Restoran
Takeaway POS 

Restoran, cafe, pastane ve marketler için yeni nesil online sipariş ve paket servis otomasyonu

Menulux Takeaway Pos Cihazları
Menulux Takeaway POS, Restoran Paket Servis Programı - Paket Sipariş Sistemi, Splash ekranı

Menulux Takeaway POS ile online paket siparişlerinizi takip edin

Menulux Takeaway POS, Android cihazlarda çalışan yeni nesil bulut tabanlı online sipariş entegrasyon sistemidir. Takeaway POS sistemiyle birçok farklı uygulama ve web sitelerinden gelen online paket siparişlerinizi tek bir cihaz üzerinde kolayca yönetebilir ve anında yazdırabilirsiniz.

YENİ NESİL PAKET SERVİS OTOMASYONU

Menulux Takeaway POS, online sipariş sistemleri, mobil sipariş uygulamaları ve online mağazalardan gönderilen siparişleri tek merkezde yönetmenizi sağlayarak restoran, cafe ve marketlerde paket servis otomasyonu sağlar.

YEMEKSEPETİ VE GETİR ENTEGRASYONLARI

Menulux Takeaway POS sisteminin Yemeksepeti ve Getir entegrasyonları sayesinde bu uygulamalardan gelen tüm siparişleri tek ekranda kolayca yönetebilirsiniz.

MOBİL SİPARİŞ UYGULAMALARI VE WEB SİTELERİ

Menulux olarak işletmenize özel mobil sipariş, online ödeme, kampanyalar ve e-cüzdan (para/puan biriktirme) özelliklerine sahip, Takeaway POS sistemiyle birlikte kullanabileceğiniz gelişmiş mobil uygulama ve sipariş web sitesi hizmetleri sunuyoruz.

Paket siparişlerinizi tek ekranda görüntüleyin, yönetin!

Menulux Takeaway POS ile işletmenize gelen tüm paket siparişlerinizi tek ekranda görüntüleyin, yönetin. Sesli bildirimlerle sipariş iptallerinden korunun.

Yeni Siparişlerinizi inceleyin

Yeni gelen siparişinize ait adres, sipariş zamanı ve ürün bilgilerini inceleyerek siparişi onaylayabilir, sebebini belirterek reddedebilirsiniz. Yeni gelen, hazırlanan ve gönderilmiş olan tüm paket siparişlerinizi tek ekranda yönetebilirsiniz.

Sesli Sipariş Bildirimleri

Menulux Takeaway POS'a gelen yeni paket siparişlerinizde zil sesi ayarlarak sesli bildirimler alın.

Sipariş İptallerinden Kaçının

Yemeksepeti ve Getir gibi uygulamalarından gelen siparişlerde belirli bir onay süresi bulunur. Sesli bildirimler sayesinde onay süresi içerisinde siparişleri kolayca onaylayabilir, sipariş iptalleri ile karşılaşmazsınız.

Menulux Takeaway POS, Restoran Paket Servis Programı - Paket Sipariş Sistemi, Online sipariş listesi
Menulux Takeaway POS, Restoran Paket Servis Programı - Paket Sipariş Sistemi, Sipariş detay ekranı

Paket sipariş detaylarını inceleyin

Menulux Takeaway POS, siparişinize ait müşteri adı, adres ve telefon bilgileri, siparişin ödeme ve teslimat türü gibi tüm detayları karşınıza çıkarır. Bu bilgilerle siparişi onaylayabilir, hazırlamanızın veya servis etmenizin mümkün olmadığı durumlarda sebebini belirterek reddedebilirsiniz.

Sipariş detayları, seçenekler ve notlar

Menulux Takeaway POS, siparişlerinize ait fiyatları, menü ve ürün seçeneklerini, istenen sosları veya diğer opsiyonları ile müşterinin belirtmiş olduğu notları size eksiksiz olarak gösterir.

Sipariş onaylama ve red işlemleri

Bir sipariş aldığınızda sipariş detayları inceleyerek genellikle doğrudan kabul edersiniz. Sipariş bilgilerinin siparişi hazırlamanıza ve servis etmenize sorun oluşturduğu durumlarda ise sebeplerini belirterek siparişleri reddedebilirsiniz.

Sipariş Red Sebepleri

Siparişleri reddetmeniz gereken durumlarda 'Ürün yok', 'Şef yok', 'Araç Arızalı', 'Adres servis bölgesi dışında' vb. sebepleri ile birlikte siparişleri reddetmenizde bir sakınca yoktur.

Siparişlerinizi hazırlayın ve gönderin

Bir paket siparişi onayladığınızda sipariş edilen ürünleri mutfağınızda hızlı bir şekilde hazırlayın. Siparişiniz teslimata hazır olduğunda ister kendi paket servisinizle isterse diğer kurye servislerini kullanarak siparişinizi gönderin.

