MENULUX ONLINE MAĞAZA

İşletmenize en uygun planı seçin

30 gün ücretsiz deneyin.

BASIC

STANDART

PROFESSIONAL

Menulux POS

Bulut tabanlı mobil satış sistemi yazılım lisansı
Farklı planlardan istediğiniz adette seçiniz.

99 USD/YIL

0

199 USD/YIL

0

299 USD/YIL

0

Menulux Display

POS sistemi müşteri ekranı uygulaması yazılım lisansı
Planlardan herhangi birisi için adet seçiniz.

19 USD/YIL

0

19 USD/YIL

0

19 USD/YIL

0

Menulux Integrator

Yazar kasa POS entegrasyonu yazılım lisansı
Planlardan herhangi birisi için adet seçiniz.

99 USD/YIL

0

99 USD/YIL

0

99 USD/YIL

0

Menulux Garson

Garson el terminali uygulaması yazılım lisansı
Planlardan bir tanesini seçiniz.

39 USD/YIL

(1 adet)

99 USD/YIL

(5 adet)

199 USD/YIL

(15 adet)

Menulux Tablet Menu

Dijital tablet menü uygulaması yazılım lisansı
Planlardan bir tanesini seçiniz.

99 USD/YIL

(5 adet)

199 USD/YIL

(15 adet)

299 USD/YIL

(30 adet)

Dijital Qr Menü uygulaması yazılım lisansı
Planlardan bir tanesini seçiniz.

99 USD/YIL

(5 adet)

199 USD/YIL

(15 adet)

299 USD/YIL

(30 adet)

Menulux Watch

Garson akıllı saat uygulaması yazılım lisansı
Planlardan bir tanesini seçiniz.

39 USD/YIL

(1 adet)

99 USD/YIL

(5 adet)

199 USD/YIL

(15 adet)

Menulux Boss

Patron mobil raporlama uygulaması yazılım lisansı
Planlardan bir tanesini seçiniz.

49 USD/YIL

49 USD/YIL

49 USD/YIL

Menulux Pocket

Dijital menü ve sipariş uygulaması yazılım lisansı
Planlardan bir tanesini seçiniz.

Ücretsiz

49 USD/YIL

99 USD/YIL

Menulux Website

Hazır restoran web siteleri yazılım lisansı
Planlardan bir tanesini seçiniz.

Ücretsiz

49 USD/YIL

99 USD/YIL

Menulux Portal

Online yönetim ve raporlama sistemi yazılım lisansı
Planlardan bir tanesini seçiniz.

Ücretsiz

99 USD/YIL

299 USD/YIL

Toplam: 0  USD

Satın Al

Hizmet Sözleşmesi

Kullanım Şartları

Bu web sitesinde sunulan hizmetlerin kullanım şartlarını, sitemize üye olarak veya hizmetlerimizden yararlanma aşamasında, bu sözleşmeyi kabul ettiğinizi beyan eden kutucuğu işaretleyerek kabul etmiş oluyorsunuz. www.menulux.com web sitesinde bulunan hizmetlerde kullanım özellik ve şartlarında önceden bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, yürürlükten kaldırma ve güncelleme haklarını saklı tutar.

Üyelik İşlemleri

www.menulux.com web sitesinde sağlanan hizmetler için siteye üye olmanız ve kayıt sırasında kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız gerekmektedir.

Bilgilerinizdeki değişiklik olduğu zaman, üyelik profilinize girerek ilgili bölümleri güncellemek sizin sorumluluğunuzdadır. Güncellenmemiş bilgilerden dolayı size ulaşamadığımız zaman sorumluluk size aittir.

Eğer bu hizmetlerden işvereniniz hesabına kullanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz anlamına gelmektedir

Kayıt esnasında tarafınızca belirlenen şifreniz yalnızca sizin kullanımınız içindir. Sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerin sorumluluğu tamamıyla size aittir. Bu sözleşmeyi onaylanarak bunu kabul ve teyit etmiş oluyorsunuz.

Bu sözleşmeyi onaylayarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda www.menulux.com personelini hemen bilgilendirmeyi de peşinen kabul ediyorsunuz.

www.menulux.com, hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından www.menulux.com veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır.

Garanti ve Feragat

www.menulux.com ve sizin aranızda yapılan ayrı bir sözleşme ile açıkça belirlenmediği sürece, bu web sitesinden edinilen bütün hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir.

www.menulux.com hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişimden, bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesine erişimden veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu değildir.

Bu Web Sitesinde Sağlanan Üçüncü Kişilere Ait İçerik

Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış içerik veya yazılımlar bulunmaktadır. Bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait içerik ve yazılımlar için de yukarıda yer alan “GARANTİ VE FERAGAT” bölümü hükümleri geçerlidir.

Güvenlik ve Şartlar

Kişisel Bilgi Güvenliği

www.menulux.com müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.. Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması,yayınlanmaması,üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir.

www.menulux.com kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde ;bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

Ödeme Bilgileri Güvenliği

www.menulux.com bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı;ilk kez alışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak,gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasal olmayan kullanımları önlemek için önlem almaktadır.

www.menulux.com 256bit güvenlik sertifikasına sahiptir. www.menulux.com dan yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak IHS tarafından sağlanan 256bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulama sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır.Girilmiş olan kart bilgileri direk olarak bankaya iletilmekte ; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir.Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir.

Güvenlik Uyarısı

Kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi durumlar büyük çoğunlukla fiziki ortamlarda gerçekleşmektedir.Bu nedenle restoran vb. yerlerde kredi kartlarının kullanılması veya kart numarasının başkalarına verilmesi tavsiye edilmemektedir. Kredi kartının çalınması,kaybolması veya izinsiz kullanıldığının fark edilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir.

www.menulux.com tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak doğrulama yapılmalıdır.

İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İl merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

İptal ve İade Şartları

Online tahsilat sisteminden 3d veya sanal pos ile yapılan tahsilatlarda itiraz süreci 10 iş günüdür. İptal işlemleri gün içinde gerçekleştirilmektedir. Kart sahibinin tarafımıza iade talebinde bulunmasından 7 iş günü içerisinde firmamız tarafından değerlendirme yapılıp müşteriye bilgi verilecektir. Firmamız peşin çalışmakta olup fatura tarihinden 10 iş günü sonraki talepler değerlendirilmeyecektir.

Online Ödeme

Satın aldığınız ürün ve hizmetleri kredi kartı bilgilerinizle online olarak ödeyebilirsiniz. Yaptığınız ödemelerin güvenliği, iyzico güvenli ödeme sistemi ile garanti altına alınmaktadır.

Menulux iyzico online ödeme sayfası
Sepet Bilgileri
Müşteri bilgileri
Adres bilgileri
Kredi kartı bilgileri
Ödeme bilgileri

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.