Cafe
Adisyon Programı 

Cafe, bar, pastane, çay bahçesi, kahve dükkanları ve zincir işletmeler için yeni nesil sipariş ve satış otomasyonu

Tanıtım Videosu Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Cafe Programı Video 1
Menulux Cafe Otomasyonu, Cafe Adisyon Programı, Cafe Programı Banner
Menulux POS Sistemi Cafe Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay ürünler ekranı

Menulux Cafe POS Sistemini keşfedin

ŞIK, KOLAY VE HIZLI CAFE OTOMASYONU

Şık POS ekranlarınızda ürün görsellerine dokunarak kolayca sipariş alın. Self-servis, masaya servis ve paket servis gibi tüm sipariş türlerine uygun olarak cafe otomasyonu sağlayın.

EĞİTİM MALİYETİ VE ZAMAN KAYIPLARINDAN KURTULUN

Menulux Cafe POS sisteminin kullanıcı dostu görsel tasarımı sayesinde personelinizin eğitime gerek kalmadan dakikalar içinde sipariş ve ödeme almasını sağlayın.

DETAYLI SİPARİŞ İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİN

Tablet kullanır gibi parmak uçlarınızla ürünler ve kategoriler arasında dolaşın, detaylı ürün seçenekleri ile siparişlerinizi hazırlayın. Tek dokunuşla ikram, iptal veya iade yapın, siparişleri bölün ve kolayca diğer masalara taşıyın.

DETAYLI SİPARİŞ İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİN

Tablet kullanır gibi parmak uçlarınızla ürünler ve kategoriler arasında dolaşın, detaylı ürün seçenekleri ile siparişlerinizi hazırlayın. Tek dokunuşla ikram, iptal veya iade yapın, siparişleri bölün ve kolayca diğer masalara taşıyın.

Adisyonları ve ödemeleri yönetin

Adisyon listesine veya masa kutucuklarına dokunarak sipariş ve ödeme almaya başlayın. Açık çekleri, müşteri bilgileri, açılış zamanları ve toplam sipariş tutarlarıyla birlikte görüntüleyin.

MASALARI BİRLEŞTİRİN VEYA TAŞIYIN

Masa ve adisyonlarınızı içerisindeki sipariş kalemlerini seçerek bölün, diğer masalara taşıyın. Aynı masada birçok adisyonu aynı anda yönetin, dilediğiniz anda da birleştirin. Masaları ya da bir masadaki adisyonları seçerek diğer masalara kolayca taşıyın.

İSME ÇEK AÇIN, ÖZEL MASALAR OLUŞTURUN

Konuklarınızın ismine özel çek açarak siparişlerini masa bağımsız olarak yönetebilirsiniz. Dilerseniz devamlı müşterilerinize özel sabit masalar da tanımlayabilirsiniz.

ÖDEMELERİ VE CARİ HESAPLARI YÖNETİN

Bir masa hesabını yazdırmak ve ödeme almak için tek dokunuşla ilgili masayı veya adisyonu seçin. Nakit, kredi kartı, ticket gibi birçok türde ödeme alabileceğiniz gibi ödeme anında sipariş kalemlerini seçerek parçalı ödemeler alabilirsiniz. Ayrıca hesabı bir müşteri cari hesabına ödenmez kapatabilir veya borç olarak aktarabilirsiniz.

Menulux POS Sistemi Cafe Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay masalar ekranı
Menulux POS Sistemi Cafe Otomasyonu ve Adisyon Programı - iDisplay satışlar ekranı

Anlık raporlar ve görsel analiz

Menulux Cafe POS sistemi ile işletmenize dair raporlara tek dokunuşla anlık olarak ulaşabilirsiniz. Gün özeti, kasa, gün sonu, ürün satışları, adisyonlar, ödeme ve tahsilatlar gibi tüm raporlara ve görsel analizlere anında ulaşın.

Ürün satışlarınızı analiz edin

Gün içerisinde gerçekleşen ürün satışlarınızı görsel grafikler ve raporlar üzerinden analiz edin. Gün sonu, adisyon, satış ve tahsilatlarınızı raporlayın, yazdırın.

Cari hesaplar ve kasa hareketleri

Müşteriler için cari hesapları oluşturun, alacak ve borçlarınızı takip edin. Gün içerisinde gerçekleşen tüm kasa hareketlerini detaylı olarak inceleyin.

Ürün Stoklarınızı yönetin

Menulux Cafe POS sisteminde yapılan tüm satışlar herhangi başka bir işleme gerek kalmadan stoklarınıza anında yansır. Ürün ve hammadde stoklarınızı anlık olarak takip edin, stok hareketlerini gözlemleyin.

Özellikler

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Mobil POS Sistemi
Mobil POS Sistemi

Menulux Cafe POS Sistemi, Android tabanlı cihazlar için geliştirilen cafe otomasyonu uygulamasıdır. Tabletinize yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Bulut Bilişim Altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinden tüm bilgilerinize anlık olarak erişebilir, işletmenizi kolayca yönetebilirsiniz.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Tüm İşletmelere Uygun
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Cafe POS Sistemi, cafe, restoran, bar, pastane, kahve dükkanları ve zincirler vb. tüm işletmeler için uygun sipariş yönetimi ve satış otomasyonu sağlar.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Online ve Offline çalışma
Offline Çalışma

Menulux Cafe POS Sistemi, lokal sunucu yeteneği sayesinde internet kesilse de tüm terminaller ve yazıcılarla birlikte kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Stok Sistemi
Stok Takibi

Menulux stok ve üretim sistemi sayesinde yiyecek ve içecek stoklarınızın yanında ürün reçetelerine bağlı hammadde stoklarınızı anlık olarak takip edersiniz.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Cafe Programı, Cari Hesap Yönetimi
Cari Hesaplar

