dil seçeneği sunmaktadır.

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Alerjen Maddeler
Alerjen Ve Katkı Maddeleri

Menulux Web Store sayesinde ürünlerinizin detaylı özellikleri ile birlikte alerjen ve katkı maddeleri hakkında müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Menulux Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Güvenli Ödeme
Güvenli Ödeme Altyapısı

Menulux Web Store güvenli ödeme altyapısı sayesinde bilgisayarlar ve cep telefonları üzerinden güvenli bir şekilde online ödeme alabilirsiniz.

DEMO

Menulux Web Store restoran web sitesi ve online sipariş sistemini denemek için aşağıdaki örnek web sitelerini ziyaret edin.

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restoran yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Cafe restoran web sitesi - Online sipariş sistemi - Restaurant sipariş sistemleri - Hazır Web Sitesi

Liberta cafede online sipariş almak için kaliteli bir cafe restoran web sitesi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran online sipariş sistemi web sitesini beğendiğimiz için Menulux web store online sipariş programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran web sitesi yazılımını online sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux restaurant sitesi hizmetiyle restoran web sitesi ne sahip olduk. Menulux web store bu güne kadar karşılaştığımız en iyi restoran web sitesi hizmeti.

Hazır Web sitesi - Cafe Restaurant sipariş sistemi - Restoran web sitesi - Online sipariş sistemi

Kasaphan Steakhouse restoranımızda paket sipariş almak amacıyla hızlı ve kolay restoran web sitesi olduğunu duyduğumuz Menulux web store yazılımını seçtik. Menulux Restoran web sitesi kurdurarak müşterilerden online sipariş alması, akıllı telefonlarda mobil uyumlu çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran web siteleri tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restaurant web sitesi yazılımı.

Cafe restoran sitesi - Hazır web sitesi - Restaurant Online sipariş sistemi - Restoran Web Sitesi

Accra Chocolate cafemizde online sipariş sistemi ile paket sipariş almamızı sağlayacak restoran web sitesi kurmak için Menulux Web store yazılımı kullanıyoruz. Menulux restoran web sitesi ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve online satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi restaurant web sitesi için Menulux web store online sipariş sistemini öneriyoruz.

Menulux Web Store - Cafe restaurant web sitesi - Online sipariş sistemi - Hazır Web Sitesi

Love Pizza fast-food restoranımızda web sitesi olarak Menulux online sipariş sistemi kullanıyoruz. Menulux restoran web sitesi yazılımı ile paket sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant web sitesi ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyoruz.

Cafe restaurant web sitesi - Restoran cafe sitesi - Restaurant online sipariş sistemi

Kandilli pastanesinde restaurant web sitesi olarak kullandığımız online sipariş yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux web store kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux web sitesi yazılımı kurarak merkezi restaurant sipariş sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Hızlı İletişim

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.