Menulux Cep - Restoran Menü Sistemi - Dijital Menü Programı

Tüm akıllı telefonlar için dijital restoran menü sistemi

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi mobil sipariş sistemi
Dijital Cep Menü

Menulux Cep, restoran menülerinizi iPhone, iPad ve Android telefonlarda göstermenizi sağlayan dijital menü uygulamasıdır. App Store ve Google Play mağazalarından hemen yükleyin.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde menü ve fiyatlarda yapılan değişiklikler akıllı telefonlara anında aktarılır. Ayrıca uygulama güncellemeleri ile yeni özelliklere hemen sahip olursunuz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Cep Menü, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanları ve otellere kadar her işletmeye uygundur. Menulux ile görsel menü ve sipariş deneyiminizi kolayca geliştirin.

Menulux Cep Menü - Restoran Menü Programı
Dijital menü sistemi ile iPhone ve Android telefonlarda görsel restoran menü deneyimini keşfedin!

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi dünyasına hoşgeldiniz
Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi - giriş ekranı
Menulux Cep Menü - Dijital Menü Sistemi

Menulux Cep ile menü cebinizde!

Menulux, ürün menülerinizi, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden sunmanızı sağlayan sosyal içerikli dijital menüleri sunar.

Ürünlerinizi tanımlayın, herkesle paylaşın

Ürünlerinizi yüksek kaliteli fotoğrafları, fiyatları ve açıklamalarıyla birlikte oluşturun, iPhone, iPad ve tüm Android tabanlı telefon ve tabletlerde paylaşın.

Dijital menüden çok daha fazlası

Menulux ürün menülerinizi dijital olarak sunmanızın yanında mekânınızla ilgili fotoğraf, adres, telefon ve konum bilgilerinizi insanlara ulaştırmanıza ve geri bildirim toplayarak mekânınızı geliştirmenize yardımcı olacak sayısız özelliklerle donatıldı.

Müşterilerinizle iletişiminizi artırın

Menulux kullanan müşterilerinize özel ayrıcalıklar sunarak, müşterilerinizle aranızda iletişim ve etkileşimi yüksek oranda artırabilirsiniz.

MENULUX CEP MENÜ - RESTORAN MENÜ SİSTEMİ

Menüyü beklemeyin, Menulux Cep Menü'yü indirin!

Menüyü göstermek için artık bir garsonun masaya menü götürmesine gerek yok. Müşterilerinize menüyü beklemek yerine akıllı telefonlarına Menulux Cep Menü'yü indirmelerini söyleyin.

IPhone App Store ve Google Play'den indirin

Menulux Cep uygulamasını iOS App Store ve Google Play uygulama mağazalarından tüm iPhone, iPad, Android telefon ve tabletlere yükleyerek kullanabilirsiniz.

Stickerları yapıştırın menünüzü gösterin

İşletmenize özel hazırlanan karekodlu stickerları masa ve/veya peçeteliklere yapıştırın, Menulux uygulamasıyla tüm akıllı telefon ve tabletler üzerinden menünüzü herkesle paylaşın.

Müşterilerinizin akıllı telefonlarını kullandırın

Menulux uygulamasını kullanmak için herhangi bir cihaz almanıza gerek yok! Müşterilerinizin akıllı telefonlarına Menulux uygulamasını yükleterek menünüzü sunabilirsiniz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi qrcode menü okuyucu ekranı
Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi ürünler ekranı
Menulux Cep Menü - Restoran Menü Sistemi

Menünüzde keyifli bir görsel gezintiye başlayın

Menünüzü bir fotoğraf albümü biçiminde görmenizi ve ürün fotoğrafları arasında parmak uçlarıyla dolaşmanızı sağlayan keyifli bir menü deneyimi sunuyoruz.

Ürün kategorilerinizi yapılandırın

Menulux, menünüzdeki ürünleri gruplamanız için sınırsız sayıda kategori oluşturmanıza izin verir. Tanımladığınız her ürün ve kategoriye fotoğraflar ekleyin, ürünleri kategorilere bağlayarak akıllı telefonlarda sunuma hazırlayın.

