Dijital
Restoran Menu 

Restoran, cafe, pastane ve oteller için yeni nesil dijital tablet menü, temassız qr menü sistemi ve mobil sipariş çözümleri

Menulux Dijital Restoran Menu
Menulux Tablet Menü
Menulux Restoran Programı - Dijital Tablet Menu

Henüz Tablet Menü kullanmadınız mı?

Dijital Tablet Menü ile kağıt menü devri bitti, siz de Tablet Menü kullanın
kafanız rahat olsun.
Dijital Tablet Menü
Menulux QR Menü
Menulux Restoran Programı - Dijital QR Menu

Siz de QR Menüyü keşfedin!

Dijital QR Menü ile %100 temassız ve hijyenik biçimde menüyü inceleyebilirsiniz.
Dijital QR Menü
Menulux Restoran Programı - Dijital Menü Sistemi - Menü Ekranı

Menulux Dijital Restoran sistemi ile menüleriniz artık cebinizde!

Menulux, ürün menülerinizi, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden sunmanızı sağlayan sosyal içerikli dijital menüleri sunar.

Ürünlerinizi tanımlayın, herkesle paylaşın

Ürünlerinizi yüksek kaliteli fotoğrafları, fiyatları ve açıklamalarıyla birlikte oluşturun, iPhone, iPad ve tüm Android tabanlı telefon ve tabletlerde paylaşın.

Dijital menüden çok daha fazlası

Menulux ürün menülerinizi dijital olarak sunmanızın yanında mekânınızla ilgili fotoğraf, adres, telefon ve konum bilgilerinizi insanlara ulaştırmanıza ve geri bildirim toplayarak mekânınızı geliştirmenize yardımcı olacak sayısız özelliklerle donatıldı.

Müşterilerinizle iletişiminizi artırın

Menulux kullanan müşterilerinize özel ayrıcalıklar sunarak, müşterilerinizle aranızda iletişim ve etkileşimi yüksek oranda artırabilirsiniz.

Hemen QR Menü Sayfasına Gidin
Hemen Tablet Menü Sayfasına Gidin

Menülerinizi Dijital Restoran Menü Sistemiyle Sunun!

Menüyü göstermek için artık bir garsonun masaya menü götürmesine gerek yok. Müşterilerinize menüyü beklemek yerine akıllı telefonlarına Menulux Tablet Menü'yü indirmelerini söyleyin.

IPhone App Store ve Google Play'den indirin

Menulux Tablet Menü uygulamasını iOS App Store ve Google Play uygulama mağazalarından tüm iPhone, iPad, Android telefon ve tabletlere yükleyerek kullanabilirsiniz.

Stickerları yapıştırın menünüzü gösterin

İşletmenize özel hazırlanan karekodlu stickerları masa ve/veya peçeteliklere yapıştırın, Menulux uygulamasıyla tüm akıllı telefon ve tabletler üzerinden menünüzü herkesle paylaşın.

Müşterilerinizin akıllı telefonlarını kullandırın

Menulux uygulamasını kullanmak için herhangi bir cihaz almanıza gerek yok! Müşterilerinizin akıllı telefonlarına Menulux uygulamasını yükleterek menünüzü sunabilirsiniz.

Hemen QR Menü Sayfasına Gidin
Hemen Tablet Menü Sayfasına Gidin
Menulux Restoran Programı - Dijital Menü Sistemi - Kategori Ekranı
Menulux Restoran Programı - Dijital Menü Sistemi - Ürün Detay Ekranı

Menünüzde keyifli bir görsel gezintiye başlayın

Menünüzü bir fotoğraf albümü biçiminde görmenizi ve ürün fotoğrafları arasında parmak uçlarıyla dolaşmanızı sağlayan keyifli bir menü deneyimi sunuyoruz.

Ürün kategorilerinizi yapılandırın

Menulux, menünüzdeki ürünleri gruplamanız için sınırsız sayıda kategori oluşturmanıza izin verir. Tanımladığınız her ürün ve kategoriye fotoğraflar ekleyin, ürünleri kategorilere bağlayarak akıllı telefonlarda sunuma hazırlayın.

Ürün kategorileri arasında dolaşın

Menünüz, fotoğraflardan oluşan bir kategori listesiyle karşınıza çıkar. Listedeki bir kategoriye dokunarak bu kategoriye ait ürünleri görebilir, ekranı yukarıdan aşağıya hareket ettirerek diğer kategorilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Hemen QR Menü Sayfasına Gidin
Hemen Tablet Menü Sayfasına Gidin

Müşterilerinizi mutlu edin

Dijital menüler ile ürün menülerinizi etkileşimli ve görsel bir şekilde sunarak müşterilerinizi mutlu edin.

