Menulux Garson - Restoran Programı - El Terminali

Menulux Garson el terminali çözümüyle akıllı telefonlar ve tabletlerle sipariş alın

Menulux Garson Sistemi - Mobil POS Tablet
MOBİL POS SİSTEMİ

Menulux Garson, akıllı telefonlar ve tabletlerde çalışan mobil sipariş el terminali uygulamasıdır. Google Play Store mağazasından yükleyerek kullanmaya hemen başlayın.

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
MENULUX POS İLE ENTEGRE

Menulux Garson sipariş el terminali uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerle alınan siparişler anında mobil POS sistemine aktarılarak mutfaklardaki yazıcılardan yazdırılır.

Menulux POS Restoran Kafe Pastane ve Otel Çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Garson, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanı ve otellerde garsonların akıllı telefonlar ve tabletlerle sipariş almasını sağlayan mobil sipariş sistemi çözümüdür.

Menulux Garson - Restoran Programı - POS Sistemi  
Garson el terminali sistemiyle akıllı telefonlar ve tabletler ile şipariş almaya başlayın.

Menulux Restoran POS Sistemleri dünyasına hoşgeldiniz
Menulux Restoran POS Sistemleri Garson El Terminali Giriş ekranı
RESTORAN POS - ADİSYON SİSTEMİ

Menulux Garson ile kağıt adisyonlardan kurtulun

KOLAYCA SİPARİŞ ALMAYA BAŞLAYIN

Menulux, garsonlarınızın akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolay ve hızlı biçimde masa siparişlerini almasını sağlayan akıllı garson terminal uygulamasını sunar.

Menulux POS ile bütünleşik çalışma

Menulux Garson, siparişleri kablosuz ağ üzerinden Menulux POS sistemine (kasaya) anında aktararak işletme hızınızı artırır.

Görsel tasarım ve kolay kullanım

Menulux Garson, kullanıcı dostu görsel tasarımlar ve müşteri deneyimleriyle birlikte geliştirildiğinden garsonlarınızın eğitim almasına gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde uygulamayı kullanabilmesini sağlar.

Otomatik uygulama güncelleme

Menulux Garsona eklediğimiz yeni özelliklere, ücretsiz uygulama güncellemeleriyle anında sahip olur, sürekli güncel kalırsınız.

MENULUX GARSON - SİPARİŞ EL TERMİNALİ

Personel yetkilendirme ve şifreli giriş kontrolü

Menulux Garson uygulamasında her personel için yetki ve şifre belirleyebilirsiniz. Personel uygulamayı kendi şifresini girerek kullanır ve sadece yetkisi bulunan işlemleri gerçekleştirir.

Personel satışlarınızı takip edin

Menulux Garson uygulaması üzerinden alınan siparişler, ilgili personel kimliğiyle birlikte kayıt altına alınır. Siz de günlük olarak personel satışlarınızı raporlar ve analizler üzerinden takip edebilirsiniz.

Personel giderlerinizi azaltın

Menulux Garson uygulaması sayesinde işletmenizdeki zaman kayıpları ve hatalar azalacak, işletme hızınız otomatik olarak artacaktır. Tüm bu avantajlar sayesinde personel giderlerinizde tasarrufa gidebilirsiniz.

Menulux Restoran POS Sistemleri Garson El Terminali Kullanıcı ekranı
Menulux Restoran POS Sistemleri Garson El Terminali Masa Seçimi ekranı
RESTORAN POS - ADİSYON SİSTEMİ

Katlar ve masalar arasında kolayca geçiş yapın

Sipariş almaya başlarken öncelikle doğru masayı hızlıca seçmeniz gerekir. Menulux Garson yerleşim planını kullanıcıya görsel biçimde sunarak kat ve masalar arasında parmak uçlarıyla hızlı ve kolay biçimde dolaşmanızı sağlar.

Bir masaya dokunun, sipariş almaya başlayın

Menulux Garson ile sipariş almaya başlamak için bir masaya dokunarak sipariş ekranına geçmeniz yeterlidir. Ayrıca dolu bir masayı seçerek bu masanın önceki siparişlerini de görüntüleyebilir, yazdırabilirsiniz.

Masaları taşıyın, siparişleri birleştirin

Masa ekranında dolu bir masayı seçerek bir başka masaya tek dokunuşla taşıyabilir, yeni masadaki siparişlerle birleştirebilirsiniz.

Mevcut masa siparişlerini görüntüleyin

Masadan ödeme almak için masa planı üzerinde kutucuklarda yer alan sipariş tutarını görebilir, bir masaya dokunarak masadaki adisyonlara ait siparişleri ürün bazında görüntüleyebilirsiniz.

RESTORAN POS - MOBİL SİPARİŞ SİSTEMİ

Hızlı ve kolay şekilde sipariş alın

Menulux Garson, kategoriler ve ürünler arasında kolay ve hızlı bir şekilde dolaşmanızı sağlayarak sipariş alma hızınızı arttırır.

Ürünlere dokunun, seçenekleri görüntüleyin

Ürünlere parmak uçlarınızla dokunarak kolayca siparişlere ekleyin. Ürün seçenekleri varsa seçeneklerden birisini seçin. Çok adetli veya fiyat bazlı sipariş almak ve açıklama eklemek için ürüne uzunca dokunun.

Ön sipariş moduyla, siparişleri gruplayın

Masadaki her müşterinin siparişlerini birbirinden ayırmak istediğinizde, gruplama özelliği kullanın. Bunun için önce ön sipariş modunu etkinleştirin.

Siparişleri düzenleyin, gönderin

Masa sipariş listesini açarak siparişleri görüntüleyin ve kolayca düzenleyin. Siparişleri göndermek için Gönder butonuna dokunarak Menulux POS sistemine (kasaya) aktarın ve mutfaklardaki sipariş POS yazıcılarından anında yazdırın.

Menulux Restoran POS Sistemleri Garson El Terminali - Ürün sipariş ekranı
Download Menulux Garson

Menulux Garson sipariş el terminali uygulamasını Google Play mağazasından yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux Restoran POS Sistemleri Garson uygulamasını Google Play'den yükleyin

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran sipariş sistemi - Android restoran sipariş programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran sipariş programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran sipariş sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran sipariş sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran sipariş programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran sipariş programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran sipariş sistemi.

Cafe restoran sipariş sistemleri - Tablet restoran sipariş sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran sipariş programı olduğunu duyduğumuz Menulux sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran sipariş programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran sipariş sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran sipariş programı.

Cafe restaurant sipariş sistemi - Android restaurant sipariş programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran sipariş programı ile tabletten sipariş alarak restoran sipariş otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant sipariş programı kullanıyoruz. Menulux restaurant sipariş programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran sipariş otomasyonu programı için Menulux restoran sipariş sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant sipariş sistemi - Tablet restaurant sipariş programı

Bodrum Gurme Cafede sipariş sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant sipariş sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant sipariş programı kullanarak fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant sipariş otomasyonu - Android mobil sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe mobil sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant sipariş sistemi yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux mobil sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant sipariş otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant sipariş otomasyonu - Tablet mobil sipariş sistemi

Nihavend cafede mobil sipariş sistemi olarak Menulux restaurant sipariş sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux mobil sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant sipariş sistemi yönetim programı sayesinde mobil sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

10% İNDİRİM

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Hemen Başvurun

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 275 85 02

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.