Android El Terminali - Menulux Garson
Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Android el terminali
GÜÇLÜ PERFORMANS

1.4 GHz Quad-Core ARM işlemcisi ve 1 GB ram kapasitesiyle işlemleri akıcı bir şekilde yerine getirir. Menulux Garson uygulamasını yükleyerek DS2'nin sunduğu Android 5.1 işletim sisteminiyle son derece uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

DAYANIKLI

Çeşitli çalışma ortamlarında kullanımlarda işyeri dostu, 1.5 metre düşme dayanımı, -20° ~ 60° C arasında sıcaklıklarda çalışabilen dayanıklı bir yapıya sahip.

YÜKSEK PİL KAPASİTESİ

4,000 mAh Li-polymer bataryası ile gün boyu rahatça kullanabilirsiniz.

KULLANIŞLI ARAYÜZ

Kullanımı kolay arayüzü ile zaman kaybetmeksizin siparişlerinizi almaya başlayın.

DOKUNMATİK EKRAN

5" kapasitif dokunmatik ekranı ile işletmenizde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Android el terminali
Menulux POS Sistemi Endüstriyel Cihazlar - Android el terminali
BARKOD OKUYUCU

1D Laser, 2D Imager barkod okuma yeteneğine sahip fonksiyonel bir cihaz.

ERGONOMİK TASARIM

220 gram ağırlığı ve ince yapısıyla yanınızda taşıyabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

SİSTEM

İşlemci

1.4 GHz Quad-Core ARM

Bellek

1 GB RAM / 4 GB ROM

Barkod Okuyucu

1D Laser, 2D Imager

Düşme Dayanımı

1.5 Metre

Ağırlık

220 gr

Boyut

79 x 157 x 19 mm

İşletim Sistemi

Android 5.1

IPXX

IP54

Pil

4,000 mAh Li-polymer pil

Ek Depolama

Micro Secure Digital (Max 32 GB)

GİRİŞ/ÇIKIŞ PORTLARI

WLAN

802.11 b/g/n

WLAN Güvenlik

WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, 802.1x EAP (PEAP-MSCHAPV2, PEAP-GTC, TLS, TTLS-PAP, TTLS-MSCHAP, TTLS-MSCHAPV2, TTLS-GTC,PWD)

Bluetooth

v4.0 Smart

USB

USB 2.0

EKRAN

Ekran

5 inç WVGA 480x854

Dokunmatik Ekran

Kapasitif

ÇALIŞMA ORTAMI

Çalışma Sıcaklığı

-20° ~ 60° C

Depolama Sıcaklığı

-25° ~ 70° C

Uzun yıllardır kullandığımız Menulux POS sistemi ve tablet menüler sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyor, tüm işlemlerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OBLOMOV CAFE & RESTAURANT

Menulux, şubelerimize en uygun restoran otomasyonu çözümünü sunarak bizim için gerçek bir çözüm ortağı oldu. Biz birlikte büyümeyi düşündüğümüz bir iş ortaklığı gerçekleştirdik.

İBRAHİM BIYIKLI, ALTINOLUK PASTANELERİ

Adisyon sistemi ve tablet menü konusunda beraber çalışmaya başladığımız ilk günden beri bize sağlamış oldukları sonsuz destekten dolayı Menulux'e çok teşekkür ederiz.

UGUR ÖZCAM, ROBERT'S COFFEE

Yoğun müşteri sirkülasyonu bulunan kafemizde hızlı ve hatasız servisi Menulux restoran otomasyonu ile sağlıyoruz. Kesintisiz desteği ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Menulux POS sistemini tüm işletmelere öneririz.

MEHMET SOLMAZ, BIYIK NARGİLE EVİ

Adisyon programını kullandığımız günden beri siparişlerimizi çok hızlı ve sorunsuz şekilde alıyor, adisyonlarımızı kolayca takip ediyoruz. Menulux restoran sisteminden ve hızlı desteğinden son derece memnunuz.

ERTAN MAVİS, KONYALI LEZZET MUTFAGI

Cafe restoran sipariş sistemi - Android restoran sipariş programı

Liberta cafede tabletten sipariş almak ve adisyonları takip etmek için kaliteli bir restoran sipariş programı araştırması yaptık. Oblomovda gördüğümüz restoran sipariş sistemi yazılımını beğendiğimiz için biz de Menulux restoran sipariş sistemi programını kullanmaya karar verdik. Menulux restoran sipariş programı tabletten sipariş almak için kullanıyoruz. Menulux kafe restoran sipariş programı bugüne kadar karşılaştığımız kafe ve restaurantlar için geliştirilmiş en iyi restoran sipariş sistemi.

Cafe restoran sipariş sistemleri - Tablet restoran sipariş sistemi

Konyalı lezzet mutfağı restoranda siparişleri takip etmek amacıyla hızlı ve kolay restoran sipariş programı olduğunu duyduğumuz Menulux sipariş sistemleri seçtik. Menulux restoran sipariş programı tabletten sipariş alması, garson terminali olarak android telefonlarda çalışması sayesinde işlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Menulux restoran sipariş sistemi tüm işletmelere önerdiğimiz en iyi restoran sipariş programı.

Cafe restaurant sipariş sistemi - Android restaurant sipariş programı

Keyfi mekan bistro cafede android restoran sipariş programı ile tabletten sipariş alarak restoran sipariş otomasyonu sağlamak için Menulux restaurant sipariş programı kullanıyoruz. Menulux restaurant sipariş programı ile zorluk çekmeden aynı günde kurulum ve satış yapmaya başladık. Tüm kafe ve restoranlarda en iyi restoran sipariş otomasyonu programı için Menulux restoran sipariş sistemi öneriyoruz.

Cafe restaurant sipariş sistemi - Tablet restaurant sipariş programı

Bodrum Gurme Cafede sipariş sistemi olarak Menulux POS sistemini ve tablet menüleri kullanıyoruz. Menulux restaurant sipariş sistemi programında el terminali yerine tabletlerden sipariş almak kullanım açısından hız ve kolaylık sağlıyor. Restaurant sipariş programı kullanarak fiyatları online restaurant yönetim panelinden kolayca değiştirebiliyor, tüm satış ve stok raporlarına anında ulaşabiliyoruz.

Cafe restaurant sipariş otomasyonu - Android mobil sipariş programı

Altınoluk pastanesinde cafe mobil sipariş programı olarak kullandığımız programda yaşadığımız sorunlar yüzünden Menulux restaurant sipariş sistemi yazılımını kullanmaya başladık. 4 şubemize de Menulux mobil sipariş sistemi kurarak merkezi restaurant sipariş otomasyonu yönetim programı üzerinden tüm şubelerimizi uzaktan yönetiyoruz.

Cafe restaurant sipariş otomasyonu - Tablet mobil sipariş sistemi

Nihavend cafede mobil sipariş sistemi olarak Menulux restaurant sipariş sistemi ve tablet sipariş programını kullanmaya başladık. Menulux mobil sipariş sistemi tabletlerden sipariş almamızı sağlayarak siparişlerin çok daha hızlı ve hatasız alınmasını sağladı. Menulux restaurant sipariş sistemi yönetim programı sayesinde mobil sipariş programı üzerinden aldığımız tüm siparişleri ve raporları online olarak görebiliyoruz.

Business Office Cekmekoy
Teraziler Avenue Dervis Str. No:38/2
Madenler, Cekmekoy
Istanbul

Tel 0 (850) 346 65 86

GSM 0 (532) 275 85 02

Copyright © 2013-2018 Menulux  | All rights reserved.

Developed in Kocaeli University Technology Development Center, Turkey.