Siparişi Onaylayın, Yazdırın

Menulux Takeaway POS üzerinden bir siparişi onayladığınızda siparişiniz 'Hazırlanıyor' durumuna geçer ve ilgili online sipariş sistemlerine bildirim gönderilir. Müşteriniz bu sayede siparişin onaylandığı ve hazırlanmaya başlandığı bilgisini edinir. Siparişi hazırlamaya başlamak için yazdırarak hemen mutfağa iletin.

Paket Servisi ve Kurye İşlemleri

Siparişinizi teslimata hazırladığınızda sipariş fişi ile birlikte kurye paket servisiniz vasıtasıyla müşterinize hızlı şekilde gönderin. Bazı müşteriler online servis sistemlerine ait kurye servisi tercih edebilir. Bu durumlarda siparişi ilgili kurye servisine teslim edin ve Takeaway POS üzerinden 'Kuryeye teslim edildi' olarak işaretleyin.

Kurye Servisi API Entegrasyonu

Bazı işletmeler kendi paket servis hizmetini kurmak yerine bu hizmeti veren başka bir kurye işletmesiyle anlaşabilir. Böyle bir durumda Menulux'un kurye servisi entegrasyon hizmetlerini talep edin.

Menulux Takeaway POS, Restoran Paket Servis Programı - Paket Sipariş Sistemi, Sipariş yazdırma ekranı

Özellikler

Menulux Takeaway POS, Restoran Paket Servis Programı - Paket Sipariş Sistemi, Android cihaz
ANDROID POS

Menulux Takeaway POS, Android cihazlarda çalışan paket servis otomasyonu uygulamasıdır. Google Play mobil uygulama mağazasından tabletinize yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux Takeaway POS, Restoran Paket Servis Programı - Paket Sipariş Sistemi, Bulut Bilişim Altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm online sipariş sistemlerine entegre çalışabilir, akıllı telefonunuzdan bilgilerinize erişerek işletmenizi uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux Takeaway POS, Restoran Paket Servis Programı - Paket Sipariş Sistemi, Restoran ve marketlere uygun
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Takeaway POS, paket servis hizmeti veren restoran, cafe ve market gibi tüm işletmelere uygundur. Menulux ile online paket sipariş deneyiminizi kolayca geliştirin.

Menulux Takeaway POS, Restoran Paket Servis Programı - Paket Sipariş Sistemi, Yemeksepeti ve Getir entegrasyonları
Yemeksepeti ve Getir Entegrasyonu

Menulux Takeaway POS sisteminin, Yemeksepeti ve Getir gibi online sipariş sistemleri entegrasyonu sayesinde bu tür uygulamalardan gelen tüm siparişleri tek ekranda kolayca yönetirsiniz.

DEMO

Menulux Takeaway POS sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux POS yazılımının kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restoran yönetim uygulaması sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Dinesty Grup olarak Serafina restaurantlarımızda Menulux POS Sistemlerinin bize sunduğu yeni nesil mali onaylı restoran otomasyon sistemini kullanarak müşteri işlemlerimizi yasal mevzuata uygun ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Menulux'e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz.

SERAFİNA RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Takeaway POS sistemi - Restoran Paket Servis Programı - Online Sipariş Sistemi - Restoran Paket Sipariş Programı

Bro's Burger restaurant'da tabletten paket sipariş almak ve online siparişleri takip etmek için kaliteli bir paket servis programı araştırması yaptık. Bir mekanda gördüğümüz restoran paket servis programı beğendiğimiz için Menulux Takeaway POS online sipariş sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux paket servis yazılımı Android Takeaway POS cihazından sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux Takeaway POS online sipariş sistemi bugüne kadar karşılaştığımız en iyi paket servis programı.

Restoran Programı - Online Sipariş Sistemi - Restoran Paket Servis Programı - Online Paket Sipariş Sistemi

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay paket servis programı olduğunu duyduğumuz Menulux online sipariş sistemi'ni seçtik. Menulux restoran paket servis yazılımı tabletten sipariş alması ve android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet paket sipariş sistemi yazılımı tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran paket servis programı

Paket Servis Sistemi - Restoran Paket Servis Programı - Online Sipariş Sistemi - Paket Servis Yazılımı

Accra Chocolate cafemizde online sipariş sistemi ile tabletten sipariş alarak paket servis otomasyonu sağlamak için Menulux paket servis sistemi kullanıyoruz. Menulux paket servis programı ile zorluk çekmeden aynı günde sipariş almaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi paket servis programı için Menulux Takeaway POS paket servis yazılımı öneriyoruz.

Takeaway POS - Paket Sipariş Sistemi - Restoran Paket Servis Programı - Online Sipariş Sistemi

Ümit Usta pastanemizde paket sipariş sistemi olarak Menulux online sipariş sistemi kullanıyoruz. Menulux paket sipariş yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant paket servis programı ile yönetim panelinden kolayca fiyat değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Restaurant Paket Servis Programı, Online Paket Sipariş Programı, Restoran Paket Servis Yazılımı, Restaurant Programı

Kandilli pastanesinde paket sipariş programı olarak kullandığımız restoran paket servis yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux paket servis programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux online paket sipariş programı kurarak merkezi paket servis otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.