MENULUX PORTAL | RESTORAN YÖNETİM SİSTEMİ

İşletmenizi uzaktan yönetin, satış ve stok raporlarına anında ulaşın.

Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Online Restoran Yönetimi
Online yönetim sistemi

Menulux Portal, internete bağlı herhangi bir cihazla işletmenizi uzaktan yönetmenizi sağlayan online yönetim sistemidir. Menulux portala giriş yaparak bilgilerinize her an her yerden ulaşın.

Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Merkezi Yönetim Sistemi
Merkezi Yönetim Sistemi

Menulux Portal merkezi yönetim sistemi sayesinde ürün, fiyat, personel ve stoklarınızı tek merkezden yönetin, şubelerinizin konsolide satış raporlarına tek hesapla ulaşın.

Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran Otomasyonu - Gelişmiş Raporlama ve Analiz
Gelişmiş raporlar ve analizler

Gerçek zamanlı gün sonu, satış, stok ve cari raporlarınızı inceleyin. Görsel analizlerle satışlarınızı karşılaştırarak işletmenizin durumunu geliştirin.

Menulux Portal - Online Restoran Yönetim Sistemi
Yeni nesil restoran otomasyonu ve mobil POS sistemlerinizi
her an her yerden yönetin!

Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu çözümlerine hoşgeldiniz
Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu - ürün yönetimi
MENULUX PORTAL - RESTORAN YÖNETİM SİSTEMİ

Menulux Portal ile işletmenizi uzaktan yönetin!

Ürün menüleri, fiyatlar, personel, kat ve masa yerleşim düzenleri, servis ve satış noktaları, stok kartları, pos sistemi ayarları vb işletmenizi tanımlayan tüm bilgileri masa başında yönetin.

Uzaktan Yapılandırın, Otomatik Güncelleyin

İşletmenize ve cihazlarınıza ait tüm bilgileri ve ayarları internete bağlı herhangi bir cihazla uzaktan yapılandırın, dilediğiniz an güncelleyin. Yeni ürünler ekleyin, fiyatları değiştirin. Tüm bilgiler tabletlerinize ve POS cihazlarınıza otomatik olarak aktarılır.

POS Sistemlerinizi Tek Merkezden Yönetin

Menulux Portal, işletmenizin mobil POS sistemi, tablet menüler, garson el terminalleri ile müşterilerinizin akıllı telefonlarında çalışan dijital menü, mobil sipariş ve mobil ödeme sistemlerini kapsayan restoran otomasyon sisteminizi uzaktan tek hesapla yönetebildiğiniz merkezi yönetim sistemi çözümüdür.

MENULUX PORTAL - RESTORAN YÖNETİM SİSTEMİ

Raporlarınıza anlık olarak ulaşın!

Gün sonu, satışlar, personel, cari ve stok raporlarınıza anında ulaşın. Görsel analizlerle dönemlik satışlarınızı karşılaştırın.

ANLIK VE DÖNEMSEL RAPORLAMA

Menulux Portal online raporlama ve analiz sistemi, anlık ve dönemsel raporlar yanında verilerinizi görsel analizler biçiminde sunarak işletmeniz için doğru kararlar almanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.

MERKEZİ RAPORLAMA SİSTEMİ

Menulux merkezi yönetim ve raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerinizi tek bir hesap üzerinden yönetebilir, konsolide ve karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde gözlemleyebilirsiniz.

Menulux Portal Restoran Yönetim Sistemi - Restoran otomasyonu - Raporlar ve Görsel Analiz
Menulux Portal - Restoran Yönetim Sistemi

Menulux Portal merkezi yönetim ve raporlama sisteminde hesabınızı ücretsiz oluşturun, Menulux POS sistemlerini kullanmaya hemen başlayın.

Menulux Portal

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran otomasyon sistemi - Android restoran adisyon programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran adisyon programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran otomasyon sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran POS sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran otomasyon sistemi.

Cafe restoran POS sistemleri - Tablet restoran adisyon sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran programı olduğunu duyduğumuz Menulux POS sistemleri seçtik. Menulux restoran adisyon programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran adisyon sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran otomasyon programı.

Cafe restaurant POS sistemi - Android restaurant adisyon programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran adisyon programı ile tabletten sipariş alarak restoran otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant POS sistemleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran otomasyonu programı için Menulux restoran POS sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant otomasyon sistemi - Tablet restaurant adisyon sistemi

Bodrum Gurme Cafede adisyon sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant adisyon sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant adisyon sistemi programında fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Android restaurant sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe restoran sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant otomasyonu yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux restoran sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant otomasyonu - Tablet restoran sipariş sistemi

Nihavend cafede restoran sipariş sistemi olarak Menulux restaurant otomasyonu ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restoran sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant otomasyonu yönetim programı sayesinde tablet sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Pastane Programı - Sıcak Satış Programı

Snoppy pizzada pastane programı olarak Elmapos pastane otomasyonu ve sıcak satış programını kullanmaya başladık. Elmaposun pastane programı ve perakende satış programının kolay öğrenilebilir ve kolay kullanılabilr olması hem işletmemiz için zaman kaybı hemde hemde personelimizin hızlı bi şekilde hızlı satış programına uyum sağlaması ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı gösteriyor, Teşekkürler Elmapos.

10% İNDİRİM

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Hemen Başvurun

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 275 85 02

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.