Menulux Cep - Mobil Ödeme Sistemi - Restoran Otomasyonu

Akıllı telefonlardan mobil ödeme alın.

Menulux Cep Menü - Dijital Menü Sistemi
Iphone ve Android

Menulux Cep, iPhone, iPad ve Android telefonlardan mobil ödeme almanızı sağlayan ödeme uygulamasıdır. App Store ve Google Play mağazalarından hemen yükleyin.

Menulux Cep Menü - Mobil Sipariş Sistemi
Mobil Ödeme Sistemi

Menulux sanal POS altyapısı sayesinde müşterilerinizin akıllı telefonları üzerinden mobil ödeme alabilir, kampanyalar oluşturup mobil kuponlarla satışlarınızı artırabilirsiniz.

Menulux Cep Menü - Mobil Ödeme Sistemi
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Cep, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanları ve otellere kadar her işletmeye uygundur. Menulux Cep ile mobil sipariş deneyiminizi kolayca geliştirin.

Menulux Cep - Restoranlar için Mobil Ödeme Sistemi  
Menulux POS sistemine bütünleşik olarak akıllı telefonlardan mobil ödeme alın, zaman kayıplarınızı önleyin!

Menulux CEP Menü Mobil Ödeme Sistemi dünyasına hoşgeldiniz
Menulux Cep Menü Mobil Ödeme Sistemi Giriş ekranı
MENULUX CEP - MOBİL ÖDEME SİSTEMİ

Menulux Cep ile masadan mobil sipariş alın!

Menulux, müşterilerinizin akıllı telefonları üzerinden sipariş göndermesini ve ödeme yapmasını sağlayan sosyal içerikli dijital menüleri sunar.

Masada Mobil Sipariş Deneyimi

Menulux Cep uygulaması sayesinde müşterilerinizin akıllı telefonlarında sunduğunuz dijital menülere bütünleşik olarak masadan mobil sipariş almaya başlayın.

Garsonu beklemenize gerek yok

Restoranda bir garsonun masanıza gelmesini beklemeden, akıllı telefonunuzdaki dijital menüde gezinip beğendiğiniz ürünleri tek dokunuşla sipariş edin.

Sipariş Doğrulama özelliği

Menulux POS Sistemi, ibeacon teknolojilerini kullanarak müşterilerinizin mekanda olduğunu doğrulamanızı ve masa konumunu belirlemenizi sağlayan gelişmiş özellikler sunar.

MENULUX CEP - MOBİL ÖDEME SİSTEMİ

Siparişinizi görüntüleyin, cepten ödeyin!

Siparişinizi gönderdikten sonra sipariş detaylarını görüntüleyerek hazırlanma durumunu gözlemleyin. Restoranın siparişinizi onaylamasının ardından ödeme yapabilirsiniz.

Siparişlerinizi inceleyin

Gönderdiğiniz siparişin doğru bir şekilde restoran tarafından alınarak onaylandığını gözlemleyin. Onaylanan siparişinizin detaylarını inceleyebilir, sipariş tutarını kontrol edebilirsiniz.

Siparişinizi mobil olarak ödeyin

Sipariş tutarınızı kontrol ettikten sonra sipariş detayları bölümünden ÖDE butonuna dokunarak siparişinizi kolayca ödeyebilirsiniz.

Menulux POS ile entegre

Menulux Cep uygulaması, sanal POS altyapısına sahip Menulux POS restoran otomasyon sistemine bütünleşik olarak akıllı telefonlardan mobil ödeme yapılmasını sağlayan özellikler sunar.

Menulux Cep Menü Mobil Ödeme Sistemi Qrcode menü okuyucu ekranı
Menulux Cep Menü Mobil Ödeme Sistemi Ürünler ekranı
MENULUX CEP - MOBİL ÖDEME SİSTEMİ

Kredi kartı bilgilerinizle mobil ödeme yapın

Menulux Cep, müşterilerinizin iPhone ve Android tabanlı akıllı telefonlarında kredi kartı bilgilerini girerek hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde mobil ödeme yapmasına olanak sağlar.

iyzico güvenli ödeme altyapısı

Menulux, 150 fraud (sahtecilik) kontrol filtresi ile maksimum seviyede güvenliği garanti eden iyzico altyapısını kullanır. Menulux Cep uygulamasıyla İyzico’nun PCI-DSS sertifikasına ve fraud kontrol filtrelerine sahip olursunuz. Hem kendiniz hem de müşterileriniz için sahteciliğe karşı önlem almak, fraud kontrolü ile mümkün olur.

Kart saklama özelliği

Sonraki siparişlerinizde kredi kartı bilgilerini yeniden girmenize gerek kalmadan mobil ödeme yapabilmek için ödeme ekranındaki kart saklama seçeneğini işaretleyin. Kredi kartı bilgileriniz iyzico güvenli ödeme sunucularında PCI DSS güvencesiyle saklanır.

MENULUX CEP - MOBİL ÖDEME SİSTEMİ

Kartlarınızı kaydedin, tek dokunuşla ödeme yapın!

Menulux kart saklama hizmeti, mobil ödeme yapmak isteyen müşterilerinizin kredi kartı bilgilerini PCI DSS güvencesiyle saklayarak, daha sonraki siparişlerini kredi kartı bilgilerini girmeden hızlıca ödemelerini sağlar.

Kredi Kartınızı Kaydedin

Menulux Cep uygulamasında kart bilgilerinizi girerek kredi kartlarınızı güvenli bir şekilde kaydedebilir, daha sonraki mobil ödeme işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Tek Dokunuşla Ödemenizi Yapın

Kayıtlı kredi kartlarınızı kullanarak sipariş ödemelerinizi tek dokunuşla yapın. Sipariş ödemelerinizde kayıtlı kartlarınız arasından ödeme yapmak istediğiniz kartı seçerek hızlı ve kolay bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Menulux Cep Menü Mobil Ödeme Sistemi Cappucino ürün detay ekranı
Download Menulux Cep - Mobil Ödeme Sistemi

Menulux Cep mobil ödeme sistemi uygulamasını iPhone App Store ve Google Play Store'dan yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux Cep Menü mobil ödeme sistemi uygulamasını iPhone App Store'dan yükleyin Menulux Cep mobil ödeme sistemi uygulamasını Google Play'den yükleyin

Hayal Kahvesi olarak Menulux Cep dijital menü ve sipariş programı sayesinde müşterilerimize menümüzü görsel bir şekilde tanıtmak, mobil sipariş ve geri bildirimler almak için yenilikçi bir yol keşfetmiş olduk.

HAYAL KAHVESİ, SYMBOL AVM, KOCAELİ

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve dijital menü programı sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Robert's Coffee olarak restoran otomasyonu ve dijital menü sistemi konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE, ANKARA

Jimmy Joker olarak ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtmak amacıyla Menulux dijital menüleri tercih ettik. Marka değerimize katkı sağlayan ürünleri için Menulux'e teşekkür ediyor, diğer tüm işletmelere öneriyoruz.

JIMMY JOKER CAFE, İSTANBUL

Foccasia olarak dijital menüleri konseptine ekleyen ilk ekleyen markalardan birisi olarak Menulux dijital restoran menülerini beğenerek kullanıyoruz. Görsel kaliteye önem veren yenilikçi tüm işletmelere öneriyoruz.

FOCCASIA RAMADA, SİSLİ, İSTANBUL
10% İNDİRİM

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Hemen Başvurun

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 275 85 02

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.