Ürün kategorileri arasında dolaşın

Menünüz, fotoğraflardan oluşan bir kategori listesiyle karşınıza çıkar. Listedeki bir kategoriye dokunarak bu kategoriye ait ürünleri görebilir, ekranı yukarıdan aşağıya hareket ettirerek diğer kategorilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Menulux Cep Menü - Dijital Menü Programı

Ürün görselleri arasında dolaşın

Bir ürün kategorisine dokunduğunuzda ilgili kategorideki ürünleri fotoğraflar eşliğinde karşınızda göreceksiniz.

Tüm ürünleri görüntüleyin

Ekranı aşağıda ve yukarı yönde çekerek seçtiğiniz kategoriye ait tüm ürünleri görebilir, ekranı sola ve sağa çekerek diğer kategorilere ait ürünlere kolayca erişebilirsiniz.

Aradığınız ürüne hızlı ve kolayca ulaşın

Menünüz onlarca kategori ve yüzlerde üründen oluşabilir. Aradığınız ürüne kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmak için arama çubuğuna bir kaç karakter girerek ürünleri filtreleyin.

Bir ürüne dokunarak detaylı bilgileri görün

Bir ürüne ait fiyat, açıklama ve detaylı bilgilere ulaşmak için ilgilendiğiniz ürüne parmak ucunuzla dokunarak ürün detayları ekranına geçiş yapın.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi - ürünler ekranı
Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi - ürün detay ekranı
Menulux Cep Menü - Restoran Menü Sistemi

Ürün detaylarını görüntüleyin!

Ürünlerinizin yüksek çözünürlüklü fotoğraflarına, detaylı açıklamalarına, kalori, hazırlanma süresi ve fiyat bilgilerine erişin.

Müşterilerinize yabancı dillerde sunum yapın

Menulux uygulamanın yüklendiği cihazın varsayılan dilini belirleyerek uygulama içeriklerini o dilde gösterir. Siz de menü içeriklerinizi istediğiniz dillerde tanımlayabilir ya da Menulux'ün otomatik dil çevirisi özelliğini kullanarak menünüzü yabancı dillere çevirebilirsiniz.

Sosyal ağ paylaşımlarıyla reklam yapın

Menulux, ürünlerinizin fotoğraflarıyla birlikte Facebook, Twitter ve Instagram vb. sosyal ağlarda paylaşılmasını sağlayan özellikler sunar. Siz de müşterilerinizin yaptığı sosyal paylaşımlar sayesinde ücretsiz reklam yapma avantajına sahip olur, yeni müşteriler kazanırsınız.

Müşterilerinizi mutlu edin

Dijital menüler ile ürün menülerinizi etkileşimli ve görsel bir şekilde sunarak müşterilerinizi mutlu edin.

Satışlarınızı artırın

Görselleri ile sunulan ürünlerin satın alınma oranı %20-30 oranında artmaktadır. Menulux ile satışlarınızı artırmaya hemen başlayın.

Yeni müşteriler kazanın

Ürünlerinizin sosyal ağlarda beğenilerek paylaşılması sayesinde ücretsiz reklam yapmış olur, çok sayıda yeni müşteri edinirsiniz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi - mutlu müşteriler
Download Menulux Cep Menü - Dijital Menü Sistemi

Menulux Cep Menü uygulamasını iPhone App Store ve Google Play Store mağazasından yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi uygulamasını iPhone App Store'dan yükleyin Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi uygulamasını Google Play'den yükleyin

Menulux Cep dijital menü ve sipariş programı sayesinde müşterilerimize menümüzü görsel bir şekilde tanıtmak, mobil sipariş ve geri bildirimler almak için yenilikçi bir yol keşfetmiş olduk.

HAYAL KAHVESİ, SYMBOL AVM, KOCAELİ

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve dijital menü programı sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Restoran otomasyonu ve dijital menü sistemi konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE, ANKARA

Ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtmak amacıyla Menulux dijital menüleri tercih ettik. Marka değerimize katkı sağlayan ürünleri için Menulux'e teşekkür ediyor, diğer tüm işletmelere öneriyoruz.

JIMMY JOKER CAFE, İSTANBUL

Dijital menüleri konseptine ilk ekleyen markalardan birisi olarak Menulux dijital restoran menülerini beğenerek kullanıyoruz. Görsel kaliteye önem veren yenilikçi tüm işletmelere öneriyoruz.

FOCCASIA RAMADA, SİSLİ, İSTANBUL
10% İNDİRİM

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Hemen Başvurun

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 275 85 02

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.