Caller ID - Müşteri Tanıma Sistemi
Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Caller ID Cihazı
Tak kullan

Standart HID sayesinde sürücü yüklemenize ihtiyaç duymaz. USB port ile bağlantı kurulduğu anda bilgisayarınız tarafından tanınır ve kullanıma hazır hale gelir.

Çağrı Belleği

Patentli çağrı belleği ve paket iletim protokolü ile alınan çağrıların client programa ulaşmasını garanti altına alır.

Android Desteği

Caller ID cihazı Android işletim sistemi için gerekli sürücülere sahiptir, tüm Android cihazlara OTG portu üzerinden kolayca bağlanabilirsiniz.

Patentli Port Mimarisi

Aynı anda gelen çağrıları kayıpsız olarak almayı sağlayan, özel bir port mimarisine sahiptir. Hiç bir çağrıyı kaçırmaz.

Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Caller ID Cihazı
Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Caller ID Cihazı
Çok portlu kullanım

Caller ID cihazların bir avantajı da çok portlu olarak kullanılabilmesidir. Birden fazla telefon hattına sahip kişi/işletmelerde, caller ID ile bu hatların tümünün bağlanabilmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

Detaylar

Modülasyon türleri

Bellcore, ETSI FSK (Türkiye'ye %100 uyumludur)

Port çalışma şekli

Asenkron (Her port çağrıya bağımsız cevap verir, aynı anda gelen çağrılarda kayıp oluşmaz)

ADSL/RF Filtresi

Bağlanabilir

Port sayısı

2 / 4 / 6 (Modele göre değişir)

Konnektor standardı

RJ-12 (6p4c)

Çağrı Belleği

3072 Byte/120-180 Çağrı (CLI paket boyutuna göre değişir)

Çağrı Belleği Yapısı

RAM (Besleme gerektirir)

Bellek Yönetim Şekli

LIFO (Stack)

USB Standardları

Low-Speed (USB 1.1) ve High Speed (USB 2.0)

USB Sürücü Yapısı

USB HID (Sürücü kurulumu gerektirmez)

Surge Protection

775VAC - 300VDC

Usb Güç Tüketimi

50-80mW (Port sayısına bağlı olarak değişir)

Yuvalar

1:USB, 2/4/6:RJ-12 (6p4c)

Gösterge LEDleri

1:Power Indicator, 1:Data Memory Indicator, 1:CLI Received Indicator

Boyutlar

130mm x 75mm x 30mm

Genişleme Üst Sınırı

8 Adet Cihaz (6x8=48 Port)

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran sipariş sistemi - Android restoran sipariş programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran sipariş programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran sipariş sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran sipariş sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran sipariş programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran sipariş programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran sipariş sistemi.

Cafe restoran sipariş sistemleri - Tablet restoran sipariş sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran sipariş programı olduğunu duyduğumuz Menulux sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran sipariş programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran sipariş sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran sipariş programı.

Cafe restaurant sipariş sistemi - Android restaurant sipariş programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran sipariş programı ile tabletten sipariş alarak restoran sipariş otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant sipariş programı kullanıyoruz. Menulux restaurant sipariş programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran sipariş otomasyonu programı için Menulux restoran sipariş sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant sipariş sistemi - Tablet restaurant sipariş programı

Bodrum Gurme Cafede sipariş sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant sipariş sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant sipariş programı kullanarak fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant sipariş otomasyonu - Android mobil sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe mobil sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant sipariş sistemi yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux mobil sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant sipariş otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant sipariş otomasyonu - Tablet mobil sipariş sistemi

Nihavend cafede mobil sipariş sistemi olarak Menulux restaurant sipariş sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux mobil sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant sipariş sistemi yönetim programı sayesinde mobil sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 526 02 50

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.