Menulux Cafe POS - Dijital QR Menü - Telefon Icon
MENULUX BLOG
5 Adımda Menulux Online Sipariş Entegrasyonu İle Tanışın!

Günümüz şartlarında ve pandeminin de büyük bir etkisiyle online sipariş daha çok tercih edilir oldu. Online sipariş sistemini işletmelerine entegre etmekte geç kalan restoranlar daha az kazanç elde ederken, Yemeksepeti - Getir - Trendyol Yemek gibi platformlar ile entegre çalışan restoranlar paket siparişlerinden bolca satış yapar oldu. Menulux, online sipariş entegrasyonu ile sizlere ne gibi faydalar sağlıyor 5 maddede inceleyin;

1. Tüm Online Siparişleri Tek Ekranda Takip Edin

Yemeksepeti, Getir, Trendyol yemek vb. Platformlardan gelen online yemek siparişlerini tek ekrandan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede hataları en aza indirebilirsiniz. Sipariş detaylarını ve durumlarını takip edebilirsiniz.

2. Sipariş Detaylarını Takip Edin

Menulux POS ile gelen siparişlerde müşteri adres ve telefon bilgileri, ödeme türü gibi bilgileri görebilirsiniz

Menulux Restoran Yazılımı - Online Ödeme Sistemleri - Entegrasyon Sistemleri
3. Seçenekler ve Notları İnceleyin

Müşterilerinizin siparişlerinde belirttiği seçenek veya not detaylarını görebilir ve siparişleri buna göre hazırlayabilirsiniz. Bu sayede hatalı siparişleri en aza indirir ve müşteri memnuniyetini artırırsınız.

4. Sipariş Kabul ve Red İşlemlerini Yönetin

Gelen siparişlerin detaylarını inceledikten sonra kabul edebilir ve yola çıktığında sipariş durumunu "Yola Çıktı" olarak değiştirebilirsiniz. Böylece online sipariş platformları üzerinden müşterinize bildirim gönderilir.

Menulux Restoran Yazılımı - Online Ödeme Sistemleri - Entegrasyon Sistemleri
5. Kurye Çağırıp Siparişi Teslim Edin

Menulux Pos ile teslimat için kurye çağırabilir ve kuryeye sipariş atayabilirsiniz. Sipariş kuryeye teslim edilip yola çıktığında ise "Yola çıktı" bildirimiyle müşterinize online sipariş platformları üzerinden bilgi gönderilir.

Dünyada MENULUX

Menulux Bilgi Teknolojileri - Yazılım Hizmetleri - Dünyada Menulux

Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Suudi Arabistan başta olmak üzere toplamda 24 ülkede Menulux POS Sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.

Hemen tüm referanslarımızı incelemek için tıklayın.