Yeni nesil Yazarkasa POS - Menulux POS Sistemi
Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Mali onaylı yazarkasa pos

Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren modern tasarım

DOKUNMATİK RENKLİ EKRAN

Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran! Uzun süreli kullanımlarda hassasiyet kaybı olmaz.

ERGONOMİK TASARIM

Minimal boyutları, ele oturan tasarımı, renkli dokunmatik ekranı ve 456 g ağırlığı ile tam anlamıyla seyyar kullanıma uygun.

DAYANIKLI

Restoran, paket servis, saha dağıtım gibi uygulamalarda işyeri dostu, düşmelere, sıcak ve soğuğa dayanıklıdır.

Temassız Kart Okuyucu

Manyetik, akıllı, temassız kart ve nakit ödeme türlerini destekler. Tüm bankaların puan kazanma, kullandırma dahil ortak POS kullanımına uygun.

KESİNTİSİZ HABERLEŞME

Çift SIM desteği sayesinde operatör kaynaklı iletişim kesintilerinde 2’nci hat üzerinden iletişimin devamlılığını sağlar. Alternatif olarak işyerinizdeki ethernet hattı ile haberleşme imkanı sunar. İletişim ve şarj ünitesi ve opsiyonel para çekmecesi ile masaüstü kullanıma uygundur.

EK İLETİŞİM MODÜLÜ

Kablo takılıp çıkarılmasına son veren özel tasarım iletişim ve şarj ünitesi ile kolay kullanım. Para çekmecesi portu ile masaüstünde de rahatlıkla kullanılabilir. Ethernet bağlantısı ile internet üzerinden iletişim imkanı sağlar. İstenirse USB ile ek cihaz kullanımı mümkündür.

Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Mali onaylı yazarkasa pos
Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Mali onaylı yazarkasa pos
HIZLI VE UZUN ÖMÜRLÜ

3 milyon satır hafıza kapasiteli. Elektronik Kayıt Ünitesi ile uzun ömürlü.

GPS ve Opsiyonel Barkod Okuyucu

Standart olarak entegre GPS özelliği ile konum belirleme ve takip sistemlerine uygundur. Opsiyonel barkod okuyucu entegre modeli ile stok yönetimi projelerinde konumlandırılır.

ŞIK TASARIM

Sadece 456 g ağırlığı ile hafif, küçük ve seyyar kullanıma uygun şekilde dizayn edildi.

Detaylar

İşlemci

32 Bit

Hafıza

64 MB RAM / 128 MB Flash, Micro SD Okuyucu (32 GB'a kadar destekler)

SAM

1

SIM

2

Kart Okuyucu

Akıllı kart, Manyetik kart, Temassız kart

Ekran

3,5" Q VGA, Kapasitif dokunmatik renkli ekran, (240 x 320 pixel)

Müşteri Ekranı

128 x 64 grafik ekran

Kablosuz İletişim

GPRS (Otomatik sinyal algılayıcı)

Kablolu İletişim

Micro USB type A/B (Host & Slave)

İletişim ve Şarj Ünitesi

Ethernet, RS232, PSTN, USB - 2 adet (Host & Slave), Çekmece portu

Klavye

4 x 4 tuş takımı ve ekran üzerinde sanal klavye

Video / Ses

Multimedya desteği

Termal Yazıcı

30 satır saniye (Otomatik hız ayarlı)

Güç Kaynağı

İletişim ve Şarj Ünitesi: 12 V 2,5 A, Araç şarjı: 5 V 0,75 A - opsiyonel

Pil

Yüksek kapasiteli Li-on 2200 mAh

Boyut ve Ağırlık

U 208 x G 80 x Y 63 mm, 456 g

Ortam Özellikleri

1,2 metreden düşmelere karşı artırılmış dayanıklılık, Çalışma ısı aralığı: -10° ~ 45° C arası, Depolama ısı aralığı: -20° ~ 55° C arası, Nem: 45° C'de %85 HR

Güvenlik

PCI - PTS 3.x, EMV Level 1 & Level 2, Mastercard PayPass, Visa PayWave, GİB,Tübitak

Barkod Okuyucu

1D / 2D (Opsiyonel)

Aksesuar (Opsiyonel)

Para Çekmecesi, Dokunmatik Ekran Kalemi, Taşıma Çantası

EKÜ Hafıza Kapasitesi

3 milyon satır

Mali Hafıza

15 yıl kapasiteli

PLU Sayısı

100.000 adet

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran sipariş sistemi - Android restoran sipariş programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran sipariş programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran sipariş sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran sipariş sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran sipariş programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran sipariş programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran sipariş sistemi.

Cafe restoran sipariş sistemleri - Tablet restoran sipariş sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran sipariş programı olduğunu duyduğumuz Menulux sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran sipariş programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran sipariş sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran sipariş programı.

Cafe restaurant sipariş sistemi - Android restaurant sipariş programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran sipariş programı ile tabletten sipariş alarak restoran sipariş otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant sipariş programı kullanıyoruz. Menulux restaurant sipariş programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran sipariş otomasyonu programı için Menulux restoran sipariş sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant sipariş sistemi - Tablet restaurant sipariş programı

Bodrum Gurme Cafede sipariş sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant sipariş sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant sipariş programı kullanarak fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant sipariş otomasyonu - Android mobil sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe mobil sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant sipariş sistemi yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux mobil sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant sipariş otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant sipariş otomasyonu - Tablet mobil sipariş sistemi

Nihavend cafede mobil sipariş sistemi olarak Menulux restaurant sipariş sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux mobil sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant sipariş sistemi yönetim programı sayesinde mobil sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 275 85 02

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.