Dijital SIGNAGE & Menü Board - Dijital Menü Sistemi

Tüm akıllı telefonlar için dijital restoran menü sistemi

Menulux POS Bulut Platform Altyapısı
MENULUX POS İLE ENTEGRE

Menulux Signage & Menuboard uygulaması ile Menulux POS sistemi üzerinden kolayca fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

Menulux bulut bilişim altyapısı sayesinde menü ve fiyatlarda yapılan değişiklikler menü boardlara anında aktarılır. Ayrıca uygulama güncellemeleri ile yeni özelliklere hemen sahip olursunuz.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

Menulux Signage & Menuboard, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanları vb. her işletmeye uygundur. Menulux ile görsel menü deneyiminizi kolayca geliştirin.

Menulux SIGNAGE & Menuboard - Dijital Menü Sistemi
Dijital Signage ve Menü Board ile modern, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı!

Menulux Signage & Menuboard programı dijital menü sistemi dünyasına hoşgeldiniz
Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi - giriş ekranı
Menulux SIGNAGE & Menuboard - Dijital Menü Sistemi
ANINDA DEĞİŞİKLİK YAPIN

Özellikle restoran ve fast food hizmet veren firmalarda yaygın olarak kullanılan dijital menüboard sistemleri hızlı ve aktif olarak menü fiyat ve görsellerinde anında değişiklik yapabilme, menü dışında firma veya ürünle ilgili vidyo oynatabilme şansı veriyor. Hareketli içerik ve görseller sayesinde müşterinizin ilgisini çekebilir ve satışların artmasını sağlayabilirsiniz.

REKLAM, KAMPANYA VE PROMOSYONLAR

Çoğunlukla food court’larda, fast-food ve self-servis restoranlarda, insanlara yansıtılması bir hayli güç olan reklam, kampanya ve diğer promosyonları restoran menü ekranı sayesinde oldukça masrafsız ve pratik olarak müşterilerinize yansıtabilirsiniz.

Menulux SIGNAGE & Menuboard - Dijital Menü Sistemi
MÜŞTERİNİZİN GÜVENİNİ KAZANIN

Servis edilen yemeklerin iştah açıcı görüntülerini ekrana yansıtarak; daha fazla insanın sizi tercih etmesi sağlayabilirsiniz. Menüde yer alan yemeklerin hazırlanma süreci ile ilgili görüntülere yer verebilir, bu sayede sunulan yiyecek ve içeceklerin güvenilirliğini ve kalitesini müşterinize gösterebilirsiniz.

UZAKTAN YÖNETİN

Menulux Dijital Menuboard ile merkezden tüm şubelerdeki değişikleri rahatça yönetebilirsiniz. İşletme sahipleri ya da yöneticiler tarafından istedikleri zaman evlerinden dahi değişiklikleri kolayca yönetilebilirler.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi qrcode menü okuyucu ekranı
Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi ürünler ekranı
Menulux SIGNAGE & Menuboard - Dijital Menü Sistemi
MALİYETİNİZİ AZALTIN

Dijital Menuboard ile sabit menü içerikleri yerine, dijital ekranda aynı anda çok daha fazla menü içeriği gösterebilirsiniz. Afiş ve sabit panolar gibi geleneksel yöntemlerin üretim, nakliye ve kurulum maliyetlerini tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Son derece estetik bir görünüme sahip dijital menüboard, menü içeriklerinin istenildiği zaman değiştirilebildiği dinamik bir yapıya sahiptir. Canlı renkleri, animasyonları ile müşterilerinizin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.

GÜN İÇİ ÖZEL FİYATLAR

Eğer müşterileriniz için belirli saat aralıklarında istediğiniz ürünlerde kampanya yapmak isterseniz, bunu bir kaç tıkla kolayca yerine getirebilir menülerinizi hemen güncelleyebilirsiniz.

Menulux SIGNAGE & Menuboard - Dijital Menü Sistemi
BESİN DEĞERLERİ

Müşterileriniz günlük beslenme planları doğrultusunda yiyecek ve içeceklerdeki kalori miktarını merak edebilir. Siz de dijital menüboard ile besin değeri bilgilerini girerek müşterilerinize kaliteli, dürüst ve profesyonel hizmet anlayışı sunabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

Menulux Menuboad'u her türlü sosyal medya mecrası ile entegre ederek, müşteriniz ve markanız arasında interaktif iletişim sağlayabilirsiniz.

ŞIK GÖRÜNÜM

Dijital menüboard şık görünümü, iyi tasarımı ile bulunduğu ortama değer katar. Menünüzün daha dikkat çekici ve akılda kalıcı görünmesini sağlar.

Menulux cep restoran menü programı dijital menü sistemi qrcode menü okuyucu ekranı
Download Menulux SIGNAGE & Menuboard - Dijital Menü Sistemi

Menulux Signage & Menuboard uygulamasını Google Play Store mağazasından yükleyerek denemeye hemen başlayın.

Menulux Signage & Menuboard programı dijital menü sistemi uygulamasını Google Play'den yükleyin

Menulux Cep dijital menü ve sipariş programı sayesinde müşterilerimize menümüzü görsel bir şekilde tanıtmak, mobil sipariş ve geri bildirimler almak için yenilikçi bir yol keşfetmiş olduk.

HAYAL KAHVESİ, SYMBOL AVM, KOCAELİ

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve dijital menü programı sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Restoran otomasyonu ve dijital menü sistemi konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE, ANKARA

Ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtmak amacıyla Menulux dijital menüleri tercih ettik. Marka değerimize katkı sağlayan ürünleri için Menulux'e teşekkür ediyor, diğer tüm işletmelere öneriyoruz.

JIMMY JOKER CAFE, İSTANBUL

Dijital menüleri konseptine ilk ekleyen markalardan birisi olarak Menulux dijital restoran menülerini beğenerek kullanıyoruz. Görsel kaliteye önem veren yenilikçi tüm işletmelere öneriyoruz.

FOCCASIA RAMADA, SİSLİ, İSTANBUL
10% İNDİRİM

Haber bültenimize üye olun, size özel indirim kazanın

Menulux ailesine katılarak restoran POS ve tablet menü çözümlerimizin avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Hemen Başvurun

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 526 02 50

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.