Satışlarınızı artırın

Görselleri ile sunulan ürünlerin satın alınma oranı %20-30 oranında artmaktadır. Menulux ile satışlarınızı artırmaya hemen başlayın.

Yeni müşteriler kazanın

Ürünlerinizin sosyal ağlarda beğenilerek paylaşılması sayesinde ücretsiz reklam yapmış olur, çok sayıda yeni müşteri edinirsiniz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi - mutlu müşteriler

Özellikler

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
Dijital Restoran Menü

Menulux Restoran, restoran menülerinizi iPhone, iPad ve Android telefonlarda göstermenizi sağlayan dijital menü uygulamasıdır. App Store ve Google Play mağazalarından hemen yükleyin.

Menulux restoran menü programı dijital menü sistemi bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar, laptop veya akıllı telefonunuzdan erişerek işletmenizi uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux POS, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanı ve otellerde sipariş ve adisyonları takip etmeyi sağlayan mobil sipariş, satış ve tahsilat otomasyonu çözümüdür.


Menulux restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Iyzico Güvenli Ödeme Altyapısı

Menulux Restoran Menu iyzico güvenli ödeme altyapısı kullanmakta ödemelerinizi restoran menu üzerinden güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Dedeman Hotel olarak, kalitemizi en iyi şekilde sunma konusundaki iddiamızı Menulux dijital tablet menülere geçiş yaparak destekliyoruz. Tabletlerde ürün sunumlarını en kaliteli görsellikte ve konuklarımızın kendi dillerinde yaparken hizmetlerimiz hakkında geri bildirim toplayabiliyoruz.

DEDEMAN HOTEL, KAZAKİSTAN

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Dijital Menü sistemi - Restaurant QR Karekod menu - Temassız QR menü sistemi

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir Temassız QR menü sistemi sistemi araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz Restaurant QR Karekod menu programını beğendiğimiz için Menulux restoran menü programı kullanmaya karar verdik. Menulux tablet menü sistemi programını da tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux Restaurant QR Karekod menu ile Temassız QR menü sistemi bugüne kadar karşılaştığımız en iyi Dijital Menü sistemi.

Dijital Menü sistemleri - Dijital menü sistemi - Restaurant menu programı - restoran QR menü sistemi

Kasaphan Steakhouse restoranımızda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran qr menü yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux karekod menü sistemi seçtik. Menulux restoran menü programı tabletten sipariş alması, iphone ve android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux tablet menü sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi cafe restoran menü programı

Dijital Menü sistemi - Android tablet menü programı - Restaurant temassız menü - Restoran qr menü programı

Accra Chocolate cafemizde restoran menü sistemi ile tabletten sipariş alarak restaurant temassız menü sağlamak için Menulux restoran menü sistemi kullanıyoruz. Menulux restoran menü programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi dijital menü programı için Menulux restaurant menu programı öneriyoruz.

Dijital restaurant menu sistemi - temassız menü programı - restoran QR menü sistemi

Ümit Usta pastanemizde temassız menü programı olarak Menulux qr menü sistemi ve dijital tablet menü ve qr karekod menü sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran menü yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant menu programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Dijital Menü restaurant yazılımı - Restoran Dijital Menü - restaurant QR menü sistemi

Kandilli pastanesinde restaurant menu programı olarak kullandığımız menü yazılımı yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant menu programı kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux restoran menü yazılımı kurarak merkezi tablet menü sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Dijital Menü restaurant otomasyonu - Dijital Menü restaurant programı - Temassız qr menü

Tramvay Cafede Restaurant menü programı olarak Menulux dijital tablet menü sistemi ve sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux restaurant menu sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant menu yönetim programı sayesinde restaurant menu programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Restaurant menu programı - Dijital QR menü - Adisyon sistemi

Laduree Paris pastanelerimizde Restaurant menu programı olarak Menulux tablet ve qr menü sistemi ve tablet sipariş sistemi kullanmaya başladık. Menulux Restaurant menu programı tabletlerden hızlı bir şekilde sunum, satış yapmamızı sağladı. Menulux Restaurant menu programı ile müşterilerden geri bildirim de alabiliyoruz.

Dijital Menü otomasyonu - QR Karekod menü - Restaurant temassız menü

Roberts Coffee'de restaurant otomasyonu sistemi olarak Menulux restaurant programı ve tablet menü programı ile qr karekod menü sistemini kullanmaya başladık. Menulux restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. Menulux restaurant yazılımı yönetim programı ile temassız QR menü ve restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.