Menulux Cafe POS sistemi, adisyonları müşteri, tedarikçi, personel veya ödenmez cari hesaplarına kapatmanızı, alacak ve borçlarınızı takip etmenizi sağlar.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Termal Fiş Yazıcı
Termal Yazıcı

Menulux, kasa, garson veya el terminallerinden alınan siparişleri mutfak ve barlardaki termal yazıcılardan anında yazdırarak sipariş süreçlerini hızlandırır.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Barkod Okuyucusu
Barkod Okuyucu

Menulux Cafe POS sisteminin barkod okuma özelliği sayesinde barkodlu ürünleriniz ile barkodlu terazi etiketlerini okutarak kolayca hızlı satış yapabilirsiniz.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Yazarkasa entegrasyonu
Yazarkasa Entegrasyonu

Menulux Cafe POS Sistemi, GMP3 ve TSM entegrasyon özellikleri sayesinde işletmenizdeki Ingenico yazarkasalarla entegre çalışarak mali onaylı POS çözümü sağlar.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Yemeksepeti Entegrasyonu
Yemeksepeti & Getir Entegrasyonu

Menulux Cafe POS Sistemi, Yemeksepeti ve Getir entegrasyonları sayesinde online siparişlerinizi takip etmenizi ve mutfaklardan yazdırmanızı sağlar.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Caller ID Entegrasyonu
Caller ID Entegrasyonu

Menulux Cafe POS sistemi, sizi telefonla arayan kayıtlı müşterinizi tanır, yeni müşterinizi sisteme kolayca kaydederek hızlı şekilde paket sipariş almanızı sağlar.

Menulux Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi, Cafe Programı, Terazi Entegrasyonu
Barkod & Terazi Entegrasyonu

Cafe POS sistemine barkodlu ve barkodsuz terazileri bağlayarak gramajlı ürün satışı yapın. Barkod okuyucunuza terazi barkodlarını da okutabilirsiniz.

DEMO

Menulux Cafe POS sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Emirgan Sütiş olarak franchise'larımızda hızlı ve hatasız servisi Menulux Cafe POS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

EMİRGAN SÜTİŞ, İSTANBUL

Espressolab olarak 2015 yılından itibaren tüm şubelerimizde Menulux Cafe POS Sistemlerini kullanıyoruz. Menulux Cafe otomasyonu kullanıcı dostu görsel arayüzü kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Cafe Restoran yönetim portalı sayesinde de tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

ESPRESSOLAB, KAHVE ZİNCİRİ, İSTANBUL

Japon mutfağının eşsiz örneklerinin sunulduğu restoranımızda otomasyonu sağlamak için kolay arayüzü, yazarkasa ve Yemeksepeti entegrasyonları sayesinde büyük kolaylık sağlayan Menulux POS sistemini tercih ettik. Menulux'un kesintisiz desteği ile 2 şubemizi tek merkezden kolayca yönetiyoruz.

INARI OMAKASE, SUSHI RESTAURANT, İSTANBUL

Şubelerimizde kolay ara yüzleri, hatasız ve hızlı işleyişi sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı Menulux POS Sistemleri ile sağlıyoruz. Menulux'ün yeni nesil satış, dijital menü ve sipariş çözümlerini restoran, cafe ve pastane sektörlerindeki tüm zincir işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

LULU GELATO, İSTANBUL

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle Menulux ile çalışmaya karar verdik. Menulux dijital tablet ve QR menülerimizle ürün sunumlarımızı yaparken Menulux POS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

OBLOMOV CAFE RESTAURANT, İSTANBUL

Restoran Cafe Otomasyonu, Cafe POS Sistemi, Cafe Programı

Madlen Pastane cafede sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir Cafe Otomasyonu sistemi araştırması yaptık. Diğer cafelerde gördüğümüz POS sistemlerini beğendiğimiz için Menulux Cafe Programı kullanmaya karar verdik. Menulux Cafe POS Sistemi sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux POS Restoran Cafe Otomasyonu bugüne kadar karşılaştığımız en iyi Cafe Programı.

Cafe POS Sistemi, Cafe Otomasyonu, Restaurant Cafe Programı

Başakşehir şehir hastaneleri cafemizde siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay Restoran Cafe Yazılımı olduğunu duyduğumuz Menulux Cafe Sipariş Sistemleri'ni seçtik. Menulux Cafe Programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux POS Cafe Otomasyonu sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi Cafe Adisyon Programı

Cafe Bar programı, Cafe Otomasyonu Sistemi, Cafe Programı

Monte Air Cafe'de Cafe POS sistemi ile tabletten sipariş alarak Cafe Otomasyonu sağlamak için Menulux Cafe Programı'nı kullanıyoruz. Menulux Cafe Programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm cafe ve restoranlarda en iyi Cafe Yazılımı için Menulux Cafe Adisyon Programı'nı öneriyoruz.

Cafe Otomasyonu, Cafe Adisyon sistemi, Cafe Bar Programı

Ümit Usta Pastanesinde Cafe Adisyon Programı olarak Menulux Cafe POS Sistemini kullanıyoruz. Menulux restoran Cafe Yazılımı el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant Cafe Programı ile fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe POS sistemi, Cafe Adisyon Programı, Cafe Yazılımı

Pastiera pastanesinde Cafe programı olarak kullandığımız Cafe POS Sistemi'nde yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux Cafe programı kullanmaya başladık. Hızlı bir şekilde 4 şubemize de Menulux Cafe yazılımı kurarak merkezi Cafe Otomasyonu Sistemi yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Menulux İletişim - Menulux POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2013-2021 |  Menulux POS Sistemleri  ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm hakları saklıdır.