Barkodlu Terazi / Etiket Yazıcı - Menulux POS
Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Endüstriyel Barkodlu Terazi / Etiket Yazıcı
LCD EKRAN

Müşteri ve personellerin kolayca okuyabileceği arka ışıklı parlak alfanümerik LCD'ye sahiptir. Büyük harflerle ürün ismini, promosyonlar veya mağazadaki ürünler hakkında bilgileri kayan yazılar ile gösterebilirsiniz.

KLAVYE

Suya dayanıklı membran klavyesi ile sürekli kullanımlara karşı dayanıklıdır.

GÜÇLÜ İLETİŞİM

Standart Ethernet veya RS-232 arayüzü ile teraziler arası ve mağaza kontrolü iletişimi kolayca hazır hale gelir.

GÜVENİLİR BASKI MEKANİZMASI

Termal kağıt rulosunu değiştirmek kolaydır. Üzerinde bulunan geniş haznesi ile etiket veya makbuz rulosunun hızlıca değiştirilebilmesine imkan verir. Böylece, ruloların kolayca taşınmasını sağlanır ve mağaza düzeyinde bakım, atık, hata ve maliyetler en aza iner.

HIZLI ETİKET / FİŞ YAZDIRMA

Hızlı ağırlık dengeleme ve hızlı etiket / fiş yazdırma yeteneği ile personelin daha fazla müşteriye hizmet vermesine ve işlem hacmini artırmasına olanak tanır.

Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Endüstriyel Barkodlu Terazi / Etiket Yazıcı
Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Endüstriyel Barkodlu Terazi / Etiket Yazıcı
DİLEDİĞİNİZ YERDE KULLANIN

Kablosuz LAN ağ arabirimi ile terazi kurulum yerleri ek maliyetler olmadan hızla değişebilir. (Kablosuz ağ kartı isteğe bağlıdır.)

BARKOD OKUYUCU BAĞLANTISI

Barkod okuyucu bağlantısı ile daha fazla işlemde kullanabilirsiniz.

Detaylar

Kapasite

Maks. 3kg Maks. 6kg Maks. 12kg Maks. 15kg Maks. 30kg

Tek Aralıklı Tip(1/3,000-1/6,000)

e=1g e=2g - e=5g e=10g / - e=1g e=2g - e=5g

Çok Aralıklı Tip 1/3,000

Maks. 3/6 kg Maks. 6/15 kg Maks. 15/30 kg - e=1/2g e = 2/5g e = 5/10g

Model

SM-100B / SM-100P / SM-100EV / SM-100BS / SM-100H

Ekran

Arkadan Aydınlatmalı 32 x 202 Tam Nokta Matrisli LCD (Üst Sıra: 5 x 10 Nokta / Karakter, Alt Sıra: 7 x 12 Nokta/Karakter)

Önceden Ayarlı Tuş Sayısı

40 / 40 / 74 / 72 / 76

Bellek Kapasitesi

1 MB ( Standard ) 2MB ( Opsiyonel )

Ekran Çözünürlüğü

1/3,000 , 1/6,000

Kağıt Genişliği

Maks. 60 mm ( Etiket) 60 mm ( Fiş)

Yazdırma Hızı

80 mm/san. ( Etiket) 105 mm/san. (Fiş)

Etiket Büyüklüğü

Maksimum 60 (G) x 220 (U) mm

Güç Kaynağı

AC 100 / 110 / 220 / 230 / 240 Volt (50/60 Hz.)

Çalışma Ortamı Sıcaklığı

-10 °C ile +40 °C arası

Standart Ara Birim

RS232C, Ethernet, Nakit Çekmecesi I/F, Kablosuz LAN I/F (IEEE 802.11 b/g ) Not: Nakit Çekmecesi ve Kablosuz LAN dahil edilmemiştir.

Boyutlar (mm) G x U x Y

386 x 416 x 128 / 386 x 478 x 480 / 386 x 416 x 550 / 386 x 340 x 764 / 350 x 369 x 844

Net Ağırlık

9.9 kg / 11.7 kg / 11.1 kg / 14.4 kg / 11.5 kg

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran sipariş sistemi - Android restoran sipariş programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran sipariş programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran sipariş sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran sipariş sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran sipariş programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran sipariş programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran sipariş sistemi.

Cafe restoran sipariş sistemleri - Tablet restoran sipariş sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran sipariş programı olduğunu duyduğumuz Menulux sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran sipariş programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran sipariş sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran sipariş programı.

Cafe restaurant sipariş sistemi - Android restaurant sipariş programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran sipariş programı ile tabletten sipariş alarak restoran sipariş otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant sipariş programı kullanıyoruz. Menulux restaurant sipariş programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran sipariş otomasyonu programı için Menulux restoran sipariş sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant sipariş sistemi - Tablet restaurant sipariş programı

Bodrum Gurme Cafede sipariş sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant sipariş sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant sipariş programı kullanarak fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant sipariş otomasyonu - Android mobil sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe mobil sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant sipariş sistemi yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux mobil sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant sipariş otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant sipariş otomasyonu - Tablet mobil sipariş sistemi

Nihavend cafede mobil sipariş sistemi olarak Menulux restaurant sipariş sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux mobil sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant sipariş sistemi yönetim programı sayesinde mobil sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 526 02 